تکنولوژی

صندلی اداری فراری Ferrari با قیمت 42000 درهم رونمایی ش

صندلی اداری ferrari

صندلی اداری فراری (ferrari) که یک شرکت خودروسازی ایتالیایی است حالا در مرز ارائه قرار دارد ، صندلی های اداری فراری محیط کاری شما را به شدت مدرن میکند .

شرکت فراری یک شرکت خودروساز ایتالیایی با همکاری Poltrona Frau اقدام به تولید صندلی های اداری کرده اند که کاملا مدرن و شیک هستند .

این ایده با توجه به راحتی صندلی های سوپرلوکس خودروهای فراری انجام شد و راحتی بینظیری نیز دارد و بق گفته فراری خیلی زود به بازار عرضه خواهد شد .

مشخصات صندلی اداری فراری ferrari

صندلی اداری فراری ferrari برای کسانی ساخته شده است که ساعت های طولانی را پشت میز می گذرانند. همچنین بسیار ارگونومیک است.

فراری بیش از 70 سال را صرف طراحی و آزمایش تمام جنبه های صندلی خود کرده تا راحت ترین صندلی ها را در اطراف ایجاد کند و صندلی اداری این شرکت که معروف به کابین خلبان است نتیجه مستقیم این امر است.

صندلی اداری فراری ferrari
صندلی اداری فراری ferrari

همچنین ، Poltrona Frau سالهاست که فضای داخلی خودروهای FERRARI را تزیین می کند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که در جزئیات در هر صندلی به همان جزئیات توجه جزئی دارید.

همانطور که انتظار می رود با هر چیزی که همراه با مهر تایید رسمی فراری باشد ، صندلی اداری فراری نیز دارای یک قیمت برتر است.

با شروع 42000 درهم شروع میشود و شاید رقم بسیار بالایی باشد. اما هنگامی که روزانه بیش از نه ساعت در روز می خواهید در آن بنشینید ، صندلی اداری فراری ممکن است زیرک ترین سرمایه گذاری شما در سال باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *