تکنولوژی

خودرو قابل حمل ( والک کار ) walkcar در کیف شما !

خودروی کوچک walkcar

خودرو قابل حمل یا والک کار ( walkcar ) محصول شرکت cocoa motors است که یک ماشین کوچک و قابل حمل ساخته است . یک ماشین کوچک جدید برای سفرهای دورن شهری ، ظاهر این ماشین شبیه یه یک لپ تاپ است و فقط تفاوتش با لپ تاپ این است که چرخ دارد !

چیزی شبیه یک لپ تاپ چهار چرخ 13 اینچی است که می توان سوار آن شد؟ این یک شوخی نیست – پاسخ این است ، خودرو قابل حمل WalkCar. هنگامی که ما برای اولین بار در مورد خودروی نمونه کوچک بعید شنیدیم سال گذشته ، صحبت از یک کمپین Kickstarter بود که قرار است اکتبر آغاز شود.

اگرچه ظاهراً این امر هرگز عملی نشده است ، شرکت سازنده والک کار یعنی Cocoa Motors اکنون اعلام کرده است که به طور مستقیم در اواخر این ماه پیش فروش را آغاز می کند.

والک کار (walkcar ) چگونه کار میکند ؟

برای حرکت این خودرو قابل حمل شما فقط روی آن بایستید تا حرکت کند ، وزن خود را به سمت دو طرف تغییر دهید تا چرخانده شود و برای متوقف شدن به قسمت عقب خم شوید . دستگاه دارای فیبر کربن 2.8 کیلوگرم (6.2 پوند) اکنون دارای حداکثر سرعت 16 کیلومتر در ساعت (10 مایل در ساعت) است که کمی نسبت به 10 کیلومتر در ساعت که قبلاً گزارش شده بود ، افزایش می یابد. گفته می شود که شارژ کامل باتری آن تقریباً برای یک ساعت استفاده خوب است.

شرکت کاکائو موتورز می گوید پیش سفارشات خود را به زودی آغاز میکند و هزینه این خودرو 1280 دلار آمریکا است.

بررسی خودرو قابل حمل والک کار (walkcar)

کلمه “Walkcar” ترکیبی از دو کلمه پیاده روی و خودرو است که واقعاً با هم تعلق ندارند جلب کرد. منظورم این است که چه اسم پوچی است. Walkcar … تایپ کردن آن فقط جالب است.

Walkcar یک وسیله نقلیه الکتریکی شخصی است که توسط یک شرکت ژاپنی ، Cocoa Motors ساخته شده است و یکی از خطوط برچسب “اتومبیل داخل کیف شما” است. من عاشق ماشین هستم و کیف را دوست دارم ، بنابراین مجبور شدم یکی را امتحان کنم.

وقتی آن را از کیف خود بیرون می آورید (و اتفاقاً در کوچکترین کوله پشتی من هم جای می گیرد) ، اولین چیزی که متوجه می شوید این است که واقعاً کوچک است و به طرز حیرت انگیزی خوش ساخت است.

در واقع به نظر می رسد یک لپ تاپ با چرخ است اما بسیار محکم تر به نظر می رسد. برای یافتن پیچ باید واقعاً جستجو کنید. در قسمت پایین نیز عملکرد فیبر کربن وجود دارد و دارای دستگیره ای بسیار زیبا است.

چرخ ها اما شباهت زیادی به چرخ های میز تحریر دارند. آنها سخت هستند ، با لاستیک پوشانده شده اند و فاقد هر نوع آج هستند. پس از بررسی آنها ، ذهنم دوباره به شباهت دستگاه به یک لپ تاپ برگشت و ناگهان عصبی شدم و قدم بر روی این لپ تاپ کوچک قرار دادم.

خودروی کوچک walkcar
خودروی کوچک walkcar

چهار سنسور در بالای سکوی walkcar قرار دارد و هنگامی که پاهای شما هر چهار را لمس می کند ، صفحه به جلو حرکت می کند. تعادل در “سبک اسکی باز” رو به جلو در ابتدا مشکل است اما بعد از دقایقی مشکل حل میشود .

برای متوقف کردن خودروی کوچک قابل حمل ، شما باید انگشتان پا را بلند کنید و هنگامی که یکی از سنسورها خاموش شد ، صفحه به آرامی متوقف می شود.

Walkcar دارای سه حالت است که با یک دکمه در پشت دستگاه آنها را ضامن می کنید. در سریعترین حالت ، Walkcar بیش از 10 مایل در ساعت است. این ممکن است روی کاغذ سریع بنظر نرسد ، اما دوباره وقتی روی سکویی به اندازه یک لپ تاپ ایستاده اید ، در واقع خیلی سریع احساس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *