زیبایی

چال چانه را با آرایش پنهان کنید ( دی 99 )

پنهان کردن چال چانه با آرایش

چگونه چال چانه را با آرایش پنهان کنیم ؟ رفع چال چانه بدون جراحی ؟ اینها سوالاتی است که بسیاری به دنبال یافتن یک راه حل عالی برای پنهان کردن چال چانه با روش کاملا ساده هستند .

ما در اینجا به شما روش محو یا پنهان گردن چال چانه توسط آرایش را به شما توضیح میدهیم ، پس تا انتهای مطلب با بی بازار همراه باشید تا بتوانیم این روش ساده را برای شما بازگو کنیم .

چال چانه چیست ؟

پنهان کردن چال چانه با آرایش

چال چانه چیزی که “سستی” نامیده می شود که در بسیاری از افراد دیده میشود و بسیاری از افراد به فکر جراحی هستند که ما بدون جراحی میتوانیم به شما آموزش محو کردن چال چانه با آرایش را بدهیم .

اگر به دنبال یک راه حل سریع برای پنهان کردن چال چانه در صورت خود هستید ، فقط باید به برخی از تکنیک های خوب آرایش تسلط داشته باشید که ظاهری جوان و جذاب تر به ظاهر شما می بخشد.

پنهان کردن چال چانه با آرایش

آرایش چال چانه

برای پنهان کردن چال چانه ، باید چندین ترفند را دنبال کنید ، مهمترین آنها جلب توجه به ناحیه فوقانی صورت مانند گونه ها و چشم ها است ، بنابراین رنگ های تیره و روشن را در آرایش خود انتخاب کنید و به یکباره متوجه تفاوت آن شوید ، سپس خط فک را تقویت کنید تا چانه کوچک و باریک به نظر برسد .

یک ترفند خوب دیگر جلب توجه به لب ها ، با استفاده از رژ لب با رنگ روشن و پررنگ ، با افزودن کمی براقیت است . اگر جزئیات صورت پنهان باشد ، نمی توان از کانتورینگ استفاده کرد.

قبل از استفاده از کانتور کرمی ، زیر چشم را کانسیلر سبک بزنید تا تیرگی شما پنهان شود و در وسط پیشانی این قسمت را از جلوی چانه و زیر گونه ها را روشن کنید ،کل صورت را باریک کنید و زیر بینی ، کانسیلر را با اسفنج ترکیب کنید و استفاده کنید.

جزئیات بیشتر

انتخاب سایه مناسب برنز بسیار مهم است ، بنابراین ما به شما توصیه می کنیم اگر رنگ پوست شما از گندم تا خیلی تیره است برنز طلایی را انتخاب کنید ، اما اگر رنگ پوست روشن دارید برنز صورتی بزنید و از کانتور یک سایه تیره تر از سایزی که معمولاً روی صورت خود استفاده می کنید استفاده کنید و مراقب باشید چون خیلی تیره است .

آرایش یکی از مواردی است که به نشان دادن ظاهری بی عیب و نقص و درخشان به خانم ها کمک می کند. از آنجا که برای نشان دادن جذابیت های او و پنهان کردن مشکلات مختلف صورت و حتی گردن کار می کند ، و از آنجا که چال چانه یکی از رایج ترین مشکلاتی است که زنان در دوره های فعلی به شدت رنج می برند ، روش پیمایش آرایش را برای پنهان کردن این نقص در اختیارتان قرار داده ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *