اطلاع رسانی, تکنولوژی

سامسونگ و تسلا قرارداری 436 میلیون دلاری امضا کردند !

همکاری سامسونگ و تسلا

سامسونگ اخیرا با تسلا قرارداری منعقد کرده است که ارزشی 436 میلیون دلاری دارد ، این قرار داد ممکن است آینده تسلا را بهبود ببخشد و باعث ارزش بیشتر برند سامسونگ نیز بشود .

موضوع قرارداد سامسونگ و تسلا ؟ سامسونگ اخیرا با ساخت سنسورهای تصویری برای استفاده در خودروهای تسلا با این برند قرارداد امضا کرده است .

این سنسورهای قرار است روی آینه ، جلوی خودرو و پشت خودروهای تسلا مورد استفاده قرار بگیرد ، این سنسورها قطعا کیفیت بالایی خواهند داشت و به بهبود کیفیت رانندگی با تسلا اضافه خواهند کرد .

جزئیات همکاری سامسونگ و تسلا

سامسونگ از جدیدترین سنسورهای تصویری خود یعنی ISOCELL Auto 4AC رونمایی کرد که قرار است وظیفه تامین انرژی مانیتورهای نمای دور را تامیکن کند .

همکاری سامسونگ و تسلا
همکاری سامسونگ و تسلا

هدف از تولید این سنسورهای قطعا کیفیت بالاتر نیست ، بلکه تمرکز روی دامنه داینامیکی بالا (120 dB) و همچنین کاهش نویز و سو سو زدن میباشد که سامسونگ نام CornerPixel. را به آن داده است .

این تکنولوژی فتو دیود در پیکسل نام دارد (photodiodes per pixel) که از دو تکنولوژی جدا استفاده میکند یکی برای جاهای کم نور و دیگری برای جاهای روشن .

این سنسورها سرعت با تغییرات نور اطراف ، به عنوان مثال هنگام خروج از تونل ، تنظیم میشوند .

جزئیات بیشتر قرارداد تسلا و سامسونگ

جدول تکنولوژی CORNERPIXEL سامسونگ
جدول تکنولوژی CORNERPIXEL سامسونگ

این دوربین ها برای خودروهای خودران طراحی نشده است ! فقط هدف این است که بتواند محیطهای بیشتری را پوشش دهد و افت کیفیت تصویر هم نداشته باشد و همچنین نور محیط را به خوبی درک کرده و تفییر وضعیت بدهد .

دوربین سامسونگ روی سایبرتراک تسلا
دوربین سامسونگ روی سایبرتراک تسلا
دوربین سامسونگ برای تسلا
دوربین سامسونگ برای تسلا

همکاری سامسونگ و تسلا میتواند آینده خوبی را برای هردو شرکت رقم بزند ، این همکاری میتواند در دیگر بحث های اقتصادی نیز تاثیراتی داشته باشند مانند سهام های این دو شرکت .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *