آموزش, اطلاع رسانی, مجله روز

چگونه می توانیم با تاجران خارجی آشنایی پیدا کنیم ؟

چگونه می توانیم با تاجران خارجی آشنایی پیدا کنیم ؟

یکی از موارد مهم برای تجارت های خرد و کلاس آشنایی با تاجران خارجی میباشد تا بتوانند به شما در این مسیر کمک کنند و ما قصد داریم در این مطلب به این سوال که چگونه می توانیم با تاجران خارجی آشنایی پیدا کنیم ؟ پاسخ بدهیم .

یکی از مسائلی که امروزه بسیار مهم میباشد کسب درآمد به دلار است ! برای کسی که در ایران زندگی میکند درآمد داشتن به دلار یکی از فاکتورهای تاثیر گذار بر افزایش درآمد میباشد .

نکات مهم این مقاله

  • چگونه با تاجران خارجی آشنا شویم
  • چگونه باید شروع به تجارت خارجی کنیم
  • کسب درآمد به دلار از داخل ایران

چگونه با تاجران خارجی آشنا شویم ؟

این سوال یکی از سوالاتی هست که بسیاری را درگیر خود کرده است ، در مرحله اول بگوییم که شما برای ارتباط با تاجر یا کارفرمای خارجی نیاز دارید تا زبان انگلیسی بلد باشید ، اگر زبان یادنگرفته اید پیشنهاد میکنیم حتما نسبت به آموزش زبان انگلیسی بپردازید.

مرحله دوم و مهم دیگر این است که بدانید کجا باید تاجران خارجی را پیدا کنید که بتوانید رفتار و نیازهای آنها را زیر نظر داشته باشید و در مواقع درست بتوانید پیشنهادتان را برایشان ارسال کنید .

یکی از بهترین فضاها برای ارتباط با تاجران ، سرمایه گذاران و کارفرمایان خارجی linkedin.com میباشد . این شبکه اجتماعی سالیانه بسیاری از افراد را از سراسر دنیا به هم متصل میکند .

شما میتوانید در این شبکه اجتماعی با سرشناس ترین تاجران دنیا نیز گفتگو کنید .

چگونه باید شروع به تجارت خارجی کنیم ؟

چگونه باید شروع به تجارت خارجی کنیم ؟
چگونه باید شروع به تجارت خارجی کنیم ؟

برای شروع یک تجارت خارجی نیاز دارید تا یک ایده خوب داشته باشید ، یا یک طرح نیمه آماده و یا کامل که میتواند بلافاصله مورد استفاده قرار بگیرد .

اکثر تاجران خارجی به این موضوع علاقه مندند تا بتوانند خیلی زود محصول یا ایده را به مرحله تولید برسانند . افرادی را میشناختیم که با یک ایده توانسته اند میلیونر شوند پس شما هم میتوانید !

و برای ارائه هر پیشنهاد نیاز است تا یک پروپوزال استاندارد راجع به طرحی که دارید برای آن تاجر یا آن شرکت ارسال کنید ، یکی از موارد مهم برای ارائه طرح داشتن یک پروپوزال حرفه ای است .

کسب درآمد به دلار از داخل ایران

بسیاری از ما فکر میکنیم تحریم ها اجازه نمیدهد تا تجارت بین المللی داشته باشیم و یا به دلار کسب درآمد کنیم ! این باور اشتباه است . شما از داخل ایران هم میتوانید کسب درآمد دلاری داشته باشید .

برای همین منظور یک دوره 1 ساعته برای این کار تهیه کرده ایم که به صورت خصوصی به شما عزیزان آموزش میدهیم که چطور از یوتیوب ، اینستاگرام ، پینترست یا هر شبکه ای که دارید به راحتی و بدون مشکل تحریم به دلار کسب درآمد کنید .

این دوره که بسیار کمیاب هست و شاید در ایران اولین باشیم که این دوره درآمد دلاری را عرضه میکنیم .

برای شرکت در این دوره میتوانید با شماره 09037901490 تماس حاصل نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *