ادکلن

6 ادکلن جذاب و فریبنده مردانه که خانمها دوستشان دارند

Bvlgari Aqua بولگاری آکوا یکی از بهترین ادکلن های مردانه

6 ادکلن جذاب و فریبنده مردانه که خانمها دوستشان دارند

 

آیا شما دنبال موفقیت در یک قرار ملاقات هستید ؟ در این مطلب به معرفی 6 ادکلن جذاب و فریبنده مردانه که خانم ها دوستشان دارند میپردازیم . شما میتوانید با انتخاب یک ادکلن مردانه و اورجینال مناسب که دارای بوی قوی و نیرومند و حالت بوی دودی یا چوبی است و احساس قدرتمندی در پس بوی خود دارد به این هدف می رسید .

 

1.Bvlgari Aqua

Bvlgari Aqua بولگاری آکوا یکی از بهترین ادکلن های مردانه

Bvlgari Aquaیکی از بهترین و گران ترین ادکلن های موجود است. او به شما قدرت درونی زیادی می دهد . رایحه ای نشاط بخش مانند حضور در یک اقیانوس زیبا دارد . ماندگاری بالایی دارد. اما نظر خانم ها در ارتباط با آن : عالی ، زیرا این ادکلن بوی تند افراطی که بسیاری از ادکلن ها از خود به جا می گذارند را ندارد و خانم ها را به سمت شما می کشاند. عطر و بویی که شما را به سرعت به هدفتان می رساند.

2. Ralph Lauren Polo Blue

رالف لورن بلو Ralph Lauren Polo blue

رالف لورن بلو Ralph Lauren Polo blue

Ralph Lauren Polo blueجایگاه نهم را در لیست بهترین ادکلن های مردانه به دست آورده است. این ادکلن مناسب فضای بیرون می باشد .با بوی تردی که دارد حال و هوای نسیم هوای تازه ی کنار دریا را به شما می دهد. این ادکلن می تواند انتخاب نهایی شما باشدو به اندازه ی جذابیتش گران نیست و دختر خانم ها عاشق بوی این ادکلن هستند.

3. Azzaro Chrome آزارو کروم

 Azzaro Chrome آزارو کروم

Azzaro Chrome آزارو کروم

Azzaro Chromeیکی از بهترین محصولات شرکت  Azzaro می باشد. نمره ی 8 را در این لیست به خود اختصاص داده است .  بوی چوب و فندق را دارد. هر دوی این بوها در یک قرار ملاقات کاری یا قرار ملاقات ازدواج موثر هستند. رایحه ی جنگل های آلپ را به ارمغان می آورد. در پس این ها احساس تازگی در بوی این ادکلن وجود دارد.

4.ایفوریا Calvin Klein 

ایفوریا Calvin Klein 

ایفوریا Calvin Klein

این کمپانی بیشتر برای تولید لباس مشهور است ، ولی شروع به تولید عطرهای با رایحه ی به یاد ماندنی هم کرده است . ادکلن کلوین کلی رتبه ی 7 را به خود اختصاص داده است . این ادکلن انتقال دهنده ی ترکیبی از بوی اسطوخودوس ، خیار و مرکبات می باشد. ترکیب این 3 بو ،بوی کامل و عالی ای می سازد که شما در هر جا و هر زمانی می توانید از آن استفاده کنید .

5. Ralph Lauren Polo Red رالف لورن رد

Ralph Lauren Polo Red رالف لورن رد

Ralph Lauren Polo Red رالف لورن رد

خانم ها اگر مایلید همسرتان شجاع تر و آقاتر به نظر برسد یا آقایانی که می خواهند در نظر خانم ها شجاع به نظر بیان بیایند ، این ادکلن را انتخاب کنند. این ترکیب حاوی رایحه ی گریپ فروت تازه ، زعفران ، مرکبات و درخت ماموت است . پس آقایون فریبندگی خود را با این ادکلن افزایش دهند .

6. Hugo Boss Number 6 هوگو باس

Hugo Boss Number 6 هوگو باس

Hugo Boss Number 6 هوگو باس

شماره ی 5 این لیست  Hugo Boss Number 6 می باشد . این ادکلن یکی از ادکلن هایی است که حتما دوستش خواهید داشت . درجه یک و پیچیده، با یک بوی قدرتمند و کامل می باشد. در همه ی زمان ها  و در همه ی قرارها قابل استفاده می باشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *