تکنولوژی

اپل واچ 7 : آیا در apple watch 7 سنسور اندازه گیری قند خون وجود دارد ؟

اپل واچ 7 و شایعات پیرامون آن

اخیرا شایعاتی حول و محور اپل واچ 7 نشر پیدا کرده است ، و مهمترین سوال این روزها این است که آیا اپل واچ 7 سنسور اندازه گیری قند خون دارد یا خیر ؟ با بی بازار باشید تا این شایعات را باهم بررسی کنیم .

هر آنچه در مورد ساعت هوشمند اپل واچ 7 شنیده ایم از امکانات و زمان عرضه و قیمت را در این مطلب بررسی میکنیم .

معرفی اپل واچ 7 (Apple Watch 7)

اپل واچ 7
اپل واچ 7

اگر به دنبال ساعت هوشمند جدیدی هستید شاید بتوانید کمی بیشتر صبر کنید تا سری جدید اپل یعنی اپل واچ 7 معرفی شود ، اخیرا شایعاتی مبنی بر اینکه نسل جدید اپل واچ دارای چند امکان کلیدی و مهم میباشد .

علاوه بر طراحی مجدد و لبه های براق ، احتمالا این ساعت شامل بهبود باتری ، و حتی برخی از وجود سنسور کنترل قند خون در اپل واچ 7 خبر میدهند .

تاریخ انتشار اپل واچ 7

تحلیلگر مینگ چی گو پیش بینی کرده بود که اپل واچ سری 7 میتواند در اواسط سال 2021 معرفی شود ،بنابراین مطمئن هستیم که نسل جدید اپل واچ در حال آماده سازی برای معرفی میباشد .

ما هنوز زمان دقیق معرفی اپل واچ سری 7 را نمیدانیم اما انتظار داریم تا پاییز سال 2021 به طور رسمی معرفی شود و احتمال معرفی همزمان با آیفون 13 که اخیرا شایعه شده نیز محتمل است .

اپل واچ 7 و شایعات پیرامون آن
اپل واچ 7 و شایعات پیرامون آن

اپل معمولا هرساله در ماه سپتامبر از محصولات ساعت هوشمند خود رونمایی میکند و سابقه در این مورد ما را مطمئن تر از قبل میکند ، حتی در هنگام رخداد کرونا نیز این شرکت در سپتامبر محصول خود را معرفی کرد .

قیمت اپل واچ 7 مشابه سری 6 خواهد بود ؟

مدل های سری 6 با قیمت 399 دلار وارد بازار شدند که در کنار آن یک مدل اقتصادی یعنی اپل واچ se نیز وجود داشت که با قیمت 29 دلار عرضه شد .

پیش بینی میشود برای سری 7 نیز همین اتفاق رخ بدهد و شاهد برچسب قیمتی 399 دلار باشیم ، و یک مدل اقتصادی یعنی se نیز در کنار آنها وجود داشته باشد .

گرچه هنوز اطلاعاتی دقیقی از قیمت این ساعت هوشمند موجود نیست اما پیش بینی میکنیم اپل ساختار قیمتی خود را در سال 2021 نیز حفظ کند .

طراحی و رنگ ها : با لبه های فلت اپل واچ 7 زیبا خواهد بود !

طراحی اپل واچ 7
طراحی اپل واچ 7

رندرهایی که از اپل واچ 7 منشتر شد نشان از رنگهای زیبا (خصوصا سبز) و لبه های فلت براق میدهد ، این طراحی شامل تغییراتی نسبت به مدل قبلی خواهد بود و کمی اسپرت تر کرده است این ساعت هوشمند را .

به گزارش بلومبرگ احتمالا اپل در سری 7 ساعت های هوشمند خود از حاشیه های نازک تری استفاده خواهد کرد ، که به ظرافت این ساعت هوشمند اضافه میکند .

رنگ های اپل واچ 7 : اپل احتمالا در واچ 7 رنگ سبز جدیدی را اضافه میکند ؛ در کنار این رنگ جدید رنگهای : قرمز ، آبی ، مشکی و نقره ای را خواهد داشت .

عمر باتری apple watch 7 میتواند تا 1 روز دوام داشته باشد !

باتری اپل واچ 7
باتری اپل واچ 7

طبق شنیده ها و به روزرسانی باتری در apple watch 7 گفته میشود این سری میتواند تا 1 روز دوام با یک بار شارژ داشته باشد که بسیار خوب است به نسبت نسخه های قبلی .

عمر باتری کم یکی از بزرگترین شکایات مشتریان اپل بود و این برند در این مدل سعی کرده است تا بهبودی در روند عمر باتری داشته باشد که بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند .

هنوز اطلاعات دقیقی از مشخصات باتری اپل واچ 7 شنیده نمیشود اما احتمالا تغییر خوبی در طول عمر باتری در این ساعت هوشمند مشاهده کنیم .

جمع بندی

اپل واچ سری 7 شامل تغییرات زیادی میشود که در یک لیست سعی میکنیم تا این مشخصات را ارائه کنیم :

  • سنسور اندازه گیری و کنترل قند خون (شایعه)
  • افزایش طول عمر باتری به 1 روز دوام ( شایعه)
  • اضافه شدن رنگ سبز به سری جدید اپل واچ (شایعه(پ)
  • قیمت 399 دلاری برای اپل واچ 7 (قطعی نیست)
  • مدل اقتصادی اپل واچ se (قطعی نیست)

سوالات متداول

اپل واچ 7 چه زمانی معرفی میشود ؟

پیش بینی میشود اپل در ماه سپتامبر 2021 (پاییز) از واچ 7 رونمایی کند

قیمت apple watch 7 چقدر است ؟

طبق رسوم گذشته اپل توقع داریم این ساعت جدید نیز با قیمت 399 دلار معرفی شود

رنگ های اپل واچ 7 ؟

سبز – آبی -قرمز – مشکی – نقره ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *