گوشی موبایل

گلکسی نوت 20 به باتری 4000 میلی آمپری مجهز خواهد شد

گلکسی نوت 20 به باتری 4000 میلی آمپری مجهز خواهد شد

گلکسی نوت 20

گلکسی نوت 20 سامسونگ احتمالا به زودی توسط سامسونگ معرفی خواهد شد چرا که پس از معرفی گلکسی سری اس 20 توانست موفقیتی جدید به دست بیاورد و اکنون نوبت به سری نوت 20 این کمپانی رسیده است .

سال گذشته سامسونگ با معرفی نوت 10 از یک باتری 3500 میلی آمپری استفاده کرده بود که بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد این باتری روی گلکسی نوت 10 ناراضی بودند و اکنون سامسونگ به فکر ارتقا این باتری به 4000 میلی آمپر میباشد .

بررسی دقیق تر :

برای گلکسی نوت 20 پلاس نیز این ظرفیت باتری یک سلول بیشتر خواهد شد و پیش بینی میشود تا 4200 میلی آمپر ارتقا پیدا کند . اما باید منتظر بود تا مشخصات دقیق این سری گوشی فاش شود .

برای این سری نوت سامسونگ باید پیش بینی کنیم که احتمالا از اسنپدراگون 865 و رم 8 گیگ برای نسخه معمولی استفاده خواهد کرد و این عدد تا 12 گیگ برای نسخه پلاس ارتقا خواهد یافت .

گلکسی نوت 20 به باتری 4000 میلی آمپری مجهز خواهد شد

گلکسی نوت 20 به باتری 4000 میلی آمپری مجهز خواهد شد

نتیجه گیری و پیش بینی :

حال باید منتظر این باشیم که ببینیم تغییراتی مه سامسونگ در بخش طراحی به کار گرفته است به چه نحوی خواهد بود . احتمالا نسبت تصویر به بدنه بیشتر خواهد شد ، از نظر ضخامت کمی ظریف تر از نسخه قبلی خود یعنی گلکسی نوت 10 خواهد بود .

از نظر سخت افزار و دوربین احتمالا تغییرات گسترده ای خواهیم دید که باید منتظر لحظه معرفی این گوشی باشیم .

سامسونگ آخرین سری گوشی خود یعنی  اس 20 اولترا و اس 20 پلاس را معرفی کرد و توانست به موفقیت های زیادی دست پیدا کند . حالا باید منتظر ماند تا ببینیم سری نوت 20 نیز به این موفقیت خواهند رسید یا خیر .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *