ادکلن

بهترین ادکلن مردانه با رایحه تلخ ، بهترین ادکلن های مردانه تلخ 2019

معرفی بهترین ادکلن مردانه با رایحه تلخ ، بهترین ادکلن های مردانه تلخ 2019

منظور از بهترین ادکلن مردانه با رایحه تلخ چیست

در این مقاله قصد داریم شما را  با معرفی بهترین ادکلن های تلخ مردانه سال 2019 در انتخاب بهترین ادکلن مردانه با رایحه تلخ راهنمایی کنیم . ادکلن های تلخ با طبعی گرم و سنگین همراه اند که باعث شده است از این رایحه در روزهای سرد سال بیشتر استفاده شود  . زیرا بار این عطر ها سنگین است و رایحه های تلخ در فضای سرد بهتر میتوانند خودنمایی کنند و در واقع استشمام چنین عطرهایی در فضاهای سرد لذت بخش تر نیز است .  فصل های پاییز و زمستان بهترین زمان استفاده از ادکلن های تلخ است و استفاده از آن ها می تواند به شما و اطرافیانتان حس خوبی را ببخشد .

بهترین و مناسب ترین ادکلن مردانه تلخ اغلب از مواردی مانند ریشه درختان و ادویه های شرقی تند تهیه می شوند . همچنین ادکلن های با بوی چوب از این جمله اند . در ساخت این ادکلن ها شرکت های بزرگ چرم سازی هم موفق ظاهر شده اند .
ادکلن مردانه تلخ به علت القا حس سنگینی ، رسمیت و جذابیت جزو پر فروش ترین رایحه ها و مناسب ترین ادکلن ها برای آقایانی که می خواهند این احساس را در محیط پیرامون خود به دیگران القا کنند می باشد .

با اسپلندور همراه باشید تا به مرور بهترین ادکلن مردانه با رایحه تلخ در سال 2019 بپردازیم :

ادکلن مدل L’Homme EDT محصول ورساچه

ادکلن مدل L’Homme EDT محصول ورساچه

ورساچه در این ادکلن رایحه تلخ را به خوبی معنی کرده است .برای ساخت این ادکلن ایتالیایی ورساچه دو رایحه تلخ و گرم را با یکدیگر ترکیب کرده است . ترکیب این دو رایحه باعث شده است در فصل زمستان و محافل رسمی جزو انتخاب های اول آقایان جوان و شیک پوش باشد .

ادکلن سکریفایس مرد Sacrifice II EDP

محصول اجمل

ادکلن مدل Sacrifice II EDP محصول اجمل

اجمل شرکتی بزرگ در امارات با سابقه ای بیش از 60 سال ، از خاورمیانه قیمت مناسب را در کنار کیفیت قرار داد تا امروزه جزو برند های مطرح تولید عطر و ادکلن در سطح جهانی باشد .
اجمل در این مدل حد اعتدال را به خوبی را رعایت کرده است ، اگر می خواهید ادکلنی انتخاب کنید که زیاد تلخ ، گرم و خنک نباشد . این مدل بهترین انتخاب است  . اجمل در ترکیب این ادکلن از رایحه های پرتقال ، جوز ، مشک و زنجبیل استفاده کرده است تا برای همه فصول سال یکی از بهترین ادکلن های تلخ مردانه را بتوانید انتخاب کنید .

ادکلن مدل L.12.12 Bleu EDT

محصول لاگوست

ادکلن مدل L.12.12 Bleu EDT محصول لاگوست

اگر دنبال کننده برند های مختلف ادکلن باشید می دانید که لاگوست جزو شرکت ها مطرح عطر و ادکلن سازی می باشد. ویژگی بارز این ادکلن ترکیب همزمان رایحه های تلخ و خنک است که آن را برای استفاده در فصل های بهار و تابستان هم مناسب کرده است .

لاگوست در این محصول از رایحه شکوفه های پرتقال ، چوب سرخس  و چوب سرو همراه با رایحه گریپ فروت ، نعناع و مریم گلی استفاده کرده است . ترکیب این ها یکی از بهترین ادکلن های مردانه با رایحه تلخ را پدید آورده است .

ادکلن مرسدس بنز اینتنسIntense  mercedes benz

محصول مرسدس بنز

ادکلن مدل Intense EDT محصول مرسدس بنز

مرسدس بنز آلمانی برای ادکلن تلخ مردانه خود از رایحه های ترنج ، نعناع ، لیمو ، سدر و فلفل استفاده کرده است . مرسدس بنز با ترکیب این رایحه ها توانسته محصولی را روانه بازار کند که بر خلاف اکثر ادکلن های تلخ ،  حس انرژیک ، طراوت و شادابی را به خصوص در نت های اولیه که رایحه نعناع و فلفل را شامل می شود به شخص القا کند .

ادکلن گرلن ال ایستنت اکستریم پرفیومLe Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme 

محصول گرلن

ادکلن مدل Le Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme EDP محصول گرلن

خانم بیتریس پیکه یکی از عطر سازان فوق العاده در سطح جهانیست که با همکاری شرکت گرلن توانست ادکلن Le Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme EDP را طراحی کند .
میتوان گفت شرکت گرلن با ترکیبی از رایحه های انسیون ستاره ای ، نعناع هندی ، یاس ، کاکائو ، چوب صندل ، لامی ، بهار نارنج و سدر معجونی ساخته است که اسپری آن لایه ای از  جذابیت را دور آقایان ترسیم می کند.  همین رایحه باعث شده است بهترین ادکلن تلخ مردانه برای دور همی ها و مهمانی ها باشد .

ادکلن مدل L.12.12 Blanc EDT محصول لاگوست

ادکلن مدل L.12.12 Blanc EDT محصول لاگوست

باز هم لاگوست ، ولی این بار از خنکی ادکلن خود کاسته است تا رایحه تلخ عطر را بیشتر به رخ بکشد و این ادکلن را برای فصل های پاییز و زمستان در اولویت انتخاب آقایان قرار دهد . لاگوست در ترکیب این ادکلن  به استفاده از سدر ، چرم ، گل مریم ، هل و گریت بسنده نکرده است با اضافه کردن رزماری به این ترکیب رایحه تلخ را به حد خود رسانده است .

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم در انتخاب بهترین ادکلن مردانه با رایحه تلخ به خوبی شما را برای خرید عطر راهنمایی کرده باشیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *