ادکلن

معرفی 6 ادکلن زنانه جذاب که مردها را جذب میکند و تحت تاثیر قرار میدهد !

معرفی 6 ادکلن زنانه جذاب که مردها را جذب میکند و تحت تاثیر قرار میدهد !

برای خانم ها انتخاب یک ادکلن خوشبو امری مهم به حساب می آید . در این مطلب به شما 6 ادکلن زنانه جذاب و خوشبو که هر مردی را تحت تاثیر قرار میدهد ، را معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید .

معرفی 6 ادکلن زنانه جذاب که مردها را جذب میکند و تحت تاثیر قرار میدهد !

1 عطر ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ ۵۴۰-Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540

عطر ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ 540-Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 عطری است گرم و تند.این عطر در سال 2015 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن فرانسیس کرکجان باکارات رژ 540-Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 عطری است زنانه و مردانه و جذاب.

قیمت تقریبی : 3.600.000 تومان

 

2 ادکلن گود گرل کارولینا هررا -Carolina Herrera Good Girl

عطر ادکلن گود گرل اصل-مشکی-Carolina Herrera Good Girl عطری است با رایحه گرم و کمی تلخ . گود گرل را با شکل خاصش که یک کفش زنانه با پاشنه بلند است به راحتی میتوان تشخیص داد. این عطر کاملا مناسب برای خانمهای جوان است. اولین بار در سال ۲۰۱۶ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد . عطر ادکلن کارولینا هررا گود گرل-Carolina Herrera Good Girl عطری است زنانه و خاص.

قیمت تقریبی : 1.200.000 تومان

 

3 عطر ادکلن مارلی دلینا-Parfums de Marly Delina

عطر ادکلن مارلی دلینا-Parfums de Marly Delina عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن پارفومز دمارلی دلینا-Parfums de Marly Delina عطری است زنانه و لاکچری.

قیمت تقریبی : 1.800.000 تومان

 

4 عطر ادکلن دیور پویزن-Dior Poison

عطر ادکلن دیور پویزن-Dior Poison عطری است گرم و شیرین. این عطر در سال 1987 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن دیور پویزن-Dior Poison عطری است زنانه و خاص.

قیمت تقریبی : 1.800.000 تومان

 

5 عطر ادکلن گرلن مون-Guerlain Mon

عطر ادکلن گرلن مون-Guerlain Mon عطری است گرم و شیرین.این عطر در سال 2017 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن گرلن مون-Guerlain Mon عطری است زنانه و لطیف.

قیمت تقریبی : 1.000.000 میلیون تومان

 

6 عطر ادکلن دوبویس اینتنس عودجان Oud Jaune Intense Fragrance Du Bois for women and men 

خرید عطر و ادکلن اصل و اورجینال Oud Jaune Intense Fragrance Du Bois for women and men عطار ساخت کشور برند + قیمت. این عطر در سال 2003 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن Oud Jaune Intense Fragrance Du Bois for women and men عطری است و جذاب.
قیمت تقریبی : 1.500.000 تومان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *