اسید پلی گلوتامیک جدیدترین ماده مراقبت از پوست در سال 2021 است

اسید پلی گلوتامیک جدیدترین ماده مراقبت از پوست در سال 2021 است

بعد از اینکه اسید هیالورونیک در تولید فرآورده هایی که با رطوبت رسانی و سفت شدن پوست برای مدت طولانی کار می کنند ، مقام اول را به خود اختصاص داد ، این اسید پلی گلوماتیک به شدت به عنوان یکی از مواد جدید انقلابی برای سال 2021 برای مرطوب سازی پوست و مبارزه با چین و چروک ظاهر می شود ،

ادامه مطلب

تهیه کرم کلاژن ساز و ضد چروک در سال 1400

روش تهیه کرم کلاژن ساز و ضد چروک در سال 1400

تهیه کرم کلاژن ساز وضد چروک برای افراد بالای 30 سال بسیار حائز اهمیت است .با افزایش سن ، چین و چروک ها کم کم به صورت زنان حمله می کنند ، زیرا روند تولید کلاژن در پوست شروع به کند شدن می کند و در نتیجه علائم پیری ظاهر می شود.

ادامه مطلب

برجسته ترین عطرهای وتیور در سال 2021

5 عطر از برجسته ترین عطرهای وتیور Vetiver

برجسته ترین عطرهای وتیور را به شما معرفی می کنیم تا بازیابی شما افزایش یابد.تقاضا برای عطرهای وتیور در سالهای گذشته افزایش یافته است ، به دلیل بوی مشخصی که قابل تقلید نیست . کاملا سازگار با رایحه های اسیدی از آنجا که طراوت و تعادل را به رایحه می بخشد ،

ادامه مطلب

7 تمرین فوق العاده برای از بین بردن چین و چروک بین ابرو

از بین بردن چروک بین ابرو با 7 تمرین فوق العاده

از بین بردن چین وچروک بین ابروها برای داشتن پوستی صاف و بدون چروک بسیار پراهمیت است .تمرینات بسیار ساده ای وجود دارد که باعث کاهش چین و چروک بین ابروها می شود و حتی از ظاهر شدن آنها جلوگیری می کند. در ادامه ، “بی بازار” در مورد 7 تمرین فوق العاده برای از بین بردن چین و چروک بین ابرو به شما می گوید .

ادامه مطلب

چرا لایه برداری برای پوست بسیار ضروری است؟

چرا لایه برداری برای پوست بسیار ضروری است؟

لایه برداری یکی از مهمترین مراحل برای تمیز کردن خوب پوست در نظر گرفته می شود ، اما متأسفانه بسیاری از خانمها به بهانه کمبود وقت ، این مرحله را نادیده می گیرند . در زمانی که لایه برداری از پوست به طور دوره ای به دستیابی پوست خالص و شفاف مانند پوست کودکان کمک می کند .

ادامه مطلب