تکنولوژی

گلکسی بادز 2 ( بررسی ، قیمت ومشخصات) سامسونگ Galaxy Buds 2

بررسی گلکسی بادز 2 سامسونگ

سامسونگ اوایل ماه جاری هدفون Galaxy Buds2 (گلکسی بادز 2) را به همراه گوشی های هوشمند Galaxy Z Fold3 و Galaxy Z Flip3 معرفی کرد.

هدفون های جدید سامسونگ قابلیت Active Noise Cancellation را از Galaxy Buds Pro وام گرفتند ، اما در اندازه های بلندگو کوچکتر هستند.

گلکسی بادز 2
گلکسی بادز 2

هدفون های جدید در قاب مربعی وارد می شوند ، درست مانند Buds Pro و Buds Live. سامسونگ آنها را به عنوان سبک ترین ایرپاد های خود تا به امروز معرفی کرده است .

اما این تفاوت در واقعیت ناچیز است. Galaxy Buds2 (گلکسی بادز 2) در دست احساس سبکی می کند ، اما فقط یک گرم سبک تر از Buds+است ، که در زندگی واقعی چندان مهم نیست.

ایرپاد گلکسی بادز 2 سامسونگ
ایرپاد گلکسی بادز 2 سامسونگ

در حالی که Galaxy Buds2 بدون توجه به نسخه رنگی که انتخاب می کنید دارای یک کیس سفید هست ، اما قسمت داخلی قاب با کار رنگ آمیزی آنها مطابقت دارد.

ظرفیت باتری در اینجا جامد است – 472 میلی آمپر ساعت در مورد و 61 میلی آمپر ساعت در هر جوانه. Galaxy Buds2 با ANC روشن می تواند به راحتی 5 ساعت با یک بار شارژ دوام بیاورد ، در حالی که بدون میزان ، اگر میزان صدا در 80-90 are باشد ، می تواند 8 ساعت کامل کار کند.

بررسی گلکسی بادز 2 سامسونگ
بررسی گلکسی بادز 2 سامسونگ

بدنه Buds2 از شارژ بی سیم پشتیبانی می کند و در عرض پنج دقیقه می توانند یک ساعت کامل به شما خدمات بدهند .

بیشتر هدفون ها عمدتا برای گوش دادن به موسیقی و بازی استفاده می شوند و باید بگوییم که این گوشی یکی از بهترین هدفون های TWS برای هر دو مورد است.

فرکانس های فوق العاده می تواند کمی دقیق تر باشد ، اما سامسونگ از توییتر و ووفر بزرگ استفاده کرد تا قیمت کمتری داشته باشد و اندازه را کنترل کند.

نتیجه گیری

Samsung Galaxy Buds2 ( گلکسی بادز2) با قیمت 149 یورو/139 £/150 دلار معرفی شد. آنها عمر باتری عالی ، صدای دلپذیر و تناسب راحت را ارائه می دهند.

گوش دادن به موسیقی و تماس های کاری دو مورد اصلی هستند که تجربه Buds قطعاً ارزش آن را دارد. اگر برای این دو فعالیت جوانه TWS می خواهید ، Galaxy Buds2 یک توصیه است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *