[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”17293″ alignment=”center” parallax_scroll=”no”][vc_column_text text_larger=”no”]

خرید از آمازون خدمات جدیدی است که فروشگاه اینترنتی بی بازار برای راحتی شما عزیزان در نظر گرفته است . برای بسیاری از ما پیش آمده است که محصولاتی را بخواهیم که در ایران وجود ندارد .

برای خرید از آمازون نیاز به یک سایت معتبر داریم تا بتوانیم خریدهای خوب و با قیمت مناسب انجام بدهیم و مشکلی از بابت گمرکی نداشته باشیم . فروشگاه بی بازار این مشکل را برای شما برطرف کرده است .

 خرید از آمازون در ایران امکان دارد ؟

بله . شما به راحتی میتوانید محصول مورد نظرتون رو انتخاب کنید و آن را به سبد خرید اضافه کنید تا بی بازار خرید را برای شما انجام دهد .

هزینه های کالا با احتساب گمرکی و هزینه ارسال درج شده است و هیچ هزینه دیگری شامل خرید شما نخواهد شد و قیمت ها همان قیمت های تمام شده برای شما میباشد .

چقدر زمان میبرد تا سفارش از آمازون به دست ما برسد ؟

پس از ثبت سفارش شما ما بین 1 تا 3 روز سفارش شما را ثبت میکنیم . این سفارش به آمازون آمریکا ارسال میشود و از آمریکا محصول برای شما ارسال خواهد شد که معمولا بین 30 تا 45 روز زمان میبرد تا محصول به دست شما برسد .

خدمات بی بازار کاملا منصفانه در نظر گرفته شده است تا شما عزیزان بتوانید محصولات اورجینال را مستقیم از خود تولید کنندگان تهیه کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید .

ارسال با پست های بین المللی برای شما ارسال میشود و سرانجام به دستتان میرسد .

چگونه به بی بازار اعتماد کنیم ؟

فروشگاه بی بازار دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و همواره تلاش ما خدمات نوین با حفظ اولویت های مشتریان عزیزمان بوده است .

ما سعی بر این داریم تا بتوانید خریدی آسوده و راحت را داشته باشید و این موضوع میتواند خیال شما را از بابت یک خرید بدون مشکل راحت کند .

معمولا در بی بازار جنانچه سفارشی با مشکل مواجه شود مبلغ بلافاصله و نهایتا در کمتر از 24 ساعت به حساب مشتریانمان واریز میشود .

هزینه گمرک خرید از آمازون چقدر است ؟

بسته به وزن و هزینه گمرک به صورت کامل زیر توضیحات هر محصول هزینه گمرک و ارسال درج میشود تا شما تمام هزینه ها را بتوانید بررسی کنید .

قیمت های نهایی که روی محصولات درج میشود با احتساب هزینه گمرک آن است .

مدت زمان ارسال از آمازون ؟

با توجه به اینکه دفتر اصلی آمازون در کشور آمریکاست این امر کمی زمان بر است و معمولا بین 30 تا 45 روز زمان میبرد تا سفارش به دستتان برسد.

در برخی مواقع ممکن است این پروسه گاهی بیشتر و یا کمتر زمان ببرد ولی در برخی محصولات کاملا ارزش این مدت را خواهد داشت .

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]