بهترین ها, راهنمای خرید

بهترین میکروفن برای تولید محتوا و استریم ارزان 2021

بهترین میکروفن برای تولید محتوا و استریم ارزان 2021

برای استریم و تولید محتوا داشتن یک میکروفن یقه ای یا رومیزی یکی از نکات مهم است ، در این مطلب به معرفی بهترین میکروفن برای تولید محتوا و استریم ارزان 2021 میپردازیم.

برای داشتن یک استریم یا محتوای ویدیویی باکیفیت بالا بودن صدا و همچنین داشتن کیفیت خوب یکی از نکات مثبت در افزایش محبوبیت کانال شماست و این موضوع با داشتن یک میکروفن باکیفیت حل میشود .

در ادامه میخواهیم از پرفروش ترین و بهترین میکروفن ها به شما بهترین میکروفن ها را برای استریم گیم و یا تولید محتوا معرفی کنیم پس تا انتها با بی بازار همراه باشید .

بهترین میکروفن برای تولید محتوا و استریم ارزان 2021
بهترین میکروفن برای تولید محتوا و استریم ارزان 2021

بهترین میکروفن برای استریم و تولید محتوا

1. میکروفون بویا مدل BY -M1

یکی از میکروفن های یقه ای که کاربران زیادی از آن برای تولید محتوا یا استریم استفاده میکنند ، بویا مدل BY -M1 میباشد ، این میکروفن برای تولید محتوا عالی است ، کیفیت خوب ، بلندی صدای قابل قبول و دست و پا گیر نبودن یکی از نکات مهم آن میباشد . اگر قصد دارید با هزینه معقول یک میکروفن برای خود تهیه کنید پیشنهاد میکنیم بویا را انتخاب کنید .

میکروفون بویا مدل BY -M1
میکروفون بویا مدل BY -M1

2. میکروفن رومیزی مدل YW_3O

یکی دیگر از میکروفن های رومیزی که قیمت ارزان دارد و برای تولید محتوای غیر حرفه ای مناسب است ، مدل YW30 میباشد ، از این میکروفن نمیتوان انتظار یک استریم باکیفیت داشت ، اما برای تولید محتوای آماتور کاربردی است و میتوان روی آن حساب کرد ، جنس این میکروفن پلاستیک است و کیفیت معمولی دارد .

میکروفن رومیزی مدل YW_3O
میکروفن رومیزی مدل YW_3O

3. میکروفون استودیویی مدل SF-910

یکی از میکروفن های رومیزی خوب و باکیفیت برای استریم و تولید محتوا مدل sf910 است ، این میکروفن رومیزی که معروف به میکروفن استودیویی است میتواند نیاز شما را برای یک صدای شفاف برطرف کند . اگر محتوایی که تولید میکنید صدا رکن مهمی در آن است این میکروفن میتواند به شما کمک کند تا صدای بهتری را ضبط کرده و به اشتراک بگذارید .

میکروفون استودیویی مدل SF-910
میکروفون استودیویی مدل SF-910

4. میکروفون کاردیود بویا مدل BY-MM1

یکی از میکروفن های باکیفیت رومیزی برای ضبط محتوای ویدیویی و یا استریم گیم مدل BY-MM1 است ، این میکروفن صدای “پ” را به خوبی ضبط میکند و باعث افت کیفیت نمیشود ، همچنین از کیفیت بالایی برخوردار است و قابلیت نصب روی دوربین عکاسی را هم دارد ، این میکروفن قیمت خوبی دارد و میتواند یک انتخاب هوشمندانه برای شما باشد .

میکروفون کاردیود بویا مدل BY-MM1
میکروفون کاردیود بویا مدل BY-MM1

5. میکروفون ینمای مدل SF-666

میکروفن ینمای نیز یکی از میکروفن های رومیزی باکیفیت برای استریم است ، این میکروفن با قیمت مناسب و کیفیت بالا یک انتخاب محبوب برای علاقه مندان به تولید محتوای ویدیویی است ، همچنین رنگ زیبا و اسپرت این میکروفن با قرار گرفت روی میز کار شما میتواند جلوه زیبایی داشته باشد .

میکروفون ینمای مدل SF-666
میکروفون ینمای مدل SF-666

چنانچه به انتخاب های بیشتری نیاز داشتید میتوانید از طریق دکمه زیر به صدتا میکروفن دیگر دسترسی داشته باشید و قدرت انتخاب بیشتری داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *