بهترین ها, راهنمای خرید

بهترین چرخ خیاطی برای تازه کارها (مبتدی ها) 2021

بهترین چرخ خیاطی برای تازه کارها (مبتدی ها) 2021

یکی از سوالات مهم برای افرادی که تازه میخواهند به خیاطی وارد شوند این است : بهترین چرخ خیاطی برای تازه کارها ( مبتدی) کدام است ؟ در ادامه به بهترین چرخ های خیاطی 2021 برای تازه کارها میپردازیم .

شاید برای شما که تازه به خیاطی علاقه مند شده اید چرخ های حرفه ای مناسب نباشد زیرا تنظیمات زیادی دارد و بعضا ممکن است باعث سردرگمی شما باشد .

اما داشتن یک چرخ خیاطی مناسب و مناسب مبتدیان میتواند برای شروع عالی باشد و ما در ادامه بهترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد .

بهترین چرخ خیاطی برای تازه کارها (مبتدی ها) 2021
بهترین چرخ خیاطی برای تازه کارها (مبتدی ها) 2021

بهترین چرخ خیاطی برای افراد مبتدی و تازه کار

1. چرخ خیاطی ژانومه مدل 696A

یک چرخ خیاطی عالی برای دوخت های سنگین و افراد مبتدی و تازه کار در حرفه خیاطی ، جنس این ماشین از فلز است و از نظر استحکام نیز مناسب است . همچنین شما با این چرخ خیاطی میتوانید انواع دوخت های ساده و پیچیده را انجام دهید و یکی از محصولات پرفروش بازار نیز به حساب می آید . اگر قصد خرید چرخ خیاطی دارید و میخواهید هزینه نه چندان زیادی بپردازید پیشنهاد ما چرخ خیاطی ژانومه مدل 696A میباشد .

چرخ خیاطی ژانومه مدل 696A
چرخ خیاطی ژانومه مدل 696A

2. چرخ خیاطی مارشال مدل 11000s max

یک چرخ خیاطی کامل مناسب برای خیاطی و گلدوزی است ، این چرخ خیاطی یک چرخ کامل است و با توجه به قیمت مناسبی که دارد تقریبا همه فن حریف است ، برای مبتدیان این چرخ یک گزینه عالی محسوب میشود و میتواند بسیاری از نیازهای یک خیاط نیمه ماهر یا مبتدی را برطرف کند . اگر میخواهید با بودجه اقتصادی بهترین چرخ خیاطی برای افراد مبتدی را در سال 2021 بخرید این مدل را مد نظر داشته باشید .

چرخ خیاطی مارشال مدل 11000s max
چرخ خیاطی مارشال مدل 11000s max

3. چرخ خیاطی کاچیران مدل رز210

کاچیران نامی آشنا برای دوست داران خیاطی است ، مدل رز 210 از 10 طرح دوخت پشتیبانی میکند و وزن سبکی دارد ، این چرخ خیاطی با توجه به قیمت مناسب امکانات خوبی دارد و یکی از چرخ خیاطی های مناسب برای افراد مبتدی است ، این مدل از دوختهای زیگزاك، جا دکمه، دكمه دوزی، حاشیه دوزی، رفو و ماسوره پیچی اتوماتیك پشتیبانی میکند و دارای بازوی متحرك نیز می باشد.

چرخ خیاطی کاچیران مدل رز210
چرخ خیاطی کاچیران مدل رز210

4. چرخ خیاطی کاچیران مدل ياسمين 393

یکی از چرخ خیاطی های مناسب برای افراد حرفه ای و تازه کار (آماتور) . این چرخ خیاطی با پشتیبانی از طرح های متنوع دوخت باعث میشود تا خریدار بتواند انواع دوخت را با این چرخ خیاطی انجام بدهد .بدنه این دستگاه از جنس آلومینیوم است و سبک میباشد که برای جابجایی مشکلی برای مصرف کننده به وجود نیاورد .این دستگاه می‌تواند عرض دوخت 0 تا 5 میلی‌متر و طول دوخت 0 تا 4 میلی‌متر را انجام دهد. مجموع انواع دوخت مدل 393 تا 23 طرح می‌رسد.

چرخ خیاطی کاچیران مدل ياسمين 393
چرخ خیاطی کاچیران مدل ياسمين 393

5. چرخ خیاطی کاچیران مدل رز 2050

این چرخ خیاطی که یکی از بهترین چرخ خیاطی برای افراد تازه کار یا آماتور و افراد حرفه ای میباشد بیش از 50 طرح دوخت دارد ! یکی از محصولات عالی کاچیران برای انواع دوخت . اگر میخواهید یک چرخ خیاطی داشته باشید تا از زمان آماتور بودن تا دوران حرفه ای همراه شما باشد پیشنهاد میکنیم این چرخ خیاطی را دقیق تر بررسی کنید و آن را در بین گزینه های خریدتان قرار دهید .

چرخ خیاطی کاچیران مدل رز 2050
چرخ خیاطی کاچیران مدل رز 2050

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *