گوشی موبایل, نقد و بررسی گوشی موبایل

تست باتری iphone 12 pro : خبر بد برای گیمرها

تست باتری iphone 12 pro - خبر بد برای گیمرها

در تست هایی که phonearena روی گوشی آیفون 12 پرو ( iphone 12 pro ) انجام داده است خبر بدی برای گیمرها به حساب می آید زیرا از نظر بازخورد به هنگام بازی به شدت بد عمل میکند .

آیفون 12 پرو با یک طراحی فلت و زیبا معرفی شد و این طراحی یاد آور گوشی آیفون 5 است ، اما این گوشی با اینکه مشخصات خوبی دارد ، از اینترنت 5g بهره میبرد اما یک نقص بزرگ دارد و آن هم باتری این گوشی است که در تست های انجام شده عملکرد نسبتا بدی داشته است .

این باتری 2 روز را نمیتواند دوام بیاورد اما 1.5 روز را چرا ، و این در صورتی است که مدام از گوشی استفاده نکنید ! یعنی اگر از گوشی خود دور طول روز زیاد استفاده میکنید این باتری ممکن است شما را نا امید کند .

نتایج تست باتری هنگام گشت زنی در اینترنت

نتایج تست باتری هنگام گشت زنی در اینترنت

در این تست مشاهده میکنید که باتری iphone 12 بیش از سایر محصولات به هنگام مرور در اینترنت دوام دارد ، و iphone 12 pro رده دوم را به خود اختصاص داده است . و این در حالی است که آیفون 12 معمولی قیمتی پایین تر نسبت به آیفون 12 پرو دارد .

نتایج تست عملکرد باتری هنگام تماشای ویدیو

نتایج تست عملکرد باتری هنگام تماشای ویدیو

در نتیجه این تست نیز مشاهده میکنید که بازهم Iphone 12 معمولی رتبه 1 را به خود اختصاص داده است و iphone 12 pro رتبه دوم را کسب کرده است . این تست بر اساس مدت زمانی که باتری ها در هنگام مرور در اینترنت دوام می آورند ، میباشد .

تلفن های سامسونگ معمولا هنگام تماشای ویدیو های آنلاین دوام بیشتری دارند و این در حالیست که اپل قیمتی بسیار بالاتر از برخی محصولات سامسونگ دارد .

نتایج تست عملکرد باتری به هنگام بازی 3d

نتایج تست عملکرد باتری به هنگام بازی 3d

در تست عملکرد باتری هنگام بازی ، iphone 12 و iphone 12 pro در رده های اول و دوم هستند که فقط میتوانند 3 ساعت دوام داشته باشند که خوب این نتیجه ما را مایوس میکند . اگر به دنبال خرید گوشی گیمینگ هستید باید بیخیال آیفون 12 بشوید زیرا عملکرد باتری شما را مایوس میکند .

این تست با بازیهایی همچون Call of Duty Mobile و Minecraft انجام شده است و تنها3 ساعت قادر به بازی با آیفون 12 هستید ! به هنگام بازی آیفون 12 داغ میکند و باتری به سرعت تخلیه میشود که یک نقطه ضعف برای این گوشی به حساب می آید .

به نظر میرسد مشکل جدی در تراشه Apple A14 Bionic اپل وجود دارد که انقدر زود باتری به هنگام بازی شروع به خالی شدن میکند .

نتیجه گیری

عمر باتری iphone 12 pro

ما کمی تعجب کردیم زیرا عملکرد باتری iphone 12 کمی نگران کننده است و احتمال میدادیم که این نسل از آیفون عملکرد خیلی بهتری داشته باشد ، اما متاسفانه عملکرد باتری در این گوشی ضعیف است .

اگر از عاشقان بازی با موبایل هستید باید قید این گوشی را بزنید و به فکر خرید یک گوشی گیمینگ مانند بلک شارک 3 شیائومی و یا زنفون 7 پرو ایسوس باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *