آموزش, اطلاع رسانی

معرفی کتاب پیگیر اخبار نباشید با ترجمه عادل فردوسی پور

معرفی کتاب پیگیر اخبار نباشید با ترجمه عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور اینبار با کتاب جدید خود پس از کتاب موفق هنر شفاف اندیشیدن که به صورت صوتی منتشر شد ، اینبار با کتاب پیگیر اخبار نباشید پا به عرصه مترجمی گذاشته است . عادل فردوسی پور این کتاب را به تازگی منتشر کرده است و ما قصد داریم در این مطلب چکیده ای از موضوع این کتاب را برای شما بازگو کنیم .

امشب در تاریخ 12 آبان 99 ساعت 8 عادل فردوسی پور با سروش صحت یک لایو اینستاگرامی داشتند که سروش صحت سوالاتی را از عادل فردوسی پور پرسید و او نیز پاسخ های جالبی برای سوالات داشت ، یکی از سوالات جالب این بود که چرا انقدر خوب و متین هستید ؟ که عادل فردوسی پور در پاسخ باز مردم تشکر کرد .

او همچنین در پاسخ به این سوال که دوست دارد ایران به کار خود ادامه بدهد و یا خارج از کشور پاسخ داد که او عاشق ایران است و سعی دارد که در کشورمان ادامه فعالیت خود را داشته باشد .

موضوع کتاب پیگیر اخبار نباشید با ترجمه فردوسی پور چیست ؟

موضوع کتاب پیگیر اخبار نباشید با ترجمه فردوسی پور چیست ؟
موضوع کتاب پیگیر اخبار نباشید با ترجمه فردوسی پور چیست ؟

نویسنده این کتاب رولف دوبلی است و توسط عادل فردوسی پور ترجمه شده است و به شما کمک میکند تا بهتر فکر کنید و زیاد پیگیر حواشی نباشید ، این کتاب به شما یاد میدهد که بتوانید کیفیت زندگیتان با بالا ببرید و بدون توجه به حواشی زندگی کنید .

این کتاب سعی دارد تا مردم را با واقعیت ها روبرو کند و مردم را از عادت گوشی دادن زیاد به اخبار دور کند ، این کتاب همچنین در مورد تاثیرات منفی خواندن زیاد اخبارپرداخته است و در اصل میتواند به شما کمک کند تا از عادت زیاد پیگیر بودن اخبار دست بکشید .

همه ما در اطرافمان حواشی وجود دارد که میتواند از نظر فکری ما را آشفته کند و در اصل قلب این کتاب به شما کمک میکند که از حواشی دور بمانید و در نتیجه بر بهتر کردن زندگی تان تمرکز کنید که هم جنبه انگیزشی دارد و هم جنبه آموزشی که در قالب یک رمان شما را ساعت ها سرگرم میکند .

چکیده کتاب پیگیر اخبار نباشید با ترجمه عادل فردوسی پور

چکیده کتاب پیگیر اخبار نباشید با ترجمه عادل فردوسی پور
رولف دولبی نویسنده سوئیسی کتاب پیگیر اخبار نباشید

همه ما داریم این کار را می کنیم ، مگر نه؟ دائماً ، با وسواس فیدهای خبری و میزان مرگ را بررسی می کنیم. حتی یک اصطلاح برای این رفتار اجباری وجود دارد

هر چند در مورد آن فکر کنید. آیا دو ساعتی که به صورت دستی به جستجوی اینترنت در اینترنت پرداختید و اخبار ویروس کرونا را دیدید که به طور فزاینده ای نگرانتان کرد ، در واقع چیزی فراتر از ایجاد احساس اضطراب و ناآرامی به دست آوردید ؟ آیا خواندن حدس و گمان بی حد و حصر از سوی برخی از استادان در توییتر در مورد اینکه چه زمانی ممکن است از مشکلات خارج شویم یا چه زمانی واکسن آماده باشد ، واقعاً به شما کمک می کند روز را پشت سر بگذارید؟

حتی سازمان بهداشت جهانی نیز مجبور شد راهنمایی در مورد این موضوع را منتشر کند: “جریان ناگهانی و تقریباً ثابت گزارش های خبری در مورد شیوع می تواند هر کسی را نگران کند. مشاهده ، خواندن یا گوش دادن به اخبار مربوط به Covid-19 را که باعث احساس اضطراب یا پریشانی می شود به حداقل برسانید … به دنبال به روزرسانی اطلاعات در ساعات مشخصی از روز ، یک یا دو بار باشید. “

این چکیده ای از این کتاب بود و چنانچه قصد دارید تا این کتاب عالی را خریداری کنید میتوانید از طریق لینک زیر برای خرید آن اقدام کنید

با هوشیاری بیشتر می توانید 90 دقیقه در روز به دست آورید

دوبلی می گوید همه روش های مدیریت زمان که به طور بی پایان مورد بحث قرار گرفته اند خوب هستند ، اما وقتی صحبت از بهره وری می شود ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید استفاده از قانون اخبار 15 دقیقه ای است.

“راستش را بخواهید ، بعد از اینکه اخبار خود را خواندید ، خاموش کردن آن ، همراه با همه خبرهای اجتماعی و پیوندهایی که بی وقفه روی آنها کلیک می کنیم ، 90 دقیقه در روز به ما باز می گرداند. نود دقیقه تقریباً هیچ روش مدیریت زمان دیگری وجود ندارد که بتواند نتیجه ای اینچنینی بدهد. این تقریباً یک روز کاری در هفته است.

لایو کامل عادل فردوسی پور و سروش صحت در مراسم رونمایی غیر حضوری از کتاب پیگیر اخبار نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *