ساعت Excalibur Blacklight ساعت جدید راجر دوبوئیس Roger Dubuis

ساعت راجر دوبیس Excalibur Blacklight Roger Dubuis را بشناسید

راجر دوبوئیس، اعتقاد راسخی به مرزها دارد. روحیه جسورانه و خلاقیت افسار گسیخته راجر دوپوی ، همیشه ماسون را به جستجوی زمینه های ناشناخته در بسیاری از بخشهای سبک های زیبایی شناسی و تحقیقات فنی سوق می دهد.

ادامه مطلب

ساعت هوشمند اوپو

معرفی ساعت هوشمند اوپو Oppo Watch

ساعت هوشمند اوپو یا Oppo Watch به تازگی معرفی شده است و با سخت افزاری نسبتا خوب به بازار ارائه خواهد شد . این ساعت هوشمند دارای 1.5 گیگ رم میباشد که برای یک ساعت مچی هوشمند کافی به نظر میرسد.

ادامه مطلب

بررسی ساعت هوشمند Realme Watch S

بررسی ساعت هوشمند ریلمی واچ اس Realme Watch S

ساعت هوشمند ریلمی واچ اس ( realme watch s ) یکی از جدیدترین ساعت های هوشمند برند ریلمی است و امکانات بسیار خوبی دارد که در ادامه به طور کامل این ساعت را مورد بررسی قرار خواهیم داد پس تا انتهای مطلب با مجله بی بازار همراه باشید .

ادامه مطلب

هوآوی واچ جی تی ۲e معرفی شد Huawei Watch GT 2e

هوآوی واچ جی تی 2e معرفی شد Huawei Watch GT 2e

هوآوی واچ جی تی 2e یا gt 2e معرفی شد و به زودی به بازار عرضه خواهد شد . این ساعت مچی هوشمند تغییراتی نسبت به نسخه های قبلی داشته است که در این مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت

ادامه مطلب

اپ Nightware اپل واچ

برنامه Nightware اپل واچ به کابوس های شبانه پایان میدهد!

قابلیت جدید اپل واچ Nightware نام دارد ، این قابلیت به کابوس هایی که ناشی از استرس پس از اتفاقات بد مانند حوادث گذشته، که در طول شب میبینید پایان میدهد .

ادامه مطلب

10 ساعت هوشمند ارزان و پرفروش بازار با قابلیت های عالی و به روز

6 ساعت هوشمند ارزان و پرفروش بازار با قابلیت های عالی و به روز

ساعت های هوشمند نقش مهمی میتوانند در روزمرگی شما داشته باشند مخصوصا افرادی که به سلامت خود اهمیت میدهند و یا زمان برایشان مهم است . در این مطلب به شما 5 ساعت هوشمند ارزان قیمت ، با امکانات عالی را معرفی میکنیم .

ادامه مطلب

خرید بهترین ساعت مچی مردانه و معرفی پرفروش ترین و ارزان ترین ها

خرید بهترین ساعت مچی مردانه و معرفی پرفروش ترین و ارزان ترین ها

اگر قصد خرید ساعت مچی مردانه ارزان قیمت دارید و به دنبال یک محصول باکیفیت و پرفروش هستید این مطلب را مطالعه کنید . ما سعی کردیم بهترین ها را به شما معرفی کنیم .

ادامه مطلب

ساعت هوشمند آنر مجیک

بررسی ساعت هوشمند آنر مجیک HONOR Magic

با پیشرفت تکنولوژی نیاز مردم به همراه های هوشمند برای گذران زندگی روزمره بیشتر می شود .یکی از این همراه ها ساعت هوشمند است .که با برندهای مختلف وارد بازار شده است .

ادامه مطلب