تکنولوژی

خودرو برقی سونی با نام Vision S در مراحل تست جاده ای است

خودرو برقی Sony Vision-s-min

سونی با خودروی برقی خود با نام ویژن اس ( Vision S) پا به دنیای خودرو گذاشته است . این خودرو در مراحل تست تکمیلی است و دارد مراحل پایانی خود را سپری میکند .

سونی از این خودروی برقی جدید خود در رویداد CES 2021 رونمایی کرد که در ادامه با مشخصات و ویژگی های این خودرو برقی آشنا میشویم .

خودرو برقی Sony Vision-s-min

حالا باید دید با وجود خودروهای برقی مانند تسلا ، انویدیا ، و اپل که قرار است خودروهای برقی خود را به دنیا معرفی کنند آیا سونی شانسی خواهد داشت ؟ در ادامه به معرفی این خودرو میپردازیم .

خودرو برقی سونی ( Sony Vision-S)

خودرو برقی سونی ویژن اس

در CES 2021 ، سونی یک ماشین را به نمایش گذاشت. اگرچه CES 2021 سرمایه گذاری خودرویی دیگری از شرکت ژاپنی در اختیار ما قرار نداد ، این شرکت فیلم جدیدی از آزمایش ماشین الکتریکی Vision-S خود را در اتریش ، در جاده های عمومی منتشر کرد.

ماشین برقی سونی VISION-S

این یک گام بزرگ برای این شرکت است ، اگرچه سونی معتقد است که در ساخت اتومبیل عجله ای ندارد. اگر مشکل دیگری نباشد ، این فیلم یک آزمایش عالی برای هواپیمای بدون سرنشین جدید Airpeak این شرکت است که از آن برای ضبط تصاویر هوایی استفاده شده است.

در عوض سونی گفت که آزمایشات عمومی خودروی برقی Vision-S را برای تأیید اعتبار سیستم های ایمنی آغاز کرده است. از این گذشته ، Vision-S قرار بود نمایشگر حسگرها و فناوری های تصویربرداری این شرکت باشد ، به علاوه فناوری اطلاعات و سرگرمی را برای صنعت خودرو در نظر گرفته است.

sony vision-s خودرو

در ویدیوی جدید ، می توانیم جلو و مرکز نمایشگر چند پنل را برای اطلاعات راننده ، سرگرمی و سرگرمی و موارد دیگر مشاهده کنیم. واقعیت این است که همه کار چشمگیر است با توجه به اینکه ماشین هنوز در خط تولید نیست.

با فرض اینکه سونی مسیر خود را تغییر ندهد و تصمیم به ساخت خودرو نگیرد ، Vision-S به کار خود ادامه می دهد و فن آوری های این شرکت را آزمایش می کند. سال گذشته ، این شرکت فناوری گفت که این اتومبیل دارای فناوری نیمه خودکار سطح 2 با 33 سنسور ثابت است.

کانسپت جدید سونی یعنی خودروی برقی Vision-s از جدیدترین تکنولوژی های سونی در این خودرو بهره میبرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *