تکنولوژی

دوربین ولاگ DJI مدل پاکت 2 با کیفیت 4K معرفی شد(DJI’s Pocket 2)

دوربین مخصوص ولاگ DJI

یکی از بهترین دوربین های ولاگ توسط DJI معرفی شد ، دوربین ولاگ DJI مدل پاکت 2 (DJI’s Pocket 2) با کیفیت 4K معرفی شد که در ادامه به معرفی این دوربین ولاگ میپردازیم .

دوربین مخصوص ولاگ DJI
دوربین مخصوص ولاگ DJI

ولاگ چیست ؟

بسیاری از توتیوبرها و یا افراد معروف در سطح اینترنت وجود دارند که از اتفاقات روزانه خود فیلمبرداری میکنند و آنها را با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند ، به این کار گرفتن ولاگ میگویند ، مثلا سفر به ترکیه و اتفاقاتی که در مسیر رخ داده را فیلمبرداری میکنند و در شبکه های اجتماعی قرار میدهند .

حالا شرکت DJI دوربین مخصوص ولاگ برای طرفداران ولاگ ساخته است . مدل این دوربین DJI POCKET 2 نام دارد که از کیفیت 4K نیز پشتیبانی میکند .

مشخصات دوربین ولاگ DJI POCKET 2 رنگ سفید

سال گذشته این دوربین فقط با رنگ مشکی در دسترس بود و اینک رنگ سفید آن نیز منتشر شده است و برای علاقه مندان در دسترس میباشد .

دوربین DJI پاکت 2 دارای لنز بزرگتر و میکروفن بهتری نسبت به نسخه قبلی است که از به روزرسانی های مهم این نسخه بوده است ؛ همچنین فوکوس خودکار تقویت شده و پشتیبانی از HDR نیز از دیگر مزایای این دوربین ولاگ است .

قیمت DJI POCKET 2 در حال حاضر معادل 480 دلار است که در فروشگاه های اینترنتی معتبر لیست شده است و علاقه مندان میتوانند آن را خریداری کنند .

محتویات جعبه این دوربین شامل مینی کنترل ، پوشش ، دستگیره ، آداپتورهای گوشی های هوشمند ، کابل برق ، بند مچ دست و بند اسلینگ در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *