زیبایی

جدیدترین ، بهترین سبک های آرایش در سال 2020

جدیدترین سبک آرایش 2020

با نزدیک شدن به پایان سال 2020 ، ما کمی به عقب برگردیم و به بهترین و جدیدترین سبک های مدل های آرایش که توسط ستاره های عرب در این سال اتخاذ شده است ، برگردیم. و به دلیل همه گیری کرونا ، ظاهر ستاره ها محدود به شبکه های اجتماعی ، به ویژه اینستاگرام بود.
در این مقاله ، ما برجسته ترین سبک های آرایش مشاهیر 2020 را به شما نشان می دهیم ، بنابراین به نظر شما کدام یک از آنها زیبا ترین بود؟

سبک آرایش 2020
سبک آرایش 2020

اگرچه در سال 2020 به چند مورد محدود به ظاهر ستاره احلام نمی شد ، اما به دلیل همه گیری کرونا ، وی توانست از طریق این نوع آرایش توجه ها را به خود جلب کند. از جمله برجسته ترین روش های آرایش که در این سال استفاده کرد ، چشم های دودی در رنگ سیاه و صورتی براق ، مژه های بلند و رژ لب صورتی مات است.

1. جدیدترین سبک آرایش 2020 مایا دیاب

مایا دیاب مدل آرایش 2020
مایا دیاب مدل آرایش 2020

روش های آرایشی که توسط ستاره مایا دیاب در طول سال 2020 اتخاذ شد متفاوت بود ، برجسته ترین آنها آرایش برنز بود ، جایی که او آن را با روشی آرام ، که در آن از خط چشم استفاده کرد ، استفاده کرد و جای آن را با کانتور چشم برجسته کرد ، و همچنین سایه چشم را با سایه چشم از برنز سایه چشم را با سایه چشم روشن و براق هنگام اشک ریخت. چشم و مژه مصنوعی.

2. شیلا سبط جدیدترین سبک آرایش

مدل آرایش شیلا سبط
مدل آرایش شیلا سبط

روش های آرایش مورد استفاده شیلا سبط از نظر جسارت و قدرت متمایز بود و بیشتر آنها تحت الشعاع رنگ های برجسته قرار می گرفتند ، زیرا او اغلب سبک های آرایشی چشم را انتخاب می کرد. برجسته ترین آن آرایش گرافیکی چشم در سایه های آبی ، روشن و تاریک بود که در سال 2020 در یکی از ظاهر خود به کار برد.

3.جدیدترین سبک آرایش 2020 سیرین عبد النور

سیرین عبدل النور مدل آزایش
سیرین عبدل النور مدل آزایش

آرایش بورگوندی یکی از بارزترین روش های آرایش بود که توسط سوپراستار Sirene Abdel Nour در طی سال 2020 به کار گرفته شد ، و او آن را جسورانه جلوه داد ، زیرا او بر اساس سایه چشم براق بورگوندی ، مژه های بسیار بلند و رژ لب مایل به زرد بود.

4. سمیرا سعید مدل آرایش 2020

مدل آرایش سمیرا سعید
مدل آرایش سمیرا سعید

آرایش رنگارنگ سهم بزرگی در ظاهر سمیرا سعید در سال 2020 داشت و او آن را به سبک بسیار جسورانه و غیرمعمول ، بر اساس خط چشم و ریمل بنفش ، همراه با رژ لب قرمز تیره و لمس براق و رژگونه صورتی برجسته در استخوان های گونه ، در یکی از آنها تصویب کرد.

5. مدل آرایش گرافیکی چشم نو الغندور

مدل آرایش گرافیکی چشم نو الغندور

در طول سال 2020 ، آرایش گرافیکی مکان بزرگی را در میان ستارگان ستاره ها ، از جمله نور الغندور ، اشغال کرده است ، که در آن آنها به رنگ های خاکی مانند بژ ، برهنه و قهوه ای روشن ، علاوه بر خط چشم گرافیکی روی پلک ، و خط چشم کشیده شده که در امتداد پایه مژه فوقانی تا بیرون چشم گسترش می یابد ، تکیه می کنند. مژه مصنوعی

6. آرایش چشم یاسمین صبری

آرایش چشم یاسمین صبری
آرایش چشم یاسمین صبری

ظاهر یاسمین صبری لطیف و آرام بود ، به طوری که اغلب او را با آرایش نرم می دیدیم ، به استثنای یک نگاه که از رژ لب قرمز آشکار ، آرایش چشم نقره ای براق با خط چشم های مشکی کشیده شده به خارج از چشم ها ، علاوه بر رژ گونه صورتی استخوان های گونه ، استفاده می کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *