مد و لباس مردانه

خرید لباس مردانه اسپرت و راهنمای شیک پوشی در مجله مد

خرید لباس مردانه اسپرت و راهنمای شیک پوشی

خرید لباس مردانه اسپرت و راهنمای شیک پوشی

خرید لباس مردانه اسپرت و مجلسی اعم از پالتو، کاپشن، پلیور، ژاکت، سویشرت، شلوار، پیراهن، کفش رسمی و اسپرت کت تک، لباس زیر مردانه، پاپیون و کراوات و همه آنچه که برای زندگی امروز نیاز دارید از فروشگاه آنلاین مدیسه عرضه کننده برترین برندها و مدل های لباس مردانه 2019 مانند ZARA، H&M، Nike، Adidas، GAP و…

کمد لباس هایتان را بررسی کنید

قبل از خرید لباس جدید لباس های داخل کمدتان را بررسی کنید و از خود بپرسید که برای موقعیت های مختلفی مانند مراسم عروسی، ختم، مصاحبه ی کاری، مناسبت های رسمی، جشن تولد، فارغ التحصیلی و سالگرد، لباس مناسب دارید.

شما به عنوان یک فرد بالغ ممکن است در طی سال به یکی از این مجالس دعوت شوید، پس بهتر است درست قبل از حضور در یک مراسم، لباس مردانه بخرید زیرا خوش لباس بودن با آمادگی داشتن برای مناسبت های خاص آغاز می شود.اگر پس از بررسی لباس های خود متوجه شدید لباس مناسب برای موقعیت هایی که گفتیم را ندارید ، نوع لباس هایی که نیاز دارید را مشخص کنید و برای خرید آنها دست به کار شوید.

انتخاب لباس بر اساس موقعیت

لباس هایی که برای مراسمات و موقعیت های مختلف تهیه می کنیم باید با هم متفاوت باشد زیرا برای هر موقعیتی قواعد و اصول معینی وجود دارد. پس بهترین لباس ها را بر اساس موقعیتتان انتخاب کنید.

سایز مناسب بپوشید تا شیک پوش باشید

برای خوش پوشی و زیبا به نظر رسیدن باید لباستان کاملا اندازه ی بدن تان و متناسب با فرم بدنتان باشد. پوشیدن لباس های آزاد حس خوبی دارداما با پوشیدن این لباس ها ممکن است شلخته به نظر برسید. اکثر مردم در انتخاب لباسی که مناسب جثه ی آنها باشد، دچار سردرگمی می شوند پس با دقت انتخاب کنیدو لباس تان را سایز خود انتخاب کنید.

لباس هایی که دوست دارید را بپوشید

اگر به هر دلیلی از لباس هایی که پوشیده اید راضی نباشید و دائما احساس ناآرامی و بی قراری کنید اعتماد به نفس تان از بین می رود پس همیشه سعی کنید لباسی بپوشید که از آن لذت ببرید و آن را دوست داشته باشید.

برای موقعیت های اولویت دار خرید لباس کنید

موقعیت های اولویت دار را مشخص کنید و به دنبال لباس مناسب برای آنها باشید و برای مراسمی که از برگزار شدن آن مطمئن نیستید، لباس نخریدو هزینه بیهوده نکنید زیرا ممکن است برگزارنشود. برای مهمانی شامی که هفته ی آینده پیش رو دارید به دنبال لباس باشید، یا برای کفشی که هر روز در محل کار باید بپوشید، هزینه کنید.

نظر دیگران را بپرسید تا شیک پوش باشید

لباسی که در تن شخصی، عالی به نظر می رسد ممکن است در تن شما زشت به نظر برسد زیرا بدن شما منحصر به فرد است. برای داشتن یک انتخاب مناسب فردی خوش لباس و قابل اعتماد را همراه خود به خرید ببرید تا به شما بگوید که لباس برازنده شماست یا خیر ؟همچنین می توانید در این زمینه نظر فروشنده های لباس را جویا شوید اما زیاد وقت شان را نگیرید.

به لباس پوشیدن دیگران توجه کنید

برای اینکه بدانید چه لباسی را کی و کجا بپوشید نیاز به تجربه دارید. پس از تجربیات دیگران استفاده کنید. برای محیط کار خود مشابه با پوشش مدیر و همکاران تان لباس بپوشید و برای مراسم عروسی با دیگر میهمانان هماهنگ باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *