بازیهای ویدیویی

نقص بزرگ ایکس باکس سری اس ( سری S XBOX)

ایکس باکس S

ایکس باکس سری اس محصولات خود را برای دوست دارانش در تاریخ 20 آبان ارسال میکند و در این بین یک نقص بزرگ برای این کنسول اعلام شده است . ایکس باکس سری اس و سری X که چند ماه پیش معرفی شدند حالا به مرحله عرضه رسیده اند و از تاریخ ذکر شده به صورت رسمی در اختیار دوست داران این کنسول قرار میگیرد .

Xbox Series S دارای یک SSD داخلی 512 گیگابایتی است که 364 گیگابایت آن برای نصب بازی در دسترس است. به همین ترتیب ، کنسول سری X دارای یک SSD 1 ترابایتی است که 802 گیگابایت آن موجود است. بنابراین این حدود 30٪ حافظه ذخیره شده در S و 20٪ حافظه در X است.

ایکس باکس S
ایکس باکس سری اس یک نقض بزرگ دارد

این یک نقض است و مایکروسافت باید فکری به حال این موضوع میکرد ، با توجه به حجیم شدن بازیهای روز نمیتوان انتظار نصب چندین بازی رو روی کنسول سری S مایکروسافت داشت و حتما باید از یک هارد اکسترنال استفاده کنید که خود یک نقص محسوب میشود .

برند Seagate هارد 1 ترابایتی را تولید می کند که هم روی X و S کار می کند و هم سریع تر از SSD های داخلی کنسول ها است. و قیمت آن حدود 2 میلیون تومان است .

آیا به ایکس باکس سری اس میتوان هارد اکسترنال متصل کرد ؟

بله خوشبختانه این قابلیت هم برای ایکس باکس سری اس و هم سری ایکس وجود دارد و هاردهایی در بازار هستند که سرعتی بیشتر از SSD های خود دستگاه دارند

چرا 20 درصد حافظه اشغال شده است ؟

نرم افزارهایی که برای این کنسول نصب شده اند حجم زیادی دارند و همین موضوع سبب میشود تا شما 80 درصد از فضای اصلی کنسول را داشته باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *