تکنولوژی

ایرپاد 3 اپل : شایعات ، مشخصات ، قیمت احتمالی

ایرپاد سری 3 اپل

سری جدید ایرپاد اپل یعنی ایرپاد 3 اپل از جدیدترین محصولات اپل خواهد بود اگر شایعاتی که جدیدا مطرح شده است درست باشد ، باید به زودی منتظر نسل جدید ایرپاد های اپل باشیم .

ایرپاد سری 3 اپل دارای پایه های کوتاه تر از نسل قبلی خودش هست ، این ایرپاد جدید طراحی نزدیک به ایرپاد پرو دارد ولی تفاوت هایی با نسل قبلی خود دارد .

ایرپاد سری 3 اپل
تصویری که شایعه ایرپاد 3 را قوت میبخشد

ویژگی های ایرپاد 3 اپل

ایرپاد 3 اپل احتمالا سری های قابل تعویض دارد ، برای ورزش مناسب تر است و وزنی سبک تر از نسل قبلی خود دارد .

برای اینکه بهتر با این ایرپاد آشنا شوید باید بگوییم این ایرپاد دارای ساقه های لمسی است و باتری آن بهبود خوبی نسبت به سری قبل داشته است و یک نکته مهم در ایرپاد 3 اپل است .

این ایرپاد همچنین در تکنولوژی صدا هم تغییرات زیادی داشته است و یکی از آنها صدای استریو است که پیشرفت زیادی داشته است و برای گیمینگ و موسیقی بسیار عالی است .

در مورد کیفیت صدا هنوز جزئیاتی گفته نشده است ، اما احتمالا در تست های اولیه توضیحاتی از کیفیت صدای این ایرپاد منتشر میشود .

قیمت و زمان عرضه ایرپاد 3 اپل

اپل هنوز هیچ رویدادی را برای ایرپاد نسل 3 معرفی نکرده است . اما بسیاری حدس می زنند که نسل سوم AirPods می تواند در ماه مارس عرضه شود.

AirPods Pro و AirPods Max هر دو در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام شدند ، بنابراین اگر اپل همین کار را با AirPods 3 انجام دهد خیلی تعجب آور نخواهد بود.

منطقی است که ایرپاد 3 با همان قیمت 159 دلار شروع به کار کند. اما مشخص نیست که آیا نسخه کیف شارژ بی سیم 199 دلاری نیز وجود خواهد داشت یا این مورد گزینه استاندارد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *