اطلاع رسانی, جالب

سرگرمی در قرنطینه در روزهای کرونایی

سرگرمی در قرنظینه در روزهای کرونایی

سرگرمی در قرنطینه در روزهای کرونایی

سرگرمی در قرنطینه میتواند خاطرات خوشی را از دوران قرنطینه برای شما  خانوادتان رقم بزند .

بازیهای گروهی

سرگرمی در قرنطینه میتواند به صورت های مختلفی انجام شود به طور مثال بازیهای گروهی مصل اسم فامیل،دوز،شطرنج و بازیهای فکری مثل مونوپولی و … میتواند سرگرمی های خوبی برای شما باشد.

گوشی دادن به موسیقی :
در این روزهای به موسیقی های مورد علاقه خود گوش کنید و به مدیتیشن و یوگا بپردازید .گوشی دادن به موسیقی های مورد علاقه میتواند از نظر فکری شما را آرام نگه دارد و در حین موسیقی میتوانید به کارهای مورد علاقه تان برسید .
استعدادیابی !
به استعدادهایی که دارید فکر کنید ! سعی کنید در این دوران قرنظینه خود را بهتر بشناسید و با استعدادهایتان آشنا شوید و آنها را کشف کنید . کارهایی که دوست دارید در آن موفق شوید را لیست کنید و از بین آنها استعداد خود را پیدا کنید .
ورزش کنید

در این روزها ورزش کردن یکی از واجبات است و حالا که در خانه وقت زیادی دارید سعی کنید روزانه نیم ساعت از وقتتان را به ورزش و نرمش اختصاص دهید . این کار کمک زیادی به حفظ روحیه شما در طول روز میکند.

 

فیلم سینمایی و سریال :

فیلم سینمایی و سریال های محبوبتان را دنبال کنید و یا دوباره ببینید . فیلم و سریال هایی که خاطرات خوشی را برای شما زنده میکنند را ببینید و سریال و فیلم خنده دار نیز کمک زیادی به حفظ روحیه شما در طول این مدت خواهند کرد .

 

تشکر و قدر دانی فروشگاه اینترنتی بی بازار :

در پایان همه ما میدانیم که این دوران بسیار سخت است اما با همیاری و همفکری و رعایت اصول بهداشتی میتوانیم زنجیره این بیماری را قطع کنیم .

بی بازار به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی که در این دوران از پویش در خانه بمانیم حمایت میکند از تمامی پرستاران و پزشکان و کادر درمانی کشور که به صورت شبانه روزی در تلاش برای رسیدگی به بیماران کرونایی هستند صمیمانه تشکر میکند .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *