بازیهای ویدیویی

بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس Miles Morales برای ps5

بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس

بازی جدید مارول marvel استودیو اسپایدرمن مایلز مورالس ( Spider-Man: Miles Morales ) نام دارد ، گفته میشود این بازی از بهترین بازیهای ژانر ابر قهرمان تا به امروز است . ما در این مطلب با بررسی دقیق این بازی نشان میدهیم که پتانسل های زیادی در این بازی برای به اوج رساندن هیجان شما وجود دارد پس تا انتها با بی بازار همراه باشید .

بازی Spider-Man: Miles Morales تصاویر کاملاً شفاف 4K ، زمان بارگیری سریع و سایه ها و بازتاب های چشمگیر این بازی را شایسته نسل بعدی یعنی کنسول پلی استیشن 5 می کند.با این حال ، انجام تمام ماموریت های اصلی ، ماموریت های جانبی ، مخفیگاه ها و جمع آوری مجموعه های موجود ، به طور قابل توجهی کوتاه تر از بازی مرد عنکبوتی از سال 2018 است.

قهرمانان داستان ” مایلز مورالس ” شاگرد پیتر پارکر

شخصیت های بازی اسپایدرمن مایلز مورالس
شخصیت های بازی اسپایدرمن مایلز مورالس

در حالی که در بازی قبلی اسپایدر من Marvel’s Spider-Man همه چیز در مورد پیتر پارکر بود ، اما اکنون مایلز مورالس جوان است که در این بازی مستقل بازی می کند. ابرقهرمان هفده ساله بروکلین اکنون حدود یک سال است که در میان آسمان خراش های نیویورک در حال چرخش است. ” مایلز مورالس ” هنوز بی تجربه است و زمانی در حال محک خوردن است که مربی اش یعنی ” پیتر پارکر” به طور موقت خارج از شهر است. این به مایلز این فرصت را می دهد تا درشهر نیویورک که حالا پوشیده از برف است و به آن احتیاج دارد شکوفا شود. در همین حال ، مایلز به برخی از اسرار پی می برد که وی را مجبور به تصمیم گیری های سخت و حیاتی می کند.

مرد عنکبوتی بازی یعنی مایلز مورالس هنوز جوان و بی تجربه است و مربی او که ” پیتر پارکر ” است نیز خارج از شهر نیویورک میباشد و همین موضوع بازی را بسیار هیجان انگیز میکند

بازی Spider-Man: Miles Morales

این ماجرا با همکاری امیدوار کننده دو مرد عنکبوتی برای شکست رقیب خطرناک سرخپوشان یعنی ” Rhino ” آغاز می شود. مایلز سعی دارد بدون آسیب رساندن بیش از حد و محافظت از خریدارانی که در مرکز خرید حضور دارند ، راینوی خشمگین را به بیرون از این مرکز خرید بکشاند. برای اولین بار متوجه می شوید که مایلس مطمئناً جایگزین ضعیفی برای ” پیتر پارکر ” نیست ، كه هنوز هم توسط ساكنان نیویورك به عنوان مرد عنكبوتی “واقعی” دیده می شود.

شخصیت مایلز مورالس ( Miles Morales )

نقش اصلی بازی یعنی “مایلز مورالس ” این فرصت را به ما می دهد که در مورد شخصیت و شخصیت او اطلاعات بیشتری کسب کنیم. در یک محیط زمستانی حوالی تعطیلات ، عشق مایلز به خانواده و دوستانش بیش از پیش آشکار می شود. مایلز دلسوز ، با طراوت و همچنین یک شخصیت خیر و مهربان واقعی است. او ویژگی هایی دارد که همه می توانیم از آنها بیاموزیم. این موضوع به خوبی در طول بازی حس میشود و شما عاشق شخصیت مهربان مایلز میشوید .

مایلز علاوه بر زندگی ابرقهرمانانه اش ، یک نوجوان عادی است که پس از مهاجرت با مادرش به هارلم مجبور است خود را با یک محیط جدید وفق دهد. مبارزه شخصی مایلز پس از مرگ پدرش داستانی را رقم می زند که از همان ابتدا احساس هیجان میکنید و این موضوع تا پایان بازی ادامه خواهد داشت .

گرافیک بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس در حد زیادی چشم نواز است

گرافیک بازی اسپایدر من مایلز مورالس ps5
گرافیک بازی اسپایدر من مایلز مورالس ps5

از اولین لحظه ای که مایلز را پشت ساختمان های بلند شهر شلوغ نیویورک می چرخانید ، متوجه می شوید که اسپایدرمن جدید یعنی مایلز مورالس ظرافت کمی نسبت به شخصیت پیتر دارد . با این وجود این شیوه حرکات تماشایی و پر احساس است که تفاوت پلی استیشن 5 بلافاصله قابل مشاهده است: خیابان ها بسیار پرجمعیت تر هستند و ردیابی اشعه بازتاب های چشمگیری را ایجاد می کند.

  • تصاویر گرافیکی زیبا و صاف
  • SSD زمان بارگیری بسیار سریع را ارائه می دهد
  • ردیابی ری بازتاب ها و سایه های چشمگیری ایجاد می کند

مزایای سخت افزار جدید سونی از لحظه شروع بازی آشکار می شود. به لطف SSD داخلی PS5 ، با سرعت رعد و برق به بازی وارد میشوید. فقط چشمان خود را پلک بزنید و منوی اصلی شما را به جایی که در جلسه قبلی بازی خود را متوقف کرده بودید ، میبرد. حتی می توانید کاملاً از منو صرف نظر کنید. این به شما امکان می دهد مستقیماً به یکی از چالش ها یا ماموریت ها بروید.

همان عملکردی که در بازی spider man miles morales روی کنسول پلی استیشن 5 میبیند ، نمی توانید آن کیفیت را در کنسول ps4 تجربه کنید زیرا رندرهای واقعی ای در ps5 هست که کنسول قدیمی به راحتی نمی تواند از پس آنها برآید. شما در انعکاس آسمان خراش های بلند در PS5 فقط افق زیبای نیویورک را تجربه خواهید کرد. همه چیز ریز به ریز کارشده است و کیفیت عالی ای دارد.

همان عملکردی که در بازی spider man miles morales روی کنسول پلی استیشن 5 میبیند ، نمی توانید آن کیفیت را در کنسول ps4 تجربه کنید زیرا رندرهای واقعی ای در ps5 هست که کنسول قدیمی به راحتی نمی تواند از پس آنها برآید،شما در انعکاس آسمان خراش های بلند در PS5 فقط افق زیبای نیویورک را تجربه خواهید کرد. همه چیز ریز به ریز کارشده است و کیفیت عالی ای دارد.

قدرت جدید مایلز مورالس Venom نام دارد

قدرت ویژه Venom که مایلز مورالس در طول داستان کشف می کند ، افزودن طراوت به جنگ است و بجای ضربات نسبتاً عادی که پیتر به دشمنانش وارد می کند ، این حملات ویژه الکتریکی زرد / نارنجی از مایل ها ، جنگهای متنوع تری نسبت به مدل قبلی ایجاد می کند.

این قدرت تازه به دست آمده به مایلز این امکان را می دهد تا گروهی از دشمنان را از بین ببرد و حمله ای شبیه شوک را به مخالفان اطراف خود منتقل کند، این توانایی های Venom نه تنها برای اجرای آنها بسیار راضی کننده است ، بلکه بسیار پر جنب و جوش نیز به نظر می رسند ، حتی اگر می خواهید به هر یک از غول هایی که در طول داستان با آنها مبارزه می کنید آسیب وارد کنید ، از حملات Venom Miles استفاده می کنید.

مایلز علاوه بر حرکات Venom ، قدرت های فوق العاده دیگری نیز کسب کرده است. می تواند برای مدت کوتاهی نامرئی شودو این به ابرقهرمان توانایی های مخفی کاری جدیدی می دهد، یک مرد عنکبوتی با قدرت Venom و توانایی نامرئی شدن ، پیتر پارکر در این بازی ویژگی های کمتری نسبت به شخصیت مایلز دارد.

امکانات ، اسلحه و تجهیزات در بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس

امکانات ، اسلحه و تجهیزات در بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس
امکانات ، اسلحه و تجهیزات در بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس

قسمت مهمی از بازی های Spider-Man لباس های مختلفی است که می توان قفل آنها را باز کرد. مرد عنکبوتی مالیز مورالس Marvel: Miles Morales کت و شلوارهای برجسته و مخصوص خود را دارد. انتظار می رود آینده DLC حتی لباس های جدیدتر مرد عنکبوتی را معرفی کند. یکی از لوازم جانبی عالی این بازی هودی و کوله پشتی است که در آن می توانید یک گربه را با خود حمل کنید، این گربه همچنین به شما کمک می کند در هنگام جنگ حملات خاصی انجام دهید، در حالی که کاملاً کوچک و ظریف است ، اما یک گربه خوش آیند است.

امکان Friendly Neighborhood Spider-Man (FNSM) در بازی امکان جدیدی را برای مردم شهر معرفی می کند که هرگز نمی خوابند تا به مرد عنکبوتی بفهمانند که به ابرقهرمان مورد علاقه خود نیاز دارند و از طریق این برنامه می توانید ببینید که کدام ماموریت های فرعی و مخفیگاه ها در این نزدیکی هست و آنها را علامت گذاری می کنید تا بدانید کجا بروید

ویژگی DualSense در دسته ps5

ویژگی DualSense در دسته ps5
ویژگی DualSense در دسته ps5

کنسول نسل بعدی PS5 در تاریخ 19 نوامبر (29 آبان 99) عرضه می شود و با یک کنترلر DualSense روانه بازار می شود که دارای ویژگی هایی است که تاکنون دیده نشده است ، DualSense از بازخورد لمسی استفاده می کند و این قابلیت در اصل آنچه در صفحه شما اتفاق می افتد به ارتعاشات کوچک در کنترلر توی دست شما تبدیل می شود.

ارتعاشات DualSense نسبت به کنترلر DualShock 4 PS4 پیشرفته تر است و با Playroom Astro (از پیش نصب شده روی PS5) این ویژگی به خوبی نمایش داده می شود که هنگام نگه داشتن کنترلر (دسته بازی) ، قابل مشاهده است که روی کدام سطح قرار دارید ، مانند شن و ماسه ساحل یا شناور در آب.

داوری و نتیجه گیری در مورد بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس

دنباله فیلم Marvel’s Spider-Man 2018 چیزی است که باید منتظر آن بود ، خصوصاً در زمانی که فیلم ها و سریال های ابرقهرمانی مارول با همه گیر شدن ویروس کرونا تا حد زیادی به تأخیر افتاده است بنابراین جالب نیست که داستان نسبتاً کوتاه است، قدرت و سرعت پلی استیشن 5 اطمینان می دهد که Marvel’s Spider-Man: Miles Morales جای تکامل بیشتری دارد ، در حالی که از یک داستان جذاب با شخصیت باورپذیر و طراوت پیروی می کند.

نقاط قوت بازی
گرافیک دقیق
زمان بارگیری سریع و حیرت انگیز
مایلز به عنوان یک شخصیت جالب و توسعه یافته است
ردیابی اشعه
نقاط ضعف بازی
شما در حال گذراندن داستان اصلی هستید
یک چالش واقعی ایجاد نمی کند
DualSense ( انتقال ویبره و شوک های بازی روی کنترلر همانند شوک کنترلر ها ) می توانست بهتر باشد

تاریخ عرضه بازی اسپایدر من مایلز مورالس چه زمانی است ؟

این بازی در 12 نوامبر 2020 ( 22 آبان 1399) رسمی معرفی و عرضه میشود

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales نسخه ps4 هم دارد ؟

بله برای هر دو کنسول یعنی ps5 , ps4 عرضه میشود

قیمت بازی اسپایدر من مایلز مورالس (Marvel’s Spider-Man: Miles Morales) چقدر است ؟

نسخه استاندارد برای هردو کنسول ps4 , ps5 قیمتی معادل 60 یورو دارد و نسخه Unlimited قیمتی برابر با 75 یورو دارد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس Miles Morales برای ps5

  1. سامان عباسی گفت:

    سامان عباسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *