گوشی موبایل, مجله روز

شیائومی ردمی 9i اسپورت و 9A اسپورت با پوشش P2i ، ردمی 9 اکتیو رم بیشتری را به ارمغان می آورد

اکنون فکر می کنید ردمی  10 رسمی شده است ، شیائومی ردمی در حال توسعه سری وسیع ردمی  9 است ، اما این شرکت هرگز از تلاش خود برای ارائه یک ترکیب گیج کننده تر باز نمی ماند.

به ردمی  9A اسپورت  و ردمی  9i اسپورت   که به لطف پوشش P2i بدنه های مقاوم در بابر پاشش آب را به ارمغان می آورند ، سلام کنید. فراتر از این ، آنها شبیه نسخه های غیر اسپورت 2020 خود هستند ، اما به وضوح شرکت چینی فکر می کرد مقداری مقاومت بیشتر در برابر عناصر تنها چیزی است که آنها نیاز دارند تا یک سال بعد باقی بمانند.

در کنار آن ها ردمی  9 اکتیو را دیدیم  که دارای 6 گیگابایت رم جدید و 128 گیگابایت حافظه ذخیره سازی و دو رنگ متفاوت است. نسخه اصلی 4 GB/64 GB باقی می ماند ، بنابراین نکته جدید گزینه ارتقا است.

شیائومی در حال توسعه سری وسیع ردمی  9 است.

ردمی  9i اسپورت   و ردمی  9A اسپورت   تا حد زیادی گیج کننده هستند ، دارای چیپست های یکسان ، تنظیمات دوربین ، بدنه و صفحه نمایش یکسان هستند ، اگرچه پنل 9A کمی روشن تر است.

تفاوت بین این دو مورد به انواع حافظه خلاصه می شود. 9A اسپورت   دارای 4 گیگابایت رم و 64 یا 128 گیگابایت حافظه داخلی است ، در حالی که  9I اسپورت   فقط 32 گیگابایت حافظه داخلی دارد و بین 2 گیگابایت و 3 گیگابایت رم انتخاب دارد.

ردمی  9 اکتیو را نباید با ردمی  9 بین المللی اشتباه گرفت – چرا فکر می کنید گوشی های دارای نام مشابه از یک تولید کننده یکسان هستند ، درست است؟ به هر حال ، نسخه جدید اکتیو    رنگ نارنجی و آبی را کنار گذاشته و سبز و بنفش را جایگزین آنها می کند. همچنین به جای 4GB/128GB نسخه ردمی  9 اصلی ، نسخه جدید 6GB/128GB ارائه می شود. هر سه گوشی در حال حاضر در وب سایت شیائومی هند موجود است. ردمی  9A اسپورت ارزان ترین است و از (95 دلار/80 یورو) شروع می شود. ردمی  9i اسپورت   برای نسخه اصلی خود (120 دلار/100 یورو) هزینه دارد ، در حالی که ردمی  9 اکتیو    برای (130 دلار/110 یورو) برای 4/64 گیگابایت هزینه دارد ، در حالی که نوع حافظه جدید (160 دلار/140 یورو) است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *