گوشی موبایل

گوشی M02 سامسونگ چه زمانی معرفی میشود ؟

گوشی M02 سامسونگ چه زمانی معرفی میشود ؟

سامسونگ قرار است یک گوشی جدید با نام گلکسی M02 عرضه کند که تولیدات جدید سامسونگ کمی عجیب به نظر میرسد . این شرکت قرار است این گوشی را به زودی عرضه کند .

این گوشی نیز از سری گوشیهای ابتدایی و تقریبا شبیه به سری Core سامسونگ میباشد که قرار است به جمع گوشی های سامسونگ اضافه بشوند .

در تست های گیگ بنچ نام این گوشی به چشم میخورد که خبر از گوشی Galaxy M02 Samsung میدهد . مدل تجاری این گوشی M025F / DS نام دارد .

این گوشی و گوشی گلکسی A02 از جدیدترین محصولات سامسونگ هستند که یک گوشی شبیه به گلکسی A01 سامسونگ میباشند.

گیگ بنچ گوشی گلکسی M02 سامسونگ

مشخصات گوشی گلکسی M02 سامسونگ

مشخصات گوشی گلکسی M02 سامسونگ
مشخصات گوشی گلکسی M02 سامسونگ

چنانچه تولید این مدل قطعی شود احتمالا از حافظه داخلی 32 گیگابایت به همراه 2 گیگ رم استفاده خواهد شد [هنوز به طور دقیق مشخص نیست] . این مدل یعنی گلکسی M02 سامسونگ احتمال میرود که از دوربین 2 گانه اصلی و سلفی 16 مگاپیکسلی استفاده کند .

مشخصات احتمالی چیپست هم کوالکام خواهد بود ، این گوشی در آزمون تک هسته گیگ بنچ توانسته رتبه 751 را به دست بیاورد که نوید از یک گوشی کار راه انداز خوب میدهد .

تاریخ معرفی و عرضه [ گلکسی M02]

انتظار داریم که در روزهای پیش رو خبرها و اطلاعات بیشتری از این گوشی داشته باشیم ، زیرا فعلا فقط در حد بررسی گواهینامه ها اطلاعات داریم ولی پیش بینی میکنیم که تا پایان آذرماه 99 این گوشی رونمایی شود و اگر اینگونه باشد قیمت آن نیز مشخص خواهد شد .

سامسونگ امسال چند گوشی معرفی کرد که از بهترین های آنها میتوان به نوت 20 اولترا و گلکسی زد فولد 2 اشاره کرد که از پرچمداران سامسونگ میباشد .

قیمت گوشی گلکسی M02 سامسونگ چقدر است ؟

در صورتی که این گوشی به مرحله تولید و عرضه برسد احتمالا قیمتی در حدود 200 تا 250 دلار خواهد داشت که البته باید منتظر ارائهه قیمت نهایی این گوشی از سوی سامسونگ باشیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *