ادکلن

بهترین ادکلن های مردانه 2019

ادکلن های مردانه برتر سال 2019 از نگاه فروشگاه بی بازار

بهترین ادکلن های مردانه 2019

یکی از بهترین ادکلن های مردانه 2019 دیور ساواج شناخته شده است که در سال 2015 وارد بازار شده است. این عطر مردانه فرانسوی، با ماندگاری بالا و طبعی خنک و تندی که دارد، در لیست عطرهای مردانه سلطنتی قرار …

ادکلن مردانه Dior Sauvage

عطر مردانه دیور ساواج یکی از بهترین عطرهای 2019 شناخته شده که در سال 2015 وارد بازار شده است. این عطر مردانه فرانسوی، با ماندگاری بالا و طبعی خنک و تندی که دارد، در لیست عطرهای مردانه سلطنتی قرار گرفته است.

ادکلن مردانه Givenchy Pi Neo

عطر مردانه جیوانچی پی نئو، رایحه ای نسبتا خنک و شیرین با اندکی تلخی ملایم دارد. این عطر بوی پخش خوب و ماندگاری متوسطی دارد و در تمام فصول قابل استفاده است.

ادکلن مردانه Chanel Bleu de Chanel

عطر مردانه بلو د شنل، برای تمام فصول قابل استفاده است ولی بدلیل رایحه خنک و تلخی که دارد، در فصل های گرم بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این عطر، ماندگاری بسیار بالایی دارد.

ادکلن مردانه Creed Aventus Cologne

عطر مردانه کرید اونتوس، رایحه خنک و شیرینی دارد. میزان پراکندگی و پخش بوی بالا و ماندگاری متوسطی دارد و برای استفاده در فصول گرم بسیار مناسب است.

ادکلن مردانه Tom Ford Neroli Portofino

عطر مردانه تام فورد نرولی پورتوفینو، به عنوان یکی از عطرهای محبوب و مردانه 2019 معرفی شده است. این عطر در سال 2011 وارد بازار شده است. این عطر، با رایحه خنک و تند، نه تنها برای آقایان بلکه برای خانم ها نیز قابل استفاده است.

ادکلن مردانه Versace Man Eau Fraiche

عطر مردانه ورساچه او فِرِش، عطری خنک و ملایم است که با وجود نت آغازی متشکل از نارنج و لیمو، حس سرزندگی و آرامش را به شما هدیه خواهد داد. این عطر مردانه،  ماندگاری و بوی پخش متوسطی دارد و در سال 2006 با سبکی چوبی و دریایی وارد بازار شد.

ادکلن مردانه Paco Rabanne 1 Million

عطر ادکلن مردانه پابکو رابان 1 میلیون، عطری تند و تلخ با ظاهری لوکس است، که در سال 2008 وارد بازار شده است و اغلب برای فصول سرد مورد استفاده قرار می گیرد. این عطر مردانه، ماندگاری بسیار بالا و بوی پخش بسیار خوبی دارد.

ادکلن مردانه chanel allure homme sport

عطر مردانه شنل الور هوم اسپرت، عطری خنک و شیرین است که در سال 2004 وارد بازار شد. این عطر به دلیل وجود پرتقال و آب دریا در نت اولیه، حس شادابی و نشاط را به شما منتقل خواهد کرد. این عطر ماندگار خوب و پخش بوی بالایی دارد و برای روزهای گرم سال، بسیار مناسب است.

ادکلن مردانه nautica blue

عطر مردانه ناتیکا بلو، عطری ملایم خنک و شیرین است. این عطر در سال 2005 وارد بازار شد و ماندگاری و بوی پخش متوسطی دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *