تکنولوژی

اپل واچ 7 : قیمت ، مشخصات و ویژگی های apple watch 7

تاریخ انتشار و قیمت اپل واچ 7 ( apple watch 7)

اپل واچ 7 احتمالا ساعت هوشمند نسل بعدی کمپانی apple خواهد بود و با این وجود تغییراتی در این ساعت هوشمند احتمالا شاهد خواهیم بود که میتواند این ساعت را از بیش جذاب تر و بهتر کند که در ادامه به بررسی این ساعت میپردازیم.

 • اپل واچ 7 احتمالا گزینه صفحه گرد را هم خواهد داشت
 • باتری apple watch 7 با ظرفیت بیشتری ارائه میشود
 • آپشن ها و گزینه های جدیدی به نسخه 7 اپل واچ اضافه خواهد شد

سوالتی که احتمالا برایتان پیش آمده

 • اپل واچ 7 چه زمانی عرضه میشود ؟ احتمالا سپتامبر سال 2021
 • قیمت اپل واچ 7 چقدر خواهد بود ؟ احتمالا 400 دلار
 • آیا این ساعت هوشمند صفحه گرد هم دارد ؟ احتمالا بله

تاریخ انتشار و قیمت اپل واچ 7 ( apple watch 7)

طبق گفته های مینگ-چی کو (تحلیل گر با سابقه خوب اطلاعات اپل) احتمالا اپل واچ 7 اپل در نیمه دوم سال 2021 عرضه خواهد شد و در ماه سپتامبر 2021 شاهد apple watch 7 باشیم که باید منتظر ماند تا ببینیم این موضوع تا چه حد واقعیت دارد.

البته سالهاست که اپل ساعتهای هوشمند جدید خود را در ماه سپتامبر هر سال رونمایی میکند. حتی با وجود همه اختلالات ایجاد شده در همه گیری کرونا در سال 2020 ، بنابراین ما کاملاً انتظار داریم که اپل واچ 7 را در سپتامبر 2021 ببینیم – احتمالاً در اواسط ماه.

در مورد قیمت اپل واچ 7 ، هیچ خبری منتشر نشده است. قیمت نسل قبلی اپل یعنی Apple Watch 6 با قیمت 399 دلار / 379 پوند / 599 دلار استرالیا شروع می شود ، بنابراین انتظار داریم که قیمت Apple Watch 7 تقریبا یکی باشد .

 • قیمت اپل واچ 7 احتمالا از 399 دلار شروع خواهد شد
 • تاریخ رونمایی احتمالا اواسط ماه سپتامبر 2021 خواهد بود
تاریخ انتشار و قیمت اپل واچ 7 ( apple watch 7)
اپل واچ 7 اواسط سال 2021 توسط اپل معرفی خواهد شد

اخبار درز شده در مورد apple watch 7

اپل واچ 7 هنوز نشت خبری زیادی نداشته است اما مواردی را شنیده ایم. یکی از اینها ، “تیم کوک” خود هنگام حضور در یک پادکست گفت که “یک تعداد نوآوری باقی مانده است و ما در اوایل کار هستیم ” . از این صحبت های تیم کوک مدیر عامل اپل میتوان حدس زد که نسخه جدید نوآوری هایی خواهد داشت .

احتمالا تمرکز اصلی اپل واچ 7 بر روی سلامتی و فیتنس خواهد بود و احتمالا ورزش های بیشتری به این apple watch 7 اضافه خواهند کرد که البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید منتظر تاریخ معرفی این ساعت هوشمند بمانیم .

یکی دیگر از مباحثی که از آن صحبت شده است احتمال میرود که اپل واچ 7 دارای طراحی جدیدی باشد که طبق شنیده ها بحث فاکتور طراحی روی میز اپل برای این نسخه جدید ساعت هوشمند قرار دارد .

از ویژگی های دیگر این ساعت که احتمال دارد به اپل واچ 7 اضافه شود قابلیت “گلوکومتر” یا اندازه گیری قند خون میباشد که ممکن است به این ساعت هوشمند اضافه شود .

اپل واچ 7

همچنین امکان دارد در این اپل واچ جدید اپل سنسور اثر انگشت ، فیس آی دی و امکانات دیگر جدیدی نیز اضافه شود که به هر حال امکان دارد که این موضوع روی این نسخه پیاده سازی شود .

صحبت های دیگری در باره بند نوع جدید اپل واچ 7 و یا باتری بزرگتر نیز هست که احتمال میدهیم در اپل واچ سری 7 پیاده سازی شود .

 • اپل واچ 7 از باتری قدرتمند تری برخوردار است
 • احتمال استفاده از سنسور اندازه گیری قند خون در اپل واچ 7 هست
 • این ساعت احتمالا با بندی جدید معرفی میشود
 • تمرکز اصلی آن بر روی سلامت و تناسب اندام است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *