زیبایی

رنگ لاک بهاری 2021 : بهترین رنگ های لاک ناخن برای فصل بهار

لاک قرمز بهار 2021

بعد از ماه های طولانی زمستان 2020 ، که طی آن خانم ها معمولاً رنگ های مانیکور تیره و گرم متناسب با هوای سرد را انتخاب می کنند .

وقت آن است که با نزدیک شدن به فصل بهار سال 2021 ، از رنگ های لاک ناخن پر جنب و جوش و روشن استفاده کنید که بی حوصلگی را دفع کرده و احساس انرژی و سرزنده بودن ، و در عین حال ظاهری مدرن به ناخن های خود بدهید.

در این مقاله از سایت بی بازار ، ما مجموعه ای فوق العاده از زیباترین رنگ های لاک ناخن بهاری 2021 را به شما پیشنهاد می دهیم ، بنابراین می توانید از میان آنها آنچه را دوست دارید انتخاب کنید.

در این مقاله ، ما مجموعه ای فوق العاده از زیباترین رنگ های لاک ناخن بهار 2021 را به شما پیشنهاد می دهیم ، بنابراین می توانید از میان آنها آنچه را دوست دارید انتخاب کنید.

1. لاک صورتی روشن

لاک صورتی روشن 2021
لاک صورتی روشن 2021

صورتی روشن ممکن است یکی از زیباترین رنگ های بهاری برای سال 2021 باشد ، زیرا فضای این فصل را شبیه سازی می کند و علاوه بر هماهنگی با تمام رنگ ها و رنگ های پوست ، زیبایی خاصی نیز به ناخن شما میدهد.

شما می توانید لاک صورتی رنگ را از برند Jin Soon امتحان کنید ، زیرا براق است و در همه رنگ پوست بسیار زیبا به نظر می رسد و همچنین به سرعت خشک می شود.

2. لاک آبی روشن

لاک آبی روشن 2021
لاک آبی روشن 2021

لاک ناخن آبی روشن بهار 2021 یادآور آسمان صاف بهاری است ، بنابراین ممکن است بخواهید همیشه آن را بزنید .

همچنین برای تمام رنگ های پوست روشن و تیره مناسب است. ما به شما توصیه می کنیم Sally Hansen Good.Kind.Pure را امتحان کنید.

در رنگ آبی کریستال ، که به سرعت خشک می شود و پوشش کاملی را به ناخن های شما می دهد.

3. لاک سبز براق ترند بهار 2021

لاک سبز براق 2021
لاک سبز براق 2021

لاک سبز براق زیبا ترین و منحصر به فردترین رنگ برای لاک ناخن بهار 2021 خواهد بود ، به خصوص برای کسانی که عاشق جسارت و تمیز هستند ، زیرا دست ها و ناخن های شما را روشن می کند و آنها را به کانون توجه تبدیل می کند و برای ناخن ها و ناخن های پا بسیار مناسب است.

می توانید لاک ناخن Iridescent Cirque Colors را در Sour Punch امتحان کنید.

4. لاک قرمز روشن

لاک قرمز بهار 2021
لاک قرمز بهار 2021

شما می توانید از لاک قرمز روشن در هر زمان و فصلی استفاده کنید ، اما در بهار 2021 مانیکور قرمز روشن را انتخاب کنید ، زیرا این یک انتخاب کلاسیک است که یادآور ظاهر ستاره های هالیوود روی فرش قرمز است ، و همچنین همه کاره است ، همانطور که می تواند آن را در روزها و موارد منظم تصویب کند. ما به شما توصیه می کنیم Dior Vernis Gel Shine in Red Smile را امتحان کنید.

5. لاک نارنجی

لاک نارنجی 2021
لاک نارنجی 2021

لاک نارنجی یکی از بهترین گزینه ها برای فصل بهار سال 2021 است ، زیرا روشن و سرزنده است و انرژی و انرژی زیادی به شما می دهد. به عنوان مثال رنگ ناخن Orosa Pure Cover در کلمنتین را امتحان کنید که دارای رنگ کرمی و بافت غنی است که به سرعت خشک می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *