زیبایی

5 عطر از برجسته ترین عطرهای وتیور Vetiver

برجسته ترین عطرهای وتیور در سال 2021

برجسته ترین عطرهای وتیور Vetiver را به شما معرفی می کنیم تا بازیابی شما افزایش یابد.تقاضا برای عطرهای وتیور در سالهای گذشته افزایش یافته است ، به دلیل بوی مشخصی که قابل تقلید نیست . کاملا سازگار با رایحه های اسیدی از آنجا که طراوت و تعادل را به رایحه می بخشد ،

گیاه وتیور گیاهی است که در هند رشد می کند و ریشه های آن حاوی یک روغن با رایحه متمایز است که ترکیبی از گرما ، رایحه های خاکی و دودی است .

برای آشنایی با این عطرها با بی بازار همراه شوید .

عطر وتیور Vetiver Etro

عطر Vetiver Etro
عطر Vetiver Etro

یکی از برجسته ترین عطر ویتور Vetiver Etro عطری است چوبی برای آقایان ، در قسمت بالای عطر رایحه مریم گلی ، افسنطین ، پرتقال تلخ و ترنج قرار دارد و قلب این عطر از وتیور ، سرو و چوب سرو تشکیل شده است ، در حالی که پایه آن از عنبر و مشک برای داشتن عطر و بویی تازه و متفاوت در ظاهر مختلف روزمره به شما می بخشد.

عطر وتیور سلطنتی Vetiver Imperial

Vetiver Imperial
Vetiver Imperial

Vetiver Imperial توسط Le Palais de Parfum به منظور برجسته ساختن طرفهای تازه و غبارآلود وتیور در قسمت بالا طراحی شده است و با نت های تند روغن هل ، موز تازه و گریپ فروت تقویت می شود ، در حالی که در قلب رایحه بوی عصاره وانیل و چوب صندل وجود دارد .

این عطر با رایحه ای برای شادابی و زنده سازی با ماندگاری 6 ساعته در کل روز همراه شما است .

عطر وتیور Lunar Vetiver

Lunar Vetiver
Lunar Vetiver

عطر ویتورLunar Vetiver for Women by Amorud عطری است غلیظ و رایحه که در قسمت بالای عطر ،رایحه فلفل صورتی و ترنج را شامل می شود و آنها را با وانیل سیاه در قلب عطر ترکیب می کند و پایه آن حاوی توتون ، دانه های تونکا و وتیور است. تا شما را با رایحه های مورد علاقه خود خلاق و درخشان کند.

عطر وتیور Vetiver Tonka

Vetiver Tonka
Vetiver Tonka

عطر ویتور Vetiver Tonka by Hermes متناسب با خانمها و آقایان طراحی شده است و از خانواده عطرهای چوبی قبرسی است ، زیرا این عطر شامل طعم های گل سوسن ، تنباکو ، دانه تونکا ، چوب صندل و وتیور با کارامل ، شکلات و فندق است. ، تا رایحه ای معطر و نرم در ظاهر روزمره به شما ببخشد.

عطر Tom Ford Gray Vetiver

Tom Ford Gray Vetiver
Tom Ford Gray Vetiver

عطر و طعم تام فورد گری وتیور با رایحه ای از مرکبات و جنگل های معطر همراه است و در یک بطری نرم تام فورد موجود است و بوی آن یک گل نارنجی تازه و ظریف است ، رایحه گریپ فروت و مریم گلی که رایحه ای از جنگل های گرم را در خود جای داده است و ویژگی متمایزی به آن می بخشد.

در وسط این عطر حاوی زنجبیل گرم و راحتی است که با جوز هندی ، مرکبات ، ادویه های شدید و بوی جنگل های معطر مخلوط شده و پایه آن ترکیبی از کهربا ، بلوط معطر و پاشیدن چوب های معطر است .

برای مصاحبه های تجاری یا جشن های مختلف بسیار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *