زیبایی

5 نکته مهم به هنگام خرید کرم پودر

نکاتی که هنگام خرید کرم پودر باید رعایت کنید

به هنگام خرید کرم پودر حتما باید این پنج نکته را در نظر داشته باشید تا بتوانید کرم پودری مناسب پوست خود را بخرید . اگر به هنگام ،خرید کرم پودری را که مناسب با پوست شما می باشد انتخاب کنید ، نتیجه ان، این خواهد بود بعد از استفاده از آن بر روی پوست خود ، کسی متوجه نخواهد شد که کرم پودری بر روی پوست شما وجود دارد

پوست شما چرب است

اگر دارای پوست چربی هستید باید بیشترین دقت را به خرج دهید چرا که پوست چرب یکی از پردردسرترین پوست ها می باشد! شما بایستی برای کاستن درخشش پوست خود و هم چنین ماندگاری خوب کرم پودرتان باید از انواع کرم پودرهای بدون چربی و مات استفاده نمایید .

پوست شما خشک است

پوست خشک در مقایسه با پوست چرب از دردسرهای کمتری برخوردار است . شما بهتر است به هنگام خرید سراغ کرم پودرهایی با پایه روغنی بروید. هم چنین علاوه برانتخاب کرم پودری مناسب رنگ ، از کرم پودری نیز استفاده کنید که کمی براقی به پوست شما ببخشد .

پوست شما طبیعی است

بهتر است به شما بگوییم که انتخاب کرم پودر برای پوست شما آسان تر از پوست های خشک و چرب می باشد .شما کافی است به دنبال کرم پودرهایی باشد که فقط پوست شما را به بهترین نحو پوشش دهد. بر فرض مثال اگر جوشی بر روی صورت شما وجود دارد ،در خرید کرم پودر ،نوعی از آن را انتخاب کنید که آن جوش را به خوبی بپوشاند .

شما نوجوان هستید

توصیه می کنیم برای اینکه هم طراوت پوست خود را حفظ کرده باشید و هم ظاهری متناسب با سنتان داشته باشید ،از  استفاده از کرم پودرهای سنگین اجتناب کنید . هر چقدر از کم پودر کمتری استفاده کنید به همان اندازه بیشتر از شر شیر جوش هایتان در امان خواهید بود . اما اگر بخاطر مشکلات پوستیتان هم مجبور به استفاده از کرم پودر می باشید بهتر است در انتخاب نوع آن از یک متخصص پوست کمک بگیرید.

شما پا به سن گذاشته اید

در بیشتر موارد استفاده از کرم پودر در افراد مسن بیش از افراد جوان به چشم می خورد ، شاید بتوان گفت به این دلیل که کرم پودر می تواند چین و چروک های پوست را بپوشاند اما اگر به درستی انتخاب شود . بهتر است برای پوشاندن چین و چروک ها به دنبال کرم پودر صورت با پایه چربی رفته و از استفاده بیش از حد کرم پودر بر روی پوست خود جدا خودداری نمایید ، چرا که کرم پودر در بین چروک های پوستتان جمع شده و ظاهری زشت به شما خواهد بخشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *