تکنولوژی

تسلا 2021 : چه چیزاهایی از ایلان ماسک در سال 2021 شاهد هستیم

تسلا 2021 چه چیزاهایی از ایلان ماسک در سال 2021 شاهد هستیم

تسلا در سال 2021 قطعا تولیدهایی جدیدی خواهد داشت از سایبرتراک تا Roadster . اگر همه چیز خوب پیش برود امسال سال بزرگی برای ایلان ماسک و تسلا خواهد بود .

شرکت تسلا و مدیر عامل شرکت تسلا یعنی ایلان ماسک چیزهای بزرگی را برای امسال وعده داده اند و با رشد دیوانه وار ارزیابی شرکت در سال 2020 ، تسلا باید منابعی را داشته باشد تا برنامه های بلند پروازانه خود را بیشتر عملی کند.

با بیان همه اینها ، بیایید نگاهی بیندازیم که چرا انتظار می رود سال 2021 سال بزرگی برای این خودروساز برقی باشد.

نکته: برخی از موارد زیر ابتدا برای سال گذشته قول داده شده بودند – اگر چند سال پیش نباشد. به همین ترتیب ، مطمئناً این احتمال وجود دارد که تسلا در آینده به برخی پروژه ها ادامه دهد.

اما ، در حال حاضر ، اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، در اینجا آنچه را باید از تسلا در سال 2021 انتظار داشت ، نشان می دهد.

  • تسلا سایبرتراک ( Tesla Cybertruck )
  • کارخانه گیگا تگزاس
  • تسلا رودستر
  • کارخانه تسلا در آلمان
  • یک تسلا ارزان قیمت 25000 دلاری
  • بازارهای بیشتر
  • مراکز خدمات بیشتر

تسلا سایبرتراک ( cybertruck tesla) وانت برقی تسلا

سایبرتراک تسلا ( وانت برقی تسلا(
سایبرتراک تسلا ( وانت برقی تسلا(

سایبرتراک بزرگترین کالای موجود در لیست تسلا در سال 2021 است. در اواخر سال 2019 رونمایی شده است و سایبرتراک با ظاهری خاص قصد دارد امسال تولید شود ، در حالی که ابتدا قدرتمندترین نوع سه موتوره آن برنامه ریزی شده است .

تسلا گفته است که پیش از آنکه مقرون به صرفه ترین نسخه تک موتوره در سال 2022 از خط مونتاژ خارج شود ، یک سایبرتراک دو موتوره در اواخر سال 2021 دنبال خواهد شد.

وانت برقی تسلا سایبرتراک
وانت برقی تسلا سایبرتراک

تسلا هیچ سیگنالی نداده است که Cybertruck در سال جاری تولید خود را آغاز نمی کند ، اما همانطور که در بالا ذکر شد ، این شرکت سابقه فوق العاده ای در مورد زمان بندی تولید ندارد.

ما مطمئناً امیدواریم که امسال سایبرتراک عرضه شود، اما اگر این وانت برقی در سال 2021 در جاده نباشد – به ویژه در مقادیر معنی دار – هیچ کس تعجب نخواهد کرد.

کارخانه گیگافکتوری تگزاس 2021

کارخانه گیگافکتوری تگزاس

گیگا فکتوری تگزاس ، به تازگی معرفی شد. این مرکز در حال ساخت است و محل استقرار وانت برقی وحشی سایبرتراک خواهد بود و اسناد قبلی حاکی از آن است که این کارخانه می تواند به زودی آماده ساخت وسایل نقلیه باشد.

این کارخانه به دلایل دیگری نیز ویژه است. این اولین کارخانه تسلا خواهد بود که از ابتدا در آمریکا ساخته می شود ، زیرا پیش از این تنها کارخانه ساخت این خودروساز در آمریکا در کالیفرنیا یک پروژه مشترک سرمایه گذاری جنرال موتورز / تویوتا بود.

در مرحله دوم ، کارخانه آستین توانایی تولید گسترده ای را برای تأمین کراس اوور مدل Y Y در شرق آمریکا فراهم می کند.

هر خودرویی که تسلا در ایالات متحده ساخته و فروش می کند در حال حاضر از فریمونت ، کالیفرنیا می آید. ثالثاً ، این خودروساز قبلاً گفته بود كه تاسیسات مستقر در آستین نیز نیمه تولیدات تسلا را مونتاژ خواهد كرد.

تسلا رودستر (Tesla Roadster)

تسلا رودستر (Tesla Roadster)

از بین سه خودروی تأیید شده برجسته تسلا ، به نظر می رسد رودستر کمترین احتمال ورود به سری در سال 2021 را دارد.

با این وجود ، مدیر عامل شرکت الون ماسک قبلاً گفته بود که پس از راه اندازی کارخانه تگزاس در سال جاری ، سرانجام این خودروی اسپرت برقی می تواند به تولید برسد.

وی همچنین گفت ، تولید Cybertruck و پروژه semi از اولویت های بالاتری برخوردار هستند ، از این رو پیش بینی هایی انجام شده که این خودروی اسپرت ممکن است در سال 2021 نمایش داده نشود.

گیگا فکتوری جدید تسلا در آلمان 2021

گیگا فکتوری جدید تسلا در آلمان

نه تنها گیگا فکتوری جدید در تگزاس در دست ساخت است ، بلکه این خودروساز برقی مشغول ساختن تاسیسات دیگری در خارج از برلین ، آلمان است .

با کارخانه آلمان ، تسلا ردپای تولید در آمریکای شمالی ، آسیا و اروپا خواهد داشت. نه تنها کارخانه در اروپا اتومبیل های الکتریکی این شرکت را به صورت محلی تأمین می کند ، بلکه کارخانه می تواند نقطه عطف مورد بعدی ما باشد.

یک تسلا ارزان قیمت 25000 دلاری

یک تسلا ارزان قیمت 25000 دلاری
یک تسلا ارزان قیمت 25000 دلاری

این آخرین ورود خودرو جدید ما در این لیست تسلا در سال 2021 است ، و گرچه تا حدودی کمتر انتظار می رود ، اما هنوز امکان پذیر است.

در اواخر سال 2020 ، ماسک شروع به ذکر ایده یک وسیله نقلیه 25000 دلاری تسلا در روز باتری شرکت کرد.

اولین بار نیست که او چنین مدل مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد ، اما ما را بشنوید که چرا می توانیم آن را در سال 2021 ببینیم.

اگر این شرکت چنین اتومبیلی را برنامه ریزی کند ، سال 2021 می تواند سالی باشد که شاهد آن هستیم . گذشته از صحبت درباره مدل 25000 دلاری ، ماسک همچنین به ایده هاچ بک الکتریکی اشاره کرد که احتمالاً براساس مدل 3 برای اروپا ساخته شده و برای رانندگان این قاره بهتر خدمت می کند.

بازارهای بیشتر تسلا در سال 2021

بازارهای بیشتر تسلا در سال 2021

گرچه تسلا در اکثر شهرهای بزرگ آمریکای شمالی اکنون کاملاً آسان است ، اما تسلا هنوز در تمام بازارهای بزرگ اتومبیل جهان جای رشد دارد که در سال 2021 این کار را انجام خواهد داد.

انتظار می رود که این شرکت به زودی در کشورهای آسیایی گسترش یابد ، احتمالاً با مقرون به صرفه ترین پیشنهاد خود ، مدل 3 آغاز می شود.

مراکز خدمات بیشتر تسلا در 2021

بدون حق رای دادن به نمایندگی های سنتی مانند دیگر خودروسازان ، شاید تعجب آور نباشد که شبکه قطعات و خدمات تسلا نتوانسته همگام با اهداف فروش خود باشد.

در سال 2021 تسلا ، این اختلاف نظر تا حدودی کاهش می یابد ، طبق گزارشات این خودروساز قرار است تقریباً هر هفته یک بار در طول سال یک مرکز خدمات جدید افتتاح کند .

در سال 2019 ، تحویل های تسلا 50 درصد افزایش یافت ، با این وجود رد پای مرکز خدمات تنها 12 درصد رشد کرد. به دنبال تسلا باشید تا در سال 2021 زمینه هایی را برای این بخش ایجاد کند ، تحولی که باید منجر به خدمات کوتاهتر انتظار ، مکان های راحت تر و مشتریان شادتر شود.

منبع خبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *