ساعت مچی

ساعت راجر دوبیس Excalibur Blacklight Roger Dubuis را بشناسید

ساعت Excalibur Blacklight ساعت جدید راجر دوبوئیس Roger Dubuis

راجر دوبیس Excalibur Blacklight ، اعتقاد راسخی به مرزها دارد. روحیه جسورانه و خلاقیت افسار گسیخته راجر دوپوی ، همیشه به جستجوی زمینه های ناشناخته در بسیاری از بخشهای سبک های زیبایی شناسی و تحقیقات فنی سوق می دهد.

نتیجه بدون شک این رویکرد سبک آزاد ، یک شکل منحصر به فرد از تکنیک پیچیده ساعت سازی است ، که در ساعت های جسورانه بیان می شود. به طور طبیعی ، راجر دوبیس مدل هایی ایجاد می کند که برای انحصاری افرادی طراحی شده اند که از برجستگی در میان مردم نمی ترسند.

ساعت Excalibur Blacklight ساعت جدید راجر دوبوئیس Roger Dubuis
ساعت Excalibur Blacklight ساعت جدید راجر دوبوئیس Roger Dubuis

آنها در حال آماده سازی برای کشف سطوح جدید سرخوشی ساعت سازی هستند.که با راه اندازی جدیدترین نوآوری هنری راجر دوبیس: ساعت Excalibur Blacklight.

خلاقیت وهنر در طراحی ساعت Excalibur Blacklight راجر دوبیس

هنر تبدیل برج های پر زرق و برق و بالای شیشه های یک شهر شلوغ به طرح های ساعت چشمگیر ، یک موفقیت قطعی است. متمایز و جسورانه ، با وجود تمام موادی که راجر دوپویس را بدون شک هیجان انگیزترین راه برای کشف صنعت ساعت سازی لوکس می کند .

خلاقیت وهنر در طراحی ساعت Excalibur Blacklight
خلاقیت وهنر در طراحی ساعت Excalibur Blacklight

ساعت Excalibur Blacklight در ساعتی بین روز و شب تغییر شکل می دهد: در طول روز ، ساعت با لمس های ظریف سفید ، سیاه و خاکستری ارتقا می یابد: در طول شب ، کالیبر و قسمت بالای ساعت با یک کالیدوسکوپ از رنگ های مختلف دیگر تزریق می شود.

مانند گروهی از چراغ های نئون که پس از غروب آفتاب شهرها را احیا می کنند ، این دستاورد فنی و زیبایی شناختی ساعت را در سیل خلاقیت های هنری روشن می کند.

ساختار ظریف راجر دوبیس

ساعت مچی Excalibur Blacklight که از کالیبر ساختاریافته RD820SQ ساخته شده است . از شبکه ای از ذرات ریز بلور یاقوت کبود بهره می برد ،که به تابش ماورا بنفش با تداخل در کالیبر اسکلت ساعت پاسخ می دهند.

ساختار ظریف
ساختار ظریف

بنابراین ، ساعت به یک قطعه هنری تبدیل می شود .بیان یک هنر مکانیکی که ترکیبی از علاقه و روش های پیشرفته فن آوری است. این کیف طلای سفید ظرافت نسخه Excalibur Blacklight را نشان می دهد .

که مهمترین پایتخت های آسیا را به عنوان شهرهای نئون بیان می کند . با یک چرخش الماس گرد روی یک دستبند لاستیکی جسور و درخشان قرن بیست و یکم پوشانده شده است.

راجر دوبوئیس غیرقابل پیش بینی

عاشقان غیر قابل پیش بینی راجر دوبوئیس ، به انتظار غیرقابل پیش بینی عادت کرده باشند. صادقانه ، برندی که جرات برجسته شدن دارد .با همکاری Wu Chi-kai ، یکی از جدیدترین متخصصان روشنایی نئونی در این شهر ، به افتخار ساعت Excalibur Blacklight ، یکی از نمادهای راجر دوبوئیس را به یکی از چراغ های نئون نمادین هنگ کنگ تبدیل کرده است.

راجر دوبوئیس غیرقابل پیش بینی
راجر دوبوئیس غیرقابل پیش بینی

ساعت Excalibur Blacklight که در نسخه محدود منحصر به فرد فقط هشت دستگاه موجود است . برای کسانی است که واقعاً می خواهند. در حالی که به جنب و جوش بصری استثنایی ، صحنه های فوق مدرن شهری آسیا ادای احترام می کنند ، برتری داشته باشند.


یادداشت راجر دوبوئیس برای علاقه مندان :

از نزدیک تماشا کنید. با دقت تماشا کنید تا عرضه ساعت دوم Excalibur Blacklight را که انتظار می رود .همزمان به آن جلب کند از دست ندهید. این ساعت درخشان که از گلدان و دستبند ساخته شده و از طلای رز استفاده می شود . منحصر به فرد با سنگ های قیمتی دور گرد قاب شده است. واقعاً یک دستاورد شگفت انگیز!

درباره راجر دوبوئیس


انفجار آدرنالین ، تپش قلب سریع ، فهمیدن مطمئن و مداوم از اینکه چیزی در شرف وقوع است:

ورود به دنیای ساعت سازی پیچیده. پررنگ ، افراطی ، لبه دار ، سازش ناپذیر ، با رنگی از جنون ، اینها از ویژگی های بارز راجر دوپویس است.

درباره راجر دوبوئیس
درباره راجر دوبوئیس

هویت ساعت راجر دوبیس که از برخورد دو چشم انداز پیشین و جسورانه متولد شده است . از سال 1995 کاملاً حول یک چشم انداز متمایز چرخیده است. با حمایت قوی از یک کارخانه یکپارچه ، روحیه ابتکاری ، بی توجهی به سنت و جسارت مطلق ، پایه های این رفتار جسورانه است.

خط نجات ساعت های Maison کاملاً نامتعارف و معاصر است و مجموعه برجسته Excalibur در راس آن ها قرار دارد. این همان چیزی است که Roger Dubuis مخفف آن است! خنده ، داد و فریاد ، غرش و خلاقیت بیش از هر چیز … برای یک نخبه انحصاری که از هر جهت به ارزش زندگی فرامرزی اعتماد دارد.

درباره راجر دوبوئیس
درباره راجر دوبوئیس

عدم وجود قوانین ، این بازی ماست. با الهام از سایر صنایع پیشرفته و طراحی های نوآورانه ، ظرافت فنی پیشرفته و عشق طبیعی به ترکیب بیش از حد ، بار دیگر ثابت می کند .

که راجر دوپویس بدون شک بهترین راه برای کاوش در صنعت ساعت سازی پیشرفته است. هر ثانیه از زندگی خود را لحظه ای حماسی کنید.طراحی زیبا این ساعت واقعا شگفت انگیز میباشد .بی بازار به دنبال معرفی بهترین ها است .با ما همراه باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *