گوشی موبایل

گوشی لنوو K12 پرو برگرفته از گوشی Moto G9 Power معرفی میشود

گوشی لنوو K12 پرو برگرفته از گوشی Moto G9 Power معرفی میشود

لنوو اینبار قصد دارد تا با گوشی جدید خود یعنی K12 پرو پا به بازار رقابتی این روزها بگذارد ، لنوو پس از تولیدات موفقی که در زمینه لپ تاپ داشت اینبار قصد دارد تا با گوشی جدیدش در میان هواداران ظاهر شود ، اما این گوشی در اصل نسخه دست کاری شده گوشی موتو جی 9 پاور از برند موتورلا است .

البته این را نمیتوان یک ضعف دانست ، این حرکت ممکن است همانند بازی شطرنج عمل کند و با تغییر دیزاین و یا سخت افزار اختصاصی بتواند خود را در بازار موبایل قوی تر از قبل نشان بدهد . باید منتظر ماند تا ببینیم این گوشی چه زمانی عرضه خواهد شد و چه نتایجی در پی خواهد داشت .

مشخصات گوشی لنوو k12 پرو
مشخصات گوشی لنوو K12 پرو

FCC است که اخیراً تلفنهای Lenovo را با شماره مدل XT-2091-8 تأیید کرده است. نام واقعی این گوشی هوشمند هنوز تأیید نشده است ، اما اخبار از 91mobiles نشان می دهد که می تواند به عنوان Lenovo K12 Pro راه اندازی شود و احتمالاً نسخه جدیدی از Moto G9 Power است که همانطور که می دانیم شماره مدل XT-2091 را دارد.

لنوو K12 pro
تصاویر تاییدیه FCC برای گوشی k12 pro lenovo

بررسی دقیق تر و مشخصات گوشی لنوو K12 پرو

اسناد FCC برخی از اطلاعات مربوط به مشخصات K12 Pro را ارائه می دهد. براساس این لیست ، تلفن هوشمند جدید لنوو از NFC و 5GHz Wi-Fi مشابه تلفن Moto G9 Power پشتیبانی خواهد کرد.

بررسی دقیق تر لنوو k12 پرو
بررسی دقیق تر لنوو k12 پرو

این لیست همچنین اضافه می کند که Lenovo K12 Pro دارای 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی است. گواهینامه FCC همچنین برخی از تصاویر دستگاه را به اشتراک گذاشته است که زمانی با آنچه در Moto G9 Power دیدیم یکسان است. می توانیم ببینیم که دستگاه دارای یک دوربین سه گانه در پشت است که در یک ماژول مربع دوربین کامل با یک فلاش LED در داخل کادر و سنسور اثر انگشت برای امنیت دستگاه در مرکز است.

عکس گوشی لنوو K12 پرو
عکس گوشی لنوو K12 پرو

به غیر از FCC ، معلوم شد که گوشی هوشمند لنوو K12 پرو در TENAA ظاهر شده است که چندین عکس را نشان می دهد یک طراحی تمام صفحه با یک سوراخ سوراخ در گوشه بالا سمت چپ برای قرار دادن یک دوربین سلفی است .

همچنین به غیر از آرم موتورولا که اکنون با لنوو جایگزین شده است ، به Moto G9 Power نیز شبیه است و همین موضوع این شبهه را در مورد راه اندازی لنوو K12 Pro به عنوان نسخه ای جدید از گوشی Moto G9 Power تقویت می کند.

صحبت از زمان معرفی ؟ متأسفانه ، ما هنوز آن را نمی دانیم. با این وجود ، ظاهر شدن در دو گواهینامه FCC و TENAA حاکی از آن است که Lenovo K12 Pro یک قدم به بازار نزدیک است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *