تکنولوژی

کوادکوپتر DJI Mini 2 با ضبط ویدیو با کیفیت 4k

کوادکوپتر DJI MINI

کوادکوپتر Mavic Mini DJI به روزرسانی می شود و Mini 2 جدید (بدون نام Mavic) ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد. اکنون می تواند فیلم های بهتری ضبط کند و همچنین پروازهای بیشتری نسبت به گذشته داشته باشد.

کوادکوپترهای DJI از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و این مدل جدیدی که توسط این برند تولید شده است قابلیت های بیشتری به نسبت نسخه های دیگر دارد و هم ازنظر اندازه مقداری تغییر کرده است و هم اینکه دارای کیفیت فیلمبرداری 4K است .

با این حال ، شاسی کوادکوپتر DJI Mini 2 تقریباً ثابت مانده است. هنوز هم سبک ، کوچک و با بال های تاشو است. فقط 249 گرماست و دقیقاً مانند Mini اصلی – اکنون می تواند فیلم های 4K را با سرعت 30 فریم در ثانیه با نرخ بیت 100 مگابیت در ثانیه ضبط کند.

علاوه بر این ، این پهپاد از فناوری بی سیم OcuSync 2 پشتیبانی می کند که به هواپیمای بدون سرنشین اجازه می دهد 2.5 برابر بیشتر از قبل پرواز کند در حالی که اتصال را همچنان پایدار نگه می دارد.

کوادکوپتر MINI DJI
کوادکوپتر-Mini-DJI
کوادکوپتر DJI MINI
کوادکوپتر DJI MINI

تا آنجا که پرواز پیش می رود ، کوادکوپتر DJI Mini 2 موتورهای پروازی پیشرفته را تصویب می کند که امکان شتاب بیشتر و حداکثر سرعت کمی بیش از 57 کیلومتر در ساعت را دارند. استقامت به همان اندازه بهینه نشده است ، اکنون حداکثر زمان پرواز 31 دقیقه را ارائه می دهد ، که فقط یک دقیقه با مینی قبلی فاصله دارد.

قیمت DJI Mini 2 حدود 500 دلار است با احتساب کنترلر ، که اتفاقاً همان چیزی است که از Mavic Air 2 گرفته است. با 150 دلار بیشتر می توانید سه باتری ، یک مرکز شارژ و یک کیف تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *