مجله روز

خرید ادکلن ارزان به همراه راهنمایی و مشخصات ادکلن های اصل

عمده فروشی عطر و ادکلن با قیمت مناسب و تنوع بالا

راهنمای خرید ادکلن و معرفی انواع ادکلن

در خرید اینترنتی ادکلن ارزان زنانه و مردانه از فروشگاه می‌توانید از فیلترهای از قسمت مرتب‌سازی ادکلن ها را از ارزان‌ترین و دیگر موارد مرتب‌سازی کنید یا برای خرید ادکلن ارزان‌قیمت‌تر از فیلتر محدوده قیمت برای تعیین حدودی قیمت مدنظرتان استفاده کنید. در این بخش خرید ادکلن ارزان زنانه و ادکلن ارزان مزدانه هم به شما معرفی خواهیم کرد که اولین آن برند فراگرنس ورد هست که ساخت امارت هست و رایحه‌های مختص خودش را دارد و علاوه بر قیمت مناسب رایحه‌های ماندگار و باکیفیتی دارند

معرفی برندهای ادکلن ارزان اصل

برند اجمل هم که عطر ارزان باکیفیت با تولید می‌کند که به راین دراپ و ساکروفایس می شه اشاره کرد. ادکلن های ارزان‌قیمت دیگر که اسپلندور را می‌توان نام برد که رایحه‌های بسیار خاص برای خوددارند که معروف‌ترین آن‌ها نیز ادکلن اسپلندور مشکی است.

اگر از برندهای ایرانی هم حمایت می‌کنید برای خرید ادکلن ارزان‌ زنانه در حال حاضر شرکت اسکلاره ارائه می‌دهد که از رایحه‌های بهترین ادکلن های روز دنیا ایده می‌گیرد.  خرید ادکلن ارزان مردانه دیگر را چند نمونه دیگر بیان می‌کنیم که قدیمی‌ترین آن‌ها مکسی، دریک، پور بلک، هاوایی، اپن هستند. برای خررد عطر ارزان یک مقدار به‌روزتر بوگارت، شالیز، شی و جگوار و… دیگر ادکلن های ارزان‌قیمت از برندهای معتبر را نیز می‌توانید تهیه کنید

استفاده از عطر و ادکلن یکی از کارهایی است که اغلب ما عادت به انجام آن داریم. برای همه ما مهم است که در میهمانی و یا مجلسی که حاضر می شویم آراسته باشیم و بوی خوشی داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف هم سراغ انتخاب و خرید عطر و ادکلن می رویم. باید دانست که عطر و ادکلن دارای انواعی خاص است و به همین جهت هم همه ما با اصطلاحاتی مانند عطر زنانه، عطر مردانه آشنایی داریم و هر کدام از این دو دسته هم دارای تنوع خاص خود هستند.

از جمله در این دسته بندی ها می توان عطرهای مخصوص فصول خاص، رایحه های تند، گرم، شیرین، تلخ و… را نام برد.

ادکلن اصل یا های کپی اماراتی بخریم؟

ادکلن اصل یا های کپی اماراتی بخریم؟

در ابتدا باید دانست که هر ادکلن یا عطری برای هر سن و هر موقعیتی مناسب نیست، پس این دو فاکتور سن و موقعیت را باید مورد نظر داشت. جهت انتخاب و خرید عطر دانستن برخی از خصوصیات عطرها کمک شایانی به ما خواهد کرد که در ادامه به این ویژگیها اشاره کرده ایم.

اگر قصد خرید ادکلن ارزان دارید باید بدانید که از ادکلن های ارزان اماراتی نمیتوان انتظار دوروز ماندگاری و خط بوی آنچنانی را داشت ، این ادکلن ها صرفا برای رفتن به مهمانی و به مدت نصف روز روی لباس شما میمانند و اگر کسی به شما گفت این ادکلن های کپی ماندگاری چندروزه دارد درست نیست ! برخی از ادکلن های اورجینال اماراتی هستند که قیمتی بالا دارند و ماندگاری بالایی نیز دارن اما ادکلن های های کپی به هیچ عنوان تا 2 یا 3 روز روی لباس نخواهند ماند .

ادکلن ها با رایحه تلخ، شیرین و گرم

ادکلن ها با رایحه تلخ، شیرین و گرم

عطرهایی که دارای رایحه تلخ هستند معمولا برای آقایان شیک پوش مورد استفاده قرار میگیرند ، این نوع رایحه شما را تبدیل به یک آدمقابل اعتماد میکند و همچنین رایحه ماندگاری را در ذهن اطرافیان شما بر جای میگذارد .

ادکلن های شیرین و گرم بیشتر برای فصول سرد و توسط خانم ها استفاده میشود و این نوع رایحه شما را به فردی جذاب تبدیل میکند ، همانطور که میدانید یک رایحه مناسب با سن و سال میتواند شما را در یک قرار کاری و یا یک جلسه مهم پیروز کند و بو تاثیر بسیار زیادی در روابط اجتماعی شما خواهد داشت ، پس بهترین ادکلن را برای خودتان انتخاب کنید .

معمولا در تولید عطرهای تلخ از اسانس‌هایی خاص استفاده می شود، اسانس هایی مانند ریشه درختان و ادویه‌های تند شرقی. در مورد عطرهای شیرین و گرم هم باید بدانید که انواعی از عطرها هستند که بو و طعم شکلات و میوه‌های تابستانی دارند.

پیشنهاد ما این است که از عطرهایی مانند بولگاری، اسکادا و ایریا که دارای رایحه سنگینی هستند، ترجیحا در محافل رسمی استفاده کنید. این را حتما به یاد داشته باشید که در مکان‌های رسمی از رایحه‌های تلخ، گرم، شیرین و تند استفاده می شود.

ادکلن با رایحه سرد و ترش

در مورد عطر سرد باید گفت که به عطری سرد گفته می شود که حس خنکی و تازگی را ایجاد ‌کند. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید باید گفت که بوی این نوع عطرها معمولا باعث می‌شود که طعمِ میوه‌هایی از قبیل خیار و هندوانه را به خاطر آوریم.

در مورد عطر ترش هم باید بدانید که به عطری گفته می شود که یادآور طعم مرکبات است. عطرهای ترش هم حس طراوت و شادمانی‌را به وجود می آورند. پیشنهاد می کنیم که در محافل دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید. مثلا از عطرهایی مانند مادام روشاز، گپ، هوگو و آزارو استفاده کنید. عطرهایی با طعم گل‌های وحشی می‌توانند حس صمیمیت بیشتری به وجود آورند.

این نکته را هم به خاطر داشته باشید که عطرهای سرد و ترش باعث آرامش روحی و رفع خستگی نیز می‌شوند. مثلا، در امکانی مثل باشگاه‌های ورزشی، هوای داخل باشگاه را به طور معمول با رایحه‌های سرد و ترش مطبوع می‌کنند.

خرید ادکلن بر اساس فصل

کدام ادکلن ها مناسب فصل گرم هستند؟

در فصل گرم سال بنا به شرایط جوی و تعریق زیاد، استفاده از رایحه‌های خنک و ترش، تلخ و ‌‌‌سرد، جنگلی و‌ وحشی بسیار مناسب است. چرا که استفاده از عطرهایی با رایحه خنک و ترش در فصل تابستان، حس سرمای خوشایندی را به خودتان و اطرافیانتان منتقل می‌کند و به این ترتیب حس گرمای محیط کاهش می یابد تا به یک حس تعادل دمایی برسید.

کدام عطرها مناسب فصل سرد هستند؟

خوب است که این نکته را بدانید که ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر است. در مورد دلیل آن هم باید گفت که در فصول پاییز و زمستان با توجه به دمای پایین هوا، الکل موجود در عطر دیرتر تبخیر می‌شود. پیشنهاد می کنیم که در فصل های سرد سال، بهتر است از رایحه‌های سنگین مانند عطرهای شیرین، تند و تلخ استفاده کنید.

چگونه بر اساس نوع پوست خود انتخاب و خرید عطر مناسب داشته باشیم؟

چنانچه دارای پوستی چرب هستید، باید به شما تبریک گفت چون دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوست‌های چرب و تیره بیشتر است. اما عطر برای پوست‌های روشن و خشک، مثل یک مرطوب کننده عمل می کند و در کل عطر و ادکلن دوام زیادی روی این پوست ها ندارند. ما برای رفع مشکل این دسته از افراد پیشنهاد می کنیم که بهتر است قبل از استفاده از عطر، از لوسیون‌های مرطوب کننده بدون بو استفاده کنید.

روش تست کردن عطر و ادکلن

برای این کار و در انتخاب هر ادکلن سه مرحله وجود دارد که در ادامه مطرح شده اند.

زمان حضور در فروشگاه مورد نظر، ادوکلن مورد نظرتان را بردارید و مقدار کمی از آن را به عنوان نمونه روی کاغذ تستر بزنید و بو کنید. این نخستین مرحله و در واقع اولین احساس شما نسبت به رایحه این عطر است.

سپس اجازه دهید ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بگذرد و بعد دوباره کاغذ را بو کنید. این دومین مرحله است. در این مرحله شما رایحه جدیدی را احساس می کنید.

در گام بعدی ۴۵ دقیقه تا یک ساعت دیگر صبر کنید و مجددا کاغذ را بو کنید. این مرحله سوم است و در این مرحله شما بویی احساس خواهید کرد که برای ۳ یا ۴ ساعت ماندگار خواهد بود. چنانچه رایحه این عطر در هر سه مرحله مورد پسند شما بود، می توانید آن را انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *