بازیهای ویدیویی

داستان بازی اساسین کرید والهالا درباره وفاداری است

تجربیات گیم پلی اساسین کرید والهالا Valhalla

جدیدترین بازی اساسین کرید ( Assassin’s Creed Valhalla ) والهالا داستان گروهی از مردان و زنان نورس را روایت می کند که به دنبال یافتن یک شهرک جدید ، وطن خود را ترک می کنند. آنها در حالی که نبردهای خونین بی شماری را تجربه می کنند تنها با یکدیگر راهی سرزمینهای خارجی انگلستان می شوند تا به آن تکیه کنند.

Assassin’s Creed به یکی از محبوب ترین بازیهای جهان باز ( open world ) بین بازیهای ویدیویی تبدیل شده است. دو مورد از جدیدترین آثار آن ، Origins و Odyssey ، هر دو مورد استقبال مطلوب مخاطبان در سراسر جهان قرار گرفتند.

به همین دلیل ، یوبی سافت ، سازنده حق رای ، قطعاً وظیفه بزرگی را پیش روی خود داشت كه اعلام كرد فقط 2 سال پس از اولین بازی ، ادیسه منتشر خواهد شد. این بازی جدید ، Valhalla لقب گرفته است ، بر روی وایکینگ های نروژ و چگونگی شکل گیری اولین شهرک های خود در انگلیس متمرکز خواهد بود.

تجربیات گیم پلی اساسین کرید والهالا Valhalla

تجربیات گیم پلی اساسین کرید والهالا Valhalla
تجربیات گیم پلی اساسین کرید والهالا Valhalla

بعد از نزدیک به 100 ساعت بازی ، من می دانم که حتی اگر بسیاری از چیزهایی که در ادیسه جذاب می دیدم دیگر از بین رفته اند (به عنوان مثال ، نبردهای بزرگ رئیس و حمله های یواشکی به دژهای دشمن) .

در بازی Valhalla ( والهالا ) گیم پلی بازی سرگرم کننده است – تا حدی که کاملاً شما را سرگرم و درگیر کند- مخصوصاً که یک بار آن نقطه را پیدا کردم که در آن تجهیزات قدرتمند ، توانایی های خوبی داشتم و به اندازه کافی سطح بالایی پیدا کردم.

بخش عمده ای از تجهیزات و نحوه مدیریت مسیر ارتقا تا آن نقطه ، بسیار خوب است. بله ، ممکن بود کمی بیشتر طول بکشد تا نشان سلامتی آنها به صفر برسد ، اما بسیار کم پیش می آمد که من در طول بازی جان شخصیتم را از دست بدهم ( بمیرم ) حتی اگر این دشمنان آمار بسیار بالاتری داشتند.

در این بازی تعداد دشمنان چندان مهم نیست . اگر مهارت کافی داشته باشید ، می توانید یک اردوگاه کامل را از بین ببرید

تجربیات ما در طول بازی

جذابیت ها و داستان Assassin’s Creed Valhalla

جذابیت ها و داستان Assassin's Creed Valhalla
جذابیت ها و داستان Assassin’s Creed Valhalla

اما جذابیت اصلی برای من داستان بود. ، اما یک حس وفاداری وجود دارد که از تمام درگیری ها می درخشد. چند نفر از اعضای قبیله نروژی با تصمیم رهبر خود برای تعظیم در برابر پادشاه منطقه و امضای پیمان صلح با او اختلاف نظر پیدا می کنند (ظاهراً در این راه منافع خود را کنار می گذارند).

بنابراین ، آنها تصمیم می گیرند تا در جستجوی مکان جدیدی برای تماس با خانه حرکت کنند. ریاست این گروه از نورثمن ها به عهده پسر رهبر قبیله ، سیگورد ، و بهترین دوست و فرمانده دوم او ، ایوار (که اتفاقاً شخصیت اصلی او نیز هست) است.

سرانجام پس از هفته ها قایقرانی ، آنها به سواحل انگلیس میرسند و مکانی برای ایجاد شهرک برای خود پیدا می کنند.

برای انجام این کار ، آنها باید بفهمند همسایگان آنها چه کسانی هستند و چگونه می توانند با آنها صلح کنند . سیگورد و ایوار هر دو به مکان های مختلف این سرزمین جدید می روند تا رهبران محلی را پیدا کنند ، با آنها کنار بیایند و متحدان آنها شوند.

در واقع این بازی به طور خلاصه است. شما از یک مکان به مکان دیگر می دوید و برای ایجاد اتحاد برای شما و قبیله خود تلاش می کنید. البته ، با ادامه بازی ، کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.

یکی از مهمترین وظایف شامل بیرون بردن اعضای نظام باستان است ، گروهی از افراد که کنترل بیشتر انگلستان را به دست گرفته اند – آنها یک گروه وابسته به کلیسا هستند که در سایه فعالیت می کنند.

نگاه عمیق به داستان و اتفاقات مهم بازی والهالا !

نگاه عمیق به داستان و اتفاقات مهم بازی والهالا !

با پیشرفت بازی ، Eivor و Sigurd متحدان بیشتری پیدا می کنند. اما این دو نیز از هم دور می شوند. در حالی که اهداف ایوار صرفاً به كمك كردن قبیله او در ایجاد این محیط جدید سخت برای ایجاد خانه جدید متمركز است ، سیگارد تحت تأثیر شخصیت مرموز جدیدی به نام Basim قرار گرفته است.

به دلیل همین شخصیت – که در نهایت بسیار نزدیکتر به ایوار است – سیگورد شروع به تجربه توهماتی با عظمت درباره خود می کند و مسئولیت های خود را به عنوان رهبر قبیله کنار می گذارد و به تعقیب غاز وحشی می پردازد.

فقط در اواسط بازی است که ایوار متوجه این تغییر در رفتار سیگارد می شود.آنچه در ادامه پیش می آید بستگی به بازیکن دارد. اینکه آیا این دو – که به عنوان برادر نزدیک بودند – بدون هیچ گونه مصالحه ای شروع به دور شدن می کنند یا اینکه علی رغم اختلاف نظر به دوستی خود وفادار خواهند ماند ، به عملکرد شما بستگی دارد.

Valhalla می تواند از نظر این ایده دلگرم کننده باشد برای اینکه بسیار مهم است که از بیشتر روابطی که در طول زندگی خود ایجاد کرده ایم چشم پوشی نکنیم ، و داشتن افرادی که به آنها نزدیک هستیم نزدیک بودن چقدر می تواند پاداش آور باشد.

متناوباً ، این می تواند یک داستان غم انگیز باشد که وقتی متوجه میشوید که کسانی که نزدیک ترین آنها شما بودید به اعتماد شما خیانت می کنند ، از شما دور می شوند و فقط یک یادآوری غم انگیز از شخصی که قبلاً به او اعتقاد داشتید ارائه می دهند.

مسیر شما در Valhalla می تواند بررسی کند که چقدر دشوار است ممکن است لازم باشد که این روابط را قطع کنید تا به سمت کارهای بزرگتر و بهتر در زندگی خود پیش بروید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *