اطلاع رسانی, گوشی موبایل

گوشی جدید سامسونگ 2021 در رویداد 11 آگوست کدام محصولات هستند ؟

گوشی جدید سامسونگ 2021

سامسونگ در رویداد 11 آگوست قصد دارد گوشی جدید خود را معرفی کند ، طبق شنیده ها در این رویداد قرار است از 2 گوشی جدید سامسونگ در سال 2021 رونمایی شود که در ادامه به آنها میپردازیم .

در کنار این دو گوشی ساعت گلکسی واچ 4 و بادز 2 نیز قرار است معرفی شود که در ادامه نگاهی به تمام محصولات جدید سامسونگ خواهیم انداخت ، تا انتها با بی بازار همراه باشید .

گوشی جدید سامسونگ در رویداد 11 آگوست 2021 کدام است ؟

گوشی جدید سامسونگ 2021
گوشی جدید سامسونگ 2021

سامسونگ در رویداد 11 آگوست 2021 قرار است از 2 گوشی گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فیلیپ 3 رونمایی کند . این 2 گوشی اخیرا رندرهای خود را منتشر کرده بودند و حالا قرار است در این رویداد به طور رسمی معرفی و عرضه شوند .

گوشی های جدید سامسونگ از دسته گوشی های تاشو و دو صفحه نمایشی هستند که در نسخه های قبلی طرفداران زیادی داشتند و حالا سامسونگ با به روزرسانی مشخصات و قابلیت های این 2 گوشی بار دیگر قدرت خود را به رخ دنیا خواهد کشید .

گلکسی واچ 4 سامسونگ و بادز 2 نیز معرفی میشوند

در این رویداد از ساعت هوشمند گلکسی واچ 4 سامسونگ نیز رونمایی میشود ، ساعتی که تغییرات زیادی داشته است و بهترین به روزرسانی آن حالت گرفتن با مچ دست است که توسط مهندسان سامسونگ طراحی شده است .

این ساعت از نظر نرم افزاری و سخت افزاری نیز تغییراتی داشته است و در دومدل کلاسیک و اکتیو احتمالا عرضه خواهد شد ، رویداد سامسونگ را از دست ندهید .

بادز 2 سامسونگ نیز از جدیدترین ایرپادهای این شرکت است که قرار است در این رویداد به طور رسمی رونمایی شود ، این مدل از بادز پرو جدیدتر است و احتمالا تغییراتی چه از نظر ظاهری و چه از نظر سخت افزاری داشته است .

تاریخ رویداد سامسونگ : 11 آگوست 2021 (چهارشنبه 20 مرداد 1400) ساعت 18 بعد از ظهر به وقت تهران میباشد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *