گوشی موبایل

گوشی سامسونگ گلکسی z fold3 نزدیک تر از همیشه

سامسونگ galaxy z fold3

گزارش شده است که گوشی سامسونگ گلکسی z fold3 احتمالا به زودی رونمایی میشود .این گوشی در جدیدترین رندرهای خود نشان از یک دیزاین شبیه به گلکسی s21 اولترا دارد و رندرهای آن نشان از عدم وجود سلفی پانچ شده بر روی صفحه نمایش جلویی میباشد .

گوشی سامسونگ زد فولد 3 چه زمانی عرضه میشود ؟

سامسونگ گلکسی z fold3

تصاویر نشان میدهند که گوشی سامسونگ گلکسی z fold3 طرح اولیه خود را تقریبا پیدا کرده است ، البته این تصاویر رندر از طرح اولیه است و ممکن است تغییراتی داشته باشد

  • گلکسی زد فولد 3 احتمالا تا اواخر سال 2021 معرفی میشود
  • این گوشی احتمالا از سلفی زیر صفحه نمایش استفاده میکند

تصاویر رندر سامسونگ گلکسی z fold3 نشان میدهند که در این گوشی خبری از سلفی پانچ شده نیست و احتمال میرود که از دوربین سلفی مخفی زیر صفحه نمایش استفاده کند .

مشخصات سامسونگ z fold3

ما فکر میکنیم سامسونگ برای زد فولد 3 از سخت افزار به روز استفاده کند مثلا از 12 یا 16 گیگابایت رم ،این گوشی میتوانید یکی از پرچمداران گوشی های تاشو در بین محصولات سامسونگ باشد و به نسبت زد فولد و زد فولد 2 این گوشی از نظر صفحه نمایش هم به روز شود .

البته باید در نظر بگیریم که هنوز مشخصات سامسونگ z fold3 به طور دقیق مشخص نیست و باید منتظر باشیم تا مشخصات دقیق این گوشی از طرف سامسونگ مشخص شود و این موضوع احتمالا در یکی دوماه آینده مشخص میشود و از این گوشی بیشتر خواهیم شنید .

  • گلکسی z fold 3 احتمالا تا اواسط 2021 معرفی میشود
  • این گوشی دارای تغییراتی در بخش دوربین خواهد بود
  • گلکسی زد فولد 3 پرچمدار گوشی های تاشو سامسونگ خواهد بود
  • طرح اصلی پشت برگرفته از اس 21 اولترا است

قیمت و ویژگی های سامسونگ z fold3

با توجه به این موضوع که سامسونگ در گوشی گلکسی s21 اولترا توانست قیمتی مناسب برای آن در نظر بگیرد احتمالا برای گوشی سامسونگ z fold3 هم همین امر را رعایت کند و قیمتی نجومی برای این گوشی شاهد نباشیم گرچه امروزه اکثر گوشی ها قیمت های نجومی دارند .

در صورتی که سامسونگ بخواهد امسال این گوشی را تولید کند احتمالا قیمتی مناسب برای این گوشی در نظر میگیرد چراکه پیش بینی شده است که سال 2022 سالی متفاوت برای تکنولوژی و حتی گوشی های هوشمند خواهد بود . به محض انتشار قیمت این مطلب به روز میشود .

  • قیمت گلکسی z fold 3 هنوز به طور دقیق مشخص نیست
  • با توجه به قیمت مناسب s21 اولترا باید شاهد قیمت خوبی برای زد فولد 3 باشیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *