خودرو

پورشه کاین 2022 مدل توربو جی تی آماده عرضه میباشد

پورشه کاین 2022 توربو جی تی

جدیدترین محصول از محصولات SUV پورشه کاین 2022 توربو جی تی نام دارد ، این خودرو تغییرات بسیار زیادی به نسبت نسل های قبلی خود داشته است و در این مطلب قصد داریم این ماشین را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم .

این پورشه جدید فعلا رکورد دار پیست نورنبرگ در میان SUV ها میباشد که به نوع خود بسیار جالب است و برای یک خودروی شاسی بلند در این روزهایی که تکنولوژی در حال پیشرفت چشم گیری است کار بسیار بزرگی برای پورشه محسوب میشود .

مشخصات موتور پورشه کاین توربو جی تی 2022

این شاسی بند پورشه 631 اسب بخار قدرت دارد و توان تولید 626 پوند گشتاور میباشد و دارای یک موتور V8 توئین 4 لیتری توربو دارد و مدت زمان 0 تا صد این خودرو فقط 3.1 ثانیه است که بینظیر به نظر میرسد .

مهندسین پورشه در این خودرو تغییرات بسیار عالی را در قسمت میل لنگ ، توربو شارژر و سیستم احتراق و همچنین تزریق مستقیم انجام داده اند تا porsche cayenne 2022 توربو جی تی تبدیل به یکی از سریع ترین SUV ها در حال حاضر باشد .

پورشه کاین 2022 توربو جی تی
پورشه کاین 2022 توربو جی تی

از نظر طراحی porsche cayenne 2022 دارای تغییراتی در قسمت داخلی ماشین و بیرون آن شده اند ، سقف داخل خودرو از الیاف کربن است ، گلگیرهای سیاه و لبه ی جلوی تهاجمی تر و همچنین ورودی های هوای جانبی را تقویت کرده اند .

پورشه کاین 2022
پورشه کاین 2022

دیفیوزر عقب از الیاف کربن است و بزرگ تر شده است .لوله های اگزوز به هم نردیک تر شده اند و چرخ های این هیولا 22 اینچی است و ارتفاع آن 0.67 اینچ پایین تر از نسخه قبلی است .

Porsche AG
Porsche AG

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *