گوشی موبایل

آیفون 13 اپل ، تاریخ معرفی ، مشخصات ، قیمت و اطلاعات اولیه

پایان آیفون های 64 گیگابایتی

آیفون 12 در تمام مدل ها با موفقیت معرفی و عرضه شد ، آنچه انتظار میرود از آیفون نسل بعد یعنی آیفون 13 چیست ؟ گفته میشود این گوشی در قسمت باتری،حافظه و دوربین تغییرات اساسی را شامل میشود که در ادامه به آنها میپردازیم . در سری جدید آیفون یعنی آیفون 12 شاهد بودیم که دوربین ها به روزرسانی شدند و از نظر سخت افزاری نیزچیپست جدیدی در این مدل ها قرار گرفت .

اما برای آیفون 13 تغییرات اساسی تری در راه خواهد بود مانند به روزرسانی دوربین ، باتری و حافظه داخلی و ما در این مطلب مهمترین تغییراتی که احتمال میرود در آیفون جدید شاهد باشیم را مورد بررسی قرار خواهیم داد پس تا انتها با بی بازار همراه باشید .

آیفون 13 چه مشخصاتی دارد ؟ چه زمانی عرضه میشود ؟ آیا این گوشی در سال 2021 عرضه میشود ؟ این سوالات از اصلی ترین سوالاتی است که میتواند ذهن مخاطبان و علاقه مندان به apple را درگیر کرده است . شاید شما با رسیدن آیفون 12 سرگرم این مدل شوید اما احتمال بسیار قوی آیفون 13 در سال 2021 منتشر و عرضه میشود .

  • نام آیفون بعدی چیست ؟ آیفون 13 و یا آیفون 12s
  • آیفون 13 چه زمانی معرفی میشود ؟ احتمالا سپتامبر 2021
  • قیمت آیفون 13 چقدر است ؟ 1200 دلار حدودا

تاریخ عرضه و قیمت آیفون 13

انتظار دارید چه زمانی آیفون 13 را بخرید ؟ ما انتظار داریم تاریخ عرضه آیفون 13 در سپتامبر 2021 ( شهریور 1400) باشد ، اما ممکن است با توجه به همه گیری Covid-19 این موضوع تغییر کند.

طی 10 سال گذشته ، اپل به طور مداوم گوشی های پرچمدار خود را در یک رویداد نزدیک به ابتدای ماه سپتامبر(شهریور) معرفی کرده و 10 روز بعد تلفن ها را منتشر کرده است. همه اینها در سال 2020 به دلیل همه گیری تغییر کرد و تلفن ها از رونمایی معمول خود به تأخیر افتادند.

آیفون 12 و آیفون 12 پرو به ماه اکتبر(مهر 1399) منتقل شدند و دو دستگاه دیگر – آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس – در ماه نوامبر ( آبان 1399) منتشر شدند ، ظاهراً به دلیل کمبود قطعات برای فرایند ساخت این تاخیر ها انجام گرفت .

اگر بخواهیم یک تاریخ برای معرفی نسل جدید آیفون معرفی کنیم ، انتظار داریم اپل تاریخ عرضه آیفون 13 خود را به سپتامبر 2021 ( شهریور 1400) منتقل کند ، اما این ممکن است تغییر کند. خیلی بعید است که قبل از آن چیزی در مورد گوشی های جدید بشنویم.

درباره قیمت آیفون 13 اطلاعات کمی در دست است ، اما انتظار داریم که در سطح آیفون 12 باشد. قیمت این گوشی ها بیش از گوشی های 2019 است و این به دلیل اضافه شدن 5G و چند عنصر فنی دیگر است.

مطمئناً با شنیدن این خبرها ، نشت و قیمت شایعات بیشتری در مورد آیفون 2021 ارائه خواهیم کرد ، اما در زیر می توانید قیمت سری آیفون 12 را مشاهده کنید که نسبتاً مطمئن هستیم سال آینده نیز مشابه خواهد بود.

آیفون 12 پرو 256 گیگابایت 5g
آیفون 12 پرو 256 گیگابایت 5g
آیفون 12 128 گیگ 5g
آیفون 12 128 گیگ 5g

آیا آیفون 13 میتواند با نام آیفون 12s عرضه شود ؟

آیا آیفون 13 میتواند با نام آیفون 12s عرضه شود ؟
آیا آیفون 13 میتواند با نام آیفون 12s عرضه شود ؟

هر احتمالی وجود دارد که آیفون بعدی iphone 13 نامیده نشود ، این خصوصاً درست است زیرا عدد 13 در مناطقی از جهان ، از جمله ایالات متحده به عنوان یک عدد بدشانس دیده می شود ، بنابراین ممکن است اپل بخواهد از این عدد صرف نظر کند زمان یک آیفون جدید فرا می رسد.

با شایعاتی که حاکی از آن است که ما شاهد طراحی نسبتاً مشابه آیفون 12 خواهیم بود ، ممکن است این شرکت در حال کار بر روی خانواده آیفون 12s برای سال 2021 باشد. این روش معمول برای اپل است که در آن سال بعد یک سری S معرفی می کند ارتقا دهید ، و ممکن است سال آینده شاهد آن باشیم.

آیفون 13 و شایعات

آیفون 13 و شایعات
آیفون 13 و شایعات

ممکن است تاکنون در فاصله دور با تاریخ عرضه آیفون 13 فکر کنید که اطلاعات زیادی در مورد تلفن نسل بعدی نخواهیم داشت ، اما منابع مختلف مواردی را برای انتظار در آیفون بعدی به ما نشان داده اند.

اول از همه ، ما انتظار چهار عضو از خانواده آیفون 13 را داریم. احتمالاً این موارد وجود دارد اما این تضمین نشده است ، iphone 13 مینی ، iphone 13 ، iphone 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس.

این شرکت تا سال 2020 روی سه مدل تمرکز داشت ، زمانی که مدل مینی را به عنوان چهارمین گوشی از خانواده آیفون 12 معرفی کرد. بیشتر شایعات حاکی از آن است که در سال 2021 ادامه خواهد یافت و حتی اگر آیفون 12 مینی فروش خوبی داشته باشد این اتفاق حتی بیشتر می افتد و ما انتظار داریم طراحی های مشابهی با خانواده آیفون 12 داشته باشیم ، همچنین احتمال دارد فناوری صفحه نمایش نیز مشابه باشد

دیگر شایعات و تکنولوژی احتمالی

دیگر شایعات و تکنولوژی احتمالی
دیگر شایعات و تکنولوژی احتمالی

چیزی که برای آیفون 12 شایعه شد و به نتیجه نرسید ، اضافه شدن نمایشگر با نرخ تازه سازی بالا بود. شایعات حاکی از آن است که ممکن است در آیفون 13 معرفی شود و این باعث می شود صفحه نمایش هنگام بازی کردن یا پیمایش از طریق شبکه اجتماعی شما سریع و صاف باشد.

به نظر میرسد گوشی آیفون 13 اپل در سپتامبر 2021 (شهریور1400) و یا اوایل 2022 معرفی شود

آیفون 13 اپل

این فناوری ممکن است به همان روشی که در صفحه نمایش iPad Pro مشاهده کرده ایم ، عمل کند که بسته به فعالیتی که روی تلفن خود انجام می دهید ، می تواند میزان تازه سازی را تغییر دهد.

موضوع تاچ نیز مورد بررسی قرار گرفته است. برخی منابع ادعا می کنند که اندازه آن همان آیفون 12 باقی خواهد ماند و برخی دیگر معتقدند که در سال 2021 کوچک می شود. آنچه در اینجا اتفاق خواهد افتاد به ویژه در حال حاضر مشخص نیست.

همچنین خبر دیگری نشان داده است که این شرکت سرانجام آماده معرفی سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر خواهد بود. بسیاری از تولیدکنندگان اندروید از این فناوری در گوشی های شاخص استفاده می کنند و این اطلاعات نشان می دهد که اپل آماده است تا از این الگو پیروی کند.

یک منبع همچنین احتمال داده است که سال 2021 زمانی باشد که شاهد معرفی آیفون های 1 ترابایتی هستیم. این اندازه ذخیره سازی است که شرکت اپل هنوز آن را آزمایش نکرده است و انتظار داریم این گزینه در گرانترین گوشی های تلفن باشد.

اگر اطلاعات Prosser صحیح باشد ، ممکن است گرانترین آیفون را ایجاد کند زیرا فضای ذخیره سازی زیادی در یک گوشی وجود دارد.

دوربین آیفون 13

دوربین آیفون 13
آیفون 13: آنچه می خواهیم ببینیم

در مورد دوربین ، تحلیلگر صنعت Ming-Chi Kuo – که اغلب در مورد اطلاعات اپل حق دارد – اظهار داشت که دوربین آیفون 13 ممکن است به لنزهای شش عنصری از f / 2.4 فعلی af / 1.8 ، لنزهای پنج عنصر روشن برخورد کند طرفدار.

اطلاعات کمی به طور خاص در مورد دوربین آیفون 13 شایعه شده است ، اما انتظار داریم اپل روی این موضوع به عنوان یک بخش اصلی برای تمایز گوشی ها از خانواده آیفون 12 تمرکز کند.

انتظار می رود پشتیبانی 5G در آیفون های 2021 نیز ادامه داشته باشد ، اما انتظار می رود این شرکت به دستگاه های mmWave یا sub-6 روی بیاورد تا بتواند متمایزباشد.

این اساساً به این معنی است که اگر فناوری mmWave در کشور شما در دسترس نباشد ، فقط قادر به خرید نسخه زیر 6 هستید. اپل هر دو نسخه از فناوری 5G را در آیفون 12 گنجانده و به همین دلیل قیمت گوشی افزایش چشمگیری داشت.

آیفون 13: آنچه می خواهیم ببینیم

با اطلاعات کمی در مورد آیفون 13 ، ما لیستی از مواردی را که دوست داریم این شرکت برای دستگاه نسل بعدی خود معرفی کند را تهیه کرده ایم. برخی از این موارد با آنچه در بالا خوانده اید مطابقت دارند و برخی دیگر فقط مواردی است که ما می خواهیم ببینیم اپل انجام می دهد.

1. ارتقا و به روز رسانی دوربین

آیفون 13 ، تاریخ معرفی ، مشخصات ، قیمت و اطلاعات اولیه

سری آیفون 12 اصلاحات جزئی دوربین را در خانواده گوشی ها به وجود آورد ، اما اصلاحات قابل توجهی نبود که بسیاری امیدوار بودند.

انتظار می رود در سال 2021 شاهد یک دوربین بهبود یافته باشیم و ما امیدواریم که یک دوربین بزرگ بتواند به این معنی باشد که این شرکت می تواند با این به روز رسانی محبوبیت خود را چند برابر کند

2. بهبود عمر باتری

بهبود عمر باتری آیفون 13
بهبود عمر باتری

آیفون 12 عمر باتری گوشی ها را نسبت به سری آیفون 11 بهتر نکرد ، بنابراین ما دوست داریم که در آینده اپل تمرکز بیشتری بر روی دوام باتری داشته باشد.

iPhone 12 mini دارای بدترین عمر باتری در کل خانواده است. بعید است که بتوانیم روزانه با آن کنار بیاییم ، اما ما دوست داریم اپل متعهد شود که عمر باتری را بیشتر بهبود می بخشد.

3. آیفون 13 مینی

به نظر می رسد این یک مورد بدیهی باشد ، اما ما آیفون 12 مینی را واقعاً دوست داریم و دوست داریم که آن را به یکی از پایه های اصلی خانواده آیفون تبدیل کنیم.

گوشی هایی کوچک که به اندازه آیفون 12 مینی توانایی دارند در سال 2020 بسیار کم هستند ، بنابراین ما دوست داریم این شرکت برای آیفون 13 دوباره یک نسخه مینی نیز داشته باشد.

4. کاهش قیمت

بعید به نظر می رسد که این مورد برای آیفون 13 امکان پذیر باشد ، اما با افزایش قیمت آیفون 12 نسبت به آیفون 11 ، ما می خواهیم شاهد کاهش مجدد قیمت این شرکت در سال 2021 باشیم.

با شایعه ای مبنی بر اینکه این شرکت فقط از فناوری 5G مربوط به هر بازاری که در آن زندگی می کنید استفاده خواهد کرد ، این ممکن است به اپل اجازه دهد قیمت را پایین تر از قیمت قبلی کاهش دهد.

5. پایان آیفون های 64 گیگابایتی 

پایان آیفون های 64 گیگابایتی
پایان آیفون های 64 گیگابایتی

آیفون 12 مینی و آیفون 12 هر دو با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی در دسترس هستند و ما معتقدیم که فضای کافی برای یک گوشی هوشمند در سال 2020 وجود ندارد. اما اگر می خواهید از دستگاه خود نهایت استفاده را ببرید ، به احتمال زیاد بعد از چند سال استفاده پر می شود.

ما دوست داریم که اپل 128 گیگابایت را به عنوان حداقل اندازه دستگاه در سال 2021 معرفی کند و امیدواریم که قیمت انواع ذخیره سازی بزرگتر را به یک قیمت مقرون به صرفه تر برساند.

6. نرخ نوسازی بالاتر

شایعه شده برای آیفون 13 ، یک صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالا یکی دیگر از ارتقا های صفحه نمایش است که دوست داریم در آیفون شاهد آن باشیم تا بتواند آن را با سایر تلفن های هوشمند موجود در بازار حفظ کند.

این نوعی ارتقا است که تا زمانی که از تلفنی با این نرخ نوسازی استفاده نکرده اید ، نمی دانید که چه تغییراتی کرده است اما این چیزی است که تفاوت محسوسی در تجربه آیفون ایجاد می کند.

7. گزینه بهتر برای شارژر

ما می خواهیم ببینیم که این شرکت یک روش جایگزین برای ارائه شارژر به کسانی که آنها را می خواهند ارائه می دهد ، در حالی که آنها را به طور پیش فرض در جعبه قرار نمی دهد.

شاید هر آیفون فاقد شارژر همراه باشد که در صورت نیاز به شارژر می توانید پول آن را پرداخت کنید و جداگانه تهیه کنید.

سوالات متداول پیرامون آیفون 13 اپل

آیفون 13 اپل چه زمانی معرفی میشود ؟

پیش بینی ما این هست که در شهریور 1400 این گوشی معرفی شود

قیمت آیفون 13 چقدر است ؟

قیمت این گوشی بیش از 1100 دلار خواهد بود

آیا آیفون 13 اپل نسخه مینی هم دارد ؟

با توجه به استقبال خوب از آیفون مینی 12 احتمالا در نسل بعد هم این گوشی رو داشته باشه

آیفون 13 اپل ممکنه با نام آیفون 12s معرفی بشه ؟

بله

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *