بازیهای ویدیویی

بازی سایبرپانک 2077 از روی استور سونی حذف شد !

سایبرپانک 2077 را بیشتر بشناسید

بازی ماجراجویی سایبرپانک 2077 به تازگی بر روی همه پلتفرم ها عرضه شد . بازرسان با توجه به اشکالات زیادی که در بازی پیدا کردند ، و مجبور به بررسی بیشتر این بازی شدند . سپس روز پنجشنبه ، پلی استیشن PlayStation سونی بازی Cyberpunk 2077 را از ویترین فروشگاه دیجیتال خود حذف کرد و به هر مشتری ناراضی بازپرداخت پرداخت کرد.

مایکروسافت نیز همین روند را پیش گرفته است گرچه این پلتفرم بازی را از روی استور خود حذف نکرده است اما به مشتریان ناراضی بازپرداخت پرداخت میکند .

بازی سایبرپانک دارای اشکالاتی در طول بازی میباشد که به اصلاح دارای باگ میباشد که توسط سونی از روی استور سونی حذف شد و پول به حساب خریداران ناراضی بازگشت داده شد.

Cyberpunk 2077

مایکروسافت روز جمعه در بیانیه ای که به توییتر ارسال کرد گفت: “ما می دانیم که توسعه دهندگان CD Projekt Red برای انتشار سایبرپانک 2077 در شرایط بسیار چالش برانگیز کار کرده اند . “تا به امروز ، ما به اکثر قریب به اتفاق مشتریانی که یکی از آنها را درخواست کرده اند ، بازپرداخت پرداخت کرده ایم.

توییت مایکروسافت برای بازپرداخت به خریداران سایبرپانک
توییت مایکروسافت برای بازپرداخت به خریداران سایبرپانک

برای اطمینان از اینکه هر بازیکنی می تواند تجربه ای را که از Xbox انتظار دارد بدست آورد ، ما سیاست بازپرداخت موجود خود را گسترش خواهیم داد تا بازپرداخت کامل را به هر کسی Cyberpunk 2077 را تا اطلاع ثانوی از فروشگاه مایکروسافت به صورت دیجیتال خریداری کرده است بپردازیم .

بازی سایبرپانک 2077 را بیشتر بشناسید و در باره اشکالات این بازی بیشتر بدانید

سایبرپانک 2077 را بیشتر بشناسید
سایبرپانک 2077 را بیشتر بشناسید

بازی Cyberpunk 2077 که در تاریخ 10 دسامبر منتشر شد ، با انتقادات گسترده ای روبرو شده است که خیلی زود منتشر شده است ، بسیاری از اشکالات بازی گلایه کرده اند ، برخی از منتقدان این بازی را به دلیل تصاویر پیچیده و داستان خوب آن ستودند. اما گیمرهایی که در دستگاه های قدیمی به ویژه Xbox One و PlayStation 4 بازی می کنند گفتند که این عنوان چندان رضایت بخش نیست .

کمپانی CD Projekt Red که سازنده این بازی است ، مستقر در لهستان است و پس از آن از مشتریان عذرخواهی کرده و اعتراف کرده است که بازاریابی و تبلیغات آن به درستی نحوه بازی در دستگاه های قدیمی را منتقل نمی کند. این شرکت در وب سایت و توییتر خود گفت: “ما باید توجه بیشتری به بازی بهتر آن در PlayStation 4 و Xbox One می دادیم .”

بازی Cyberpunk 2077
بازی Cyberpunk 2077

طی یک سال گذشته ، CD Projekt Red اعلام کرده است که با مشکلاتی در این بازی روبرو شده است . در ابتدا قرار بود این بازی در ماه آوریل آغاز شود. سپس تا 17 سپتامبر به تأخیر افتاد. سپس 19 نوامبر ؛ پس از 10 دسامبر. هنگام اعلام تأخیر نهایی بازی ، CD Projekt Red گفت که این امر عمدتا به منظور بهتر اجرا شدن بازی در کنسول های بازی قدیمی است .

حالا که بازی منشتر شده است ، سازنده گفت که در حال کار بر روی یک سری “باگ ( ایرادات) ” برای رفع مشکلات است. این باگ ها و ایرادات از طریق اینترنت به صورت رایگان به افرادی که بازی را در اختیار دارند تحویل می شود و به صورت یک آپدیت در دسترس قرار خواهد گرفت.

اولین اصلاح برای اکران سایبرپانک در ژانویه تنظیم می شود و مورد دوم برای ماه فوریه در نظر گرفته شده است. در هر دو مورد ، این شرکت می گوید بیشتر به جای اضافه کردن ویژگی ها یا داستان های جدید ، بر روی رفع اشکالات متمرکز شده است.

آیا بازی سایبرپانک از استور سونی حذف شده است ؟

بله . این بازی دارای ایراداتی بوده است که موقتا از روی پلی استور حذف شده است تا ایرادات برطرف شود

مایکروسافت نیز بازی cyberpunk 2077 را حذف کرده است ؟

خیر مایکروسافت هنوز این بازی را حذف نکرده است اما به خریداران ناراضی بازپرداخت پرداخت میکند

من سایبر پانک 2077 را خریده ام و میخواهم پولم را پس بگیرم چیکار باید بکنم ؟

کافیست شماره سفارش خودتون رو به مایکروسافت و یا سونی ایمیل کنید تا مبلغ به حساب کاربری شما بازگشت داده شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *