گوشی موبایل

سنسور 600 مگاپیکسلی برای گوشی های سامسونگ در راه است

سنسور 600 مگاپیکسلی برای گوشی های سامسونگ در راه است

سامسونگ در آخرین دستاوردهای خود در حال کار بر روی سنسور 600 مگاپیکسلی برای گوشی های نسل بعدی خود است و در این بین یک مشکلی وجود دارد که سامسونگ در حال رفع این مشکل است و به زودی شاهد گوشی های نسل جدید 600 مگاپیکسلی خواهیم بود . این مشکل احتمالا به علت بزرگی لنز این سنسور است که سامسونگ برای رفع این مشکل در تلاش است .

تکنولوژی این لنز 600 مگاپیکسلی در دستان سامسونگ است و فقط مشکل اندازه این لنز حل شود ما به زودی شاهد استفاده از این لنز در گوشی های پرچمدار نسل بعدی سامسونگ خواهیم بود .

مشکلات سنسور 600 مگاپیکسلی سامسونگ چیست ؟

دوربین 600 مگاپیکسلی گوشی سامسونگ
دوربین 600 مگاپیکسلی گوشی سامسونگ

با کمال تعجب ، این عکس اطلاعات زیادی را نشان می دهد از برخی مشخصات اصلی گرفته تا انگیزه پروژه. این مقاله می گوید که به دلیل جریان اصلی ضبط فیلم 4K و 8K ، سامسونگ می خواهد با سنسور 600 مگاپیکسلی بزرگتری این مشکل را حل کند ، این امکان را برای بزرگنمایی فیلم ها فراهم می کند بدون اینکه کیفیت خیلی زیادی از دست برود.

ISOCELL 600MP به زودی عرضه نخواهد شد زیرا سامسونگ ابتدا باید مشکل را با دست انداز دوربین حل کند. یک سنسور بزرگ 1 / 0.57 “تقریباً باید 12٪ از پنل پشتی گوشی را بگیرد و حدود 22 میلیمتر بیرون زده باشد. بعلاوه ، ما در مورد یک سنسور بسیار بزرگ 600 مگاپیکسلی با اندازه پیکسل 0.8 میکرومتر صحبت می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *