تکنولوژی

نقد و بررسی ساعت هوشمند آنر واچ GS Pro

اولین ساعت هوشمند با نام آنر واچ GS Pro معرفی شد که هدف آن تبدیل شدن به یک وه کار آمد برای عموم مردم بخصوص ورزشکاران است .. 

معرفی

این ساعت هوشمند برای ماجراجویان شهری پیشنهاد میشه .این محصول به عنوان رقیبی برای ورزشکاران علاقمند Garmin یا Suunto وارد می شود تا نسبت Amazfit T-Rex توسط Huami برای ورزشکاران حرفه ای بهتر هستند اما قیمت های بالاتری دارند .

بند این ساعت جذاب از پلی کربنات تقویت شده ساخته شده است.حاشیه آن از فولاد ضد زنگ است.یک انتخاب کامل ازچهره های  Lite سیستم عامل GS Pro است .ساعت آنر واچ ضربان قلب را ردیابی کند. وبا اندازه گیری VO2Max (حداکثر اکسیژن مصرفی) ،کاهش دهنده استرس ،SpO2 (میزان اکسیژن خون)،درصورت گم کردن مسیر خود با استفاده از GPS شما را راهنمایی میکند.و شما را به مسیر اصلی برمیگرداند.

مشخصات سخت افزاری

ما خوشحالیم که گزارش دهیم بندهای ساعت آنر واچ GS Proاز دوام فوق العاده ای برخوردار است .وزن ساعت به درستی توزیع شده است .این ساعت طی آزمایش های متعددی قرار گرفته است از جمله درجه دما تا 40 و70درجه سانتیگرادو حتی میتوانید در مایعات غوطه ورش کنید.

این ساعت از باتری 790 میلی آمپری بهره برده است (طبق استاندارد ساعت های هوشمند) لازمه که بدونید عمر باتری در حالت آماده به کار 25روزه ،طی یک سناریوی معمولی که شامل 90 دقیقه ورزش در فضای باز در هفته،پخش موسیقی یا مکالمه با استفاده از بلوتوث،50اعلان در روز یعنی شما هر سه ونیم روز یک بار نیاز به شارز دارد.

ویژگی های ورزشی ساعت هوشمند آنر واچ GS Pro

این ساعت قابلیت پوشش دهی 100 ورزش مختلف را دارد ،از ویژگی های این ساعت احساس راحتی در حین ورزش میباشد.ازدیگر ویژگی های این ساعت میتوان به ارتفاع سنج، سرعت سنج هم اشاره کرد .

پرواضح است داشتن چنین ساعتی میتواند برای کارهای روزانه و ورزش کاربردی باشد .

جمع بندی

ساعت GS Pro با توجه به راحتی که داره مناسب برای ورزشکاران هست وبا عمر باتری طولانی همه را شگفت زده کرده و همچنین برای افرادی که اهل طبیعت گردی هستن هم پیشنهاد خوبی میتواند باشد این ساعت با داشتن نمایشگر بزرگ و روشن Garmin Fenix ​​6 بسیار طولانی زندگی میکند.

  • صفحه نمایش بزرگ
  • بند راحت وسبک
  • عمرباتری طولانی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *