زیبایی

بوتاکس لیفت ابرو چیست ؟ با این بوتاکس بیشتر آشنا شوید

لیفت ابرو بوتاکس

شاید همه کاره بودن بوتاکس دلیل اصلی محبوبیت آن باشد. زنان برای کاهش چین و چروک پیشانی ، بالا بردن لب بالا یا حتی بالا بردن موقت ابرو به آن تکیه می کنند . اما لیفت ابرو بوتاکس دقیقاً چیست و  چه کاربردی برای صورت شما دارد؟ لیفت ابرو با بوتاکس چگونه می تواند چهره شما را تغییر دهد؟

بوتاکس چیست و چگونه عمل میکند ؟

بوتاکس چیست و چگونه عمل میکند ؟
بوتاکس چیست و چگونه عمل میکند ؟

احتمالاً از قبل می دانید که بوتاکس می تواند ظاهر چین و چروک ها را کاهش دهد. این کار را به لطف پروتئینی به نام سم بوتولینوم انجام می دهد.وقتی مقدار کمی به عضلات تزریق می کنیم ، سم بوتولینوم به طور موقت از انقباض ماهیچه ها جلوگیری می کند.

 این پروتئین ها با مسدود کردن گیرنده هایی که باعث انقباض ماهیچه می شوند عمل می کنند و این فلج موقت ماهیچه می تواند از حرکت که باعث چین و چروک پوست می شود جلوگیری کند. در نتیجه ، بوتاکس می تواند به شما در ظاهر پوست صاف و چین و چروک کمتر کمک کند .

لیفت ابرو با بوتاکس چیست ؟

لیفت ابرو بوتاکس
لیفت ابرو بوتاکس

از آنجا که  بوتاکس می تواند به طور موقت توانایی شما را در انقباض ماهیچه متوقف کند ، در صورت تزریق به پیشانی ، می تواند ابروهای شما را کمی بالا بیاورد.

 برای لیفت ابرو، از بوتاکس برای ایجاد تعادل مجدد در عضلات پیشانی برای ایجاد اثر لیفت استفاده می شود. برای ایجاد این اثر ، پزشک از محدوده 20 تا 30 واحد استفاده می کند.

لیفت ابرو یک استراتژی متداول برای ایجاد ظاهر جوانتر است ، زیرا با افزایش سن ، ابروها پایین می آیند ، زیرا عضلات کشیده می شوند و پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

 در عین حال ، لیفت ابرو می تواند چین و چروک پیشانی را صاف کرده و چشم ها را پهن تر نشان دهد. برای ایجاد لیفت موقت ابرو می توان از بوتاکس یا سایر تزریقات سم بوتولینوم استفاده کرد .

 چه بخواهید چین و چروک های پیشانی را صاف کنید ، بین ابروها و پلک های خود فضای بیشتری داشته باشید یا فقط بخواهید پرتر به نظر برسید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *