زیبایی

رنگ مو جدید 2021 برای خانم ها

رنگ مو جدید 2021

رنگ مو جدید برای سال 2021 مختلف است ، زیرا با توجه به شرایط دشوار تحمیل شده توسط ویروس کرونا در هر کجا که باشد ، زنان احساس شادابی و مثبت اندیشی می کنند.

اگر می خواهید سال 2021 ، یک نگاه جسورانه و متمایز شما را از افسردگی و بی حوصلگی نجات دهد ، در این مقاله برجسته ترین رنگ مو های جدید سال 2021 که بسیار محبوب هستند را به شما معرفی کرده ایم ، در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید آنچه دوست دارید را انتخاب کنید.

رنگ مو صورتی

رنگ مو صورتی
رنگ مو صورتی

رنگ صورتی بسیار رویایی ، سبک و سرگرم کننده است و با توجه به هوای سرد که اغلب باعث افسردگی می شود ، روحیه شما را بهبود می بخشد و حس نشاط و سرزندگی را در شما ایجاد می کند.

اگرچه ممکن است چندان مورد پسند واقع نشود ، اما رنگ مو صورتی در روزهای آینده ، به طرق مختلف بسیار محبوب خواهد بود و می توانید آن را خودتان در خانه تهیه کنید.

هایلایت مو با رنگ گرم

هایلایت مو با رنگ گرم
هایلایت مو با رنگ گرم

هایلایت کردن راهی عالی برای افزودن جلوه جذاب به هر رنگ موی مخصوصاً موهای قهوه ای است و زمستان امسال بسیار مد خواهد بود. برجسته ها را با رنگ های گرم و نه مسی ، مانند کارامل و شکلات ، هماهنگ با رنگ پوست خود انتخاب کنید و زیبایی و ظرافت را به موهایتان اضافه کنید.

رنگ مو آبی تیره

رنگ مو آبی تیره
رنگ مو آبی تیره

آبی ممکن است آسانترین رنگ برای نگهداری نباشد ، اما یکی از بارزترین رنگهای مو در زمستان خواهد بود ، به ویژه با سایه های تیره مانند آبی فیروزه ای یا آبی سلطنتی … و قطعاً ظاهری متمایز به شما می بخشد که توجه شما را به خود جلب می کند ، بنابراین در امتحان آن دریغ نکنید.

رنگ مو بلوند (بور)

رنگ مو بلوند (بور)
رنگ مو بلوند (بور)

موهای بلوند ممکن است یک انتخاب عالی در این زمستان باشد ، زیرا بسیاری از آرایشگاه ها به دلیل بیماری همه گیر کرونا غیرقابل دسترسی هستند. اما حتماً از بلوند پلاتینیوم دور بمانید و بور را با سایه های طبیعی انتخاب کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشند و نیاز به نگهداری زیادی نداشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *