زیبایی, مجله روز

اسید پلی گلوتامیک جدیدترین ماده مراقبت از پوست در سال 2021 است

اسید پلی گلوتامیک جدیدترین ماده مراقبت از پوست در سال 2021 است

اسید پلی گلوتامیک به عنوان یکی از مواد جدید انقلابی برای سال 2021 برای مرطوب سازی پوست و مبارزه با چین و چروک ظاهر می شود ،قبل از آن اسید هیالورونیک در تولید فرآورده هایی که با رطوبت رسانی و سفت شدن پوست برای مدت طولانی کار می کنند .

این ماده حاوی مقدار زیادی آب است که چهار برابر اسید هیالورونیک است بنابراین برجسته ترین ماده در محصولات مراقبت از پوست در سال جاری خواهد بود.

در این مطلب به فواید اسید هیالورونیک بر روی پوست میپردازیم .با بی بازار همراه باشید .

اسید پلی گلوتامیک چیست؟

اسید پلی گلوماتیک چیست؟
اسید پلی گلوماتیک

یک پلیمر طبیعی است (که غالباً با تخمیر باکتری تولید می شود) ، که در اصل برای ترمیم زخم استفاده می شد. و برخلاف برخی از تقویت کننده های مرطوب کننده که به پوست نفوذ می کنند ، اسید پلی گلوماتیک یک مولکول بزرگتر است که در قسمت بالایی قرار می گیرد ،

که به روشن شدن پوست و افزایش درخشش آن کمک می کند ، که پوست را ابریشمی صاف و پرتر می کند.

برجسته ترین مزایای اسید پلی گلوتامیک

برجسته ترین مزایای اسید پلی گلوماتیک
  • پوست را مرطوب می کند: اسید پلی گلوماتیک برای حفظ رطوبت در پوست برای مدت طولانی کار می کند و این عامل اصلی در بهبود قابلیت ارتجاعی پوست و صاف و ابریشمی بودن آن است.
  • به بهبود زخم کمک می کند: قبل از ورود به دنیای زیبایی و مراقبت از پوست ، از اسید پلی گلوماتیک در زمینه های پزشکی ، به ویژه برای ترمیم زخم و درمان سوختگی استفاده می شد ، زیرا از توانایی بالایی در این زمینه برخوردار است.
  • ضد پیری پوست: از آنجا که این اسیدآبرسانی کافی به پوست ایجاد می کند ، خاصیت ارتجاعی آن را بهبود می بخشد ، به کاهش چین و چروک و خطوط ریز کمک می کند ، علاوه بر این دارای خواص ضد رادیکال آزاد است ، که به مبارزه با ظهور علائم اولیه کمک می کند. پیری پوست

روش استفاده چگونه است ؟

روش استفاده چگونه است ؟

روش استفاده اسید پلی گلوتامیک به نوع پوست شما بستگی دارد ، اما مهمترین نکته ای که باید بدانید این است که نمی توانید در مصرف آن با اسید پلی گلوتامیک زیاده روی کنید.اگر در محیطی با هوای خشک زندگی می کنید یا از خشکی پوست رنج می برید ، می توانید این اسید را مرتباً روی پوست خود استفاده کنید.

لازم نیست آن را روزانه بر روی پوست خود بمالید. اما به طور کلی ، اسید پلی گلوتامیک از هر نوع رطوبت پوست شما را تأمین می کند و آن را شفاف و شیشه ای می کند.

اگر می خواهید از کرم حاوی اسید پلی گلوتامیک در برنامه خود استفاده کنید ، مطمئن شوید که این ماده حاوی مواد موثره دیگری نیست و در استفاده از سایر ترکیبات مانند ویتامین C ، رتینول و نیاسینامید که مراقب باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *